۲۳ آذر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: حمایت از تولید داخلی باعث اشتغال‌زایی می‌شود

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: حمایت از تولید داخلی جزء اولویت‌های اصلی این وزارتخانه است، زیرا با این هدف می‌توان علاوه بر اتکا به درون، اشتغال‌زایی نیز داشت.

۲۲ آذر ۱۳۹۶

دستور مجدد سیف برای تسریع در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی در راستای طرح رونق تولید

با توجه به اینکه سه ماه تا پایان سال باقی مانده و فقط ۲۱ درصد از تسهیلات ۳۰ هزار میلیارد تومانی طرح رونق تولید پرداخت شده است،‌ رییس کل بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای به بانک‌های عامل، خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی شد.

۲۰ آذر ۱۳۹۶

اختصاص ۱۸ هزار میلیارد تومان از یارانه‌ها به تولید و اشتغال

معاون وزیر صنعت گفت: برای حل بیکاری و ایجاد اشتغال در لایحه بودجه سال ١٣٩٧، رقمی معادل ١٨ هزار میلیارد تومان از محل منابع حاصل از صرفه جویی و هدفمندی یارانه ها به تولید و اشتغال اختصاص یافته است.

۲۰ آذر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: طرح توسعه پوشاک در شهرهای کوچک در اولویت وزارت صنعت است

قائم مقام وزیر صنعت گفت: بر اساس پیش بینی دولت در لایحه بودجه سال ۹۷، قیمت حامل های انرژی برای حوزه صنعت سال آینده افزایش نخواهد یافت.

۱۹ مهر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: ۱.۶ میلیارد دلار صادرات لوازم‌خانگی در سال ۹۹ هدفگذاری شده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هدف‌گذاری صادرات صنعت لوازم خانگی برای سال ۹۶ حدود ۶۰۰ میلیون دلار و برای سال ۹۹حدود ۱۶۰۰میلیون دلار و تا سال ۱۴۰۴حدود ۳ هزار میلیون دلار است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۶

اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای نوسازی ماشین آلات

رحمانی گفت: در سال جاری علاوه بر ۲۰ هزار میلیارد تومان طرح رونق ۱۰ هزار میلیارد تومان نیز برای نوسازی ماشین آلات صنایع در نظر گرفته شده است.

۲۶ تیر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: از انحراف مجدد در اجرای طرح رونق تولید جلوگیری می‌شود

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اهمیت ادامه طرح رونق تولید ملی گفت: اجرای مجدد این طرح در راستای پوشش ضعف‌های سال‌گذشته آن بوده تا با جلوگیری از انحراف تمهید تسهیلات قبلی واحد‌ها از سوی بانک‌ها و جلوگیری از پرداخت تسهیلات به جایی غیرازواحدهای تولیدی، این مشکلات اجرایی برطرف شود.

۲۲ تیر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت: اجازه نمی دهیم واحدهای تولیدی تعطیل شوند

رضا رحمانی گفت: ضروری است همه دست به دست هم دهند تا ۴۴ پروژه‌ای که مربوط به مواردی مثل طرح رونق تولید، بازسازی صنایع، مدیریت واردات و گسترش صادرات است، به مرحله عملیاتی برسند.

۱۵ تیر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: ارزیابی‌های انجام شده از اجرای طرح رونق تولید، مثبت است

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارزیابی های انجام شده از اجرای طرح رونق تولید که از سال گذشته در کشور اجرا شد، مثبت است زیرا این طرح با هوشمندی، برنامه ریزی و حساب شده اجرا شد.

۱۴ تیر ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر صنعت:

۱۷۷هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی کشور پرداخت می شود

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۷۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید برای احیای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در نقاط مختلف کشور هدفگذاری شده و تا پایان امسال پرداخت می شود.

۱۰ تیر ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: راهبردهای صنعتی برای هر منطقه از کشور تدوین شد

قائم مقام وزیر صنعت در امور تولید و معاون، از تدوین راهبردهای صنعتی بر اساس آمایش سرزمین و مزیت های هر منطقه خبر داد و گفت: این راهبردها به زودی به دولت ارائه می شود.

۸ خرداد ۱۳۹۶

تلاش وزارت صنعت برای اخذ تسهیلات نوسازی واحدهای صنعتی از صندوق توسعه ملی

قائم مقام وزیرصنعت، معدن و تجارت در بخش تولید، از برنامه وزارت صنعت برای نوسازی حدود ۵هزار واحد متوسط و کوچک و ۱۰۰هزار واحد صنوف تولیدی در سال ۹۶ خبر داد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر صنعت:

۳ هزارو ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در ۳٫۵ سال گذشته احیا شد

انتقاد همواره سازنده بوده و منجر به رشد و توسعه می شود .اما زمانی که این انتقاد رمزگذاری شده و هدفمند می شود دیگر رنگ دشمنی و عناد به خود می گیرد و نه تنها کارساز و روشنگر نیست بلکه مخرب و ویرانگر نیز جلوه می کند.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: طرح رونق تولید در سال ۹۶ ادامه می‌یابد

قائم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امر تولید از ادامه طرح رونق تولید در سال ۱۳۹۶ خبر داد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر صنعت: واحدهای صنعتی با ۶۰ درصد پیشرفت در اولویت دریافت تسهیلات هستند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ادامه روند اعطای بسته تسهیلات رونق تولید در سال جاری تاکید کرد و گفت: امسال شش هزار واحد صنایع تبدیلی کشور که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، از اولویت دریافت تسهیلات برخوردارند.