۱۴ دی ۱۳۹۵
در پی شیوع آنفلوآنزای طیور؛

صادرات تخم‌مرغ همچنان متوقف است

رییس اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار گفت: صادرات تخم‌مرغ به عراق هنوز آزاد نشده است اما با وجود توقف صادرات، با توجه به معدوم شدن مقداری از گله‌های مرغ تخم‌گذار، احتمال انباشت تخم‌مرغ کم است.

۱۳ آذر ۱۳۹۵

آنفلوانزای طیور به البرز هم رسید

در حالی که طی هفته‌های گذشته سازمان دامپزشکی اعلام کرد که آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در چهار واحد پرورشی در تهران شیوع پیدا کرده است، مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم‌گذار از سرایت ویروس این بیماری به استان البرز خبر داد و تاکید کرد که مرغداران همکاری بیشتری در این زمینه داشته باشند و به محض اطلاع از علائم بیماری دامپزشکان را مطلع کنند.

۱۴ آبان ۱۳۹۵

تحول دوباره صادرات با خرید تضمینی تخم مرغ از دید مدیرعامل اتحادیه سراسری تولیدکنندگان مرغ تخم گذار

مدیر عامل اتحادیه سراسری تولیدکنندگان مرغ تخم گذار گفت: ایجاد پایانه صادراتی و خرید تضمینی تخم مرغ منجر به افزایش دو برابری صادرات به بازارهای هدف شد.

۲۸ مهر ۱۳۹۵

خرید تضمینی تخم مرغ برای نخستین بار فردا در ۶ پایانه صادراتی کشور آغاز می شود

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار، از آغاز خرید تضمینی تخم مرغ با نرخ پایه کیلویی ۳۵ هزار ریال در پایانه های صادرتی کشور خبر داد و گفت: این اقدام برای نخستین بار با هدف حمایت از تولیدکنندگان تخم مرغ، توسعه صادرات و تنظیم بازار داخلی انجام می شود.

۱۸ بهمن ۱۳۹۴

صادرات ۸۰ هزار تن تخم مرغ در سال جاری/ تقاضایی از روسیه نداشته‌ایم

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران مرغ تخم گذار میهن با اشاره به دلایل نوسان صادرات تخم مرغ گفت: عدم رعایت استانداردهای صادراتی، حضور افراد غیر مطلع و غیر متخصص در تجارت تخم مرغ از مهمترین دلایل نوسان صادرات است.

۱۳ بهمن ۱۳۹۴

پیش بینی صادرات ۹۰ هزار تن تخم مرغ تا پایان سال

مدیر عامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار گفت:تا پایان سال پیش بینی می‌شود که صادرات تخم مرغ به ۹۰ هزار تن برسد که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

۱۹ دی ۱۳۹۴

نوسان در صادرات تخم مرغ موجب از دست رفتن بازار هدف میشود

رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه دلیل توقف صادرات تخم مرغ ایران به عراق به خاطر تنظیم بازار این محصول است، گفت: با افزایش قیمت این محصول در بازار مصرف از اوایل هفته جاری هیچ حواله‌ای برای صادرات تخم مرغ صادر نشد.

۵ دی ۱۳۹۴

پیش بینی صادرات ۹۰ هزار تنی تخم مرغ تا پایان امسال/ آمادگی صادرات به روسیه را داریم

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغ تخم‌‌گذار میهن، گفت: در حالی که سال گذشته ۷۰ هزار تن تخم‌ مرغ صادر شد امسال طی ۹ ماه این مقدار تخم‌ مرغ صادر شده است.

۲۵ آبان ۱۳۹۴

صنعت تخم مرغ همچنان ضرر میدهد/ شیوع مجدد آنفلوانزای پرندگان حقیقت ندارد

مدیرعامل اتحادیه سراسری تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار با بیان اینکه متقاضیان تخم‌مرغ صادراتی به قیمت‌های پایین عادت کرده‌اند، گفت: در حالی که امسال ۶۱ هزار تن تخم‌مرغ صادر شده است اما به محض واقعی شدن قیمت تقاضا کاهش می‌یابد.

۱۵ آبان ۱۳۹۴

وضعیت نابسمان صنایع تولید تخم مرغ/ بدهی های میلیاردی به بانک

صادرات تخم مرغ در سال جاری دستخوش تحولات مختلفی اعم از شیوع آنفولانزای مرغی و ورود رقبا قرار گرفته است.

۱۰ مهر ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران

۴۵هزار تن تخم‌مرغ صادر شد/ مزایای حک قیمت و مشخصات بر روی تخم‌مرغ

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران با بیان اینکه ۷۵ درصد تخم‌مرغ‌های صادراتی به عراق صادر می‌شود، گفت: نیمه اول امسال ۴۳ هزار تن از این محصول صادر شد.

۶ مرداد ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران

صادرات ۲۸ هزار تن تخم‌مرغ طی ۴ ماه/ روند صادرات اصلا متوقف نشد

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران با اشاره به صادرات ۲۸ هزار تن تخم مرغ در سال جاری گفت: با توجه به اعلام رسمی پاک شدن کشور از آنفلوانزای پرندگان به سازمان بهداشت جهانی دام باز هم صادرات به بازار مناطق شرق و غرب خواهیم داشت.

۵ تیر ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن خبر داد

صادرات ۱۷ هزار تن تخم مرغ از ابتدای امسال/ افغانستان کاهش تقاضای بازار عراق را جبران کرد

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه تقاضا برای صادرات تخم مرغ به عراق کاهش یافته است، گفت: افزایش چند برابری تقاضای افغانستان برای تخم مرغ ایرانی کاهش تقاضای عراق را جبران کرد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
مدیرعامل اتحادیه مرغداران:

صادرات تخم‌مرغ رکورد زد/ صادرات به روسیه همچنان در ابهام

مدیرعامل اتحادیه مرغداران مرغ تخم گذار از خرید تضمینی تخم مرغ در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته حدود ۷۰ هزار تن تخم مرغ به کشورهای مختلف صادر شد که ۸۰ درصد بیشتر از سال ماقبلش بود.

۹ آبان ۱۳۹۳

طرح جامع صنعت زنبورداری در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی

مدیر کل دفتر امور طیورو زنبورعسل وزارت جهاد کشاورزی گفت: صنعت زنبورداری با ۷۳ هزار و ۵۳۳ نفر بهره بردار و ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار کلنی زنبور عسل یکی از زیربخش های مهم صنعت دامپروری در بخش کشاورزی است.