۵ شهریور ۱۳۹۶

عضویت بیش از ۴۰۰ آزمایشگاه در شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری­ های راهبردی معاونت علمی از عضویت ۳۴۰ آزمایشگاه دولتی و خصوصی در شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی خبر داد.

۲۹ مرداد ۱۳۹۶

درآمد ۷۵ میلیاردی معاونت علمی فناوری از خدمات آزمایشگاهی مرجع

رئیس شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی گفت: آزمایشگاه مرجع یک میلیون و ۶ هزار خدمت به ۵۰ هزار نفر ارائه می کند که تاکنون ۷۵ میلیارد تومان از محل ارائه خدمات آزمایشگاهی درآمد کسب کرده است.

۱۳ تیر ۱۳۹۶
مدیر کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو:

در دنیا ۸۰ تا ۸۵ درصد کارآفرینی‌های مبتنی بر فناوری به بازار نمی‌رسند

مدیر کارگروه صنعت و بازار ستاد توسعه فناوری نانو با تاکید بر اینکه در دنیا ۸۰ تا ۸۵ درصد کارآفرینی‌های مبتنی بر فناوری به بازار نمی‌رسند، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان برای جلوگیری از سقوط در دره مرگ فناوری باید با دارایی‌های مکمل و زیرساخت‌های آن آشنا باشند.

۲۹ خرداد ۱۳۹۶

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی: تاکنون ۲۳۹ آزمایشگاه به صورت قطعی عضو شبکه آزمایشگاهی شده‌اند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آخرین آمار عضویت آزمایشگاهها در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون ۲۳۹ آزمایشگاه به صورت قطعی عضو این شبکه شده اند.

۱۳ خرداد ۱۳۹۶

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی: بیش از ۱۶۰۰ عضو هیأت دانشگاه‌های کشور از خدمات اعتباری استفاده از آزمایشگاه‌ها بهره‌مند شدند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری، بیش از ۲۲۷۳ درخواست برای طرح تخفیف اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های کشور، اعتبار ۴۰ میلیون ریالی تا کنون برای ۱۶۴۸ نفر مجموعاً به ارزش ۶۵۹۲۰ میلیون ریال اعتبار فعال شده است.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی از بهره‌مندی اعضای هیات علمی ۷۵ دانشگاه کشور از تخفیفات شبکه آزمایشگاهی خبر داد

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهره‌مندی اعضای هیات علمی ۷۵ دانشگاه مادر کشور از تخفیفات شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی خبر داد.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران مطرح کرد؛

موفقیت شرکت‌های دانش بنیان در صادرات تجهیزات آزمایشگاهی

دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با اشاره به حضور ۹ هزار محصول از ۳۹۴ شرکت دانش‌بنیان در این نمایشگاه گفت: با تلاش‌های صورت گرفته برای صادرات محصولات دانش بنیان، در سال گذشته سه شرکت توانستند در عمان محصولات خود را به فروش برسانند.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی:

ساخت ایران میزبان محصولات باکیفیت و استاندارد است

رضا اسدی فرد دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران،با بیان این‌که ۵۱۵ شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند که تاکنون، تعداد ۳۹۴ شرکت با ۹۶۷۸ محصول برای حضور در نمایشگاه تأیید شده است، اظهار کرد: بیش از ۹۶۷۸ محصول از تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بررسی‌شده است و محصولاتی که استانداردها و کیفیت لازم را داشتند، انتخاب شدند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۶

مدیر شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی از عضویت قطعی ۲۱۳ آزمایشگاه در این شبکه خبر داد

مدیر شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی از عضویت قطعی ۲۱۳ آزمایشگاه در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۶۸۰۰ خدمت اعتباری به اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ارائه شده است.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵

قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در بوته نقد

نشست بررسی قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. دکتر صاحبکار در این نشست اظهار داشت: هدف از این قانون تسری به تمام بخش‌های اقتصادی و دانش‌بنیان کردن کل اقتصاد کشور نبوده است، بلکه فقط برنامه‌ای است برای حمایت از بنگاه‌های فناوری‌محور همچون سایر کشورها.

۱۲ دی ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی از بهره‌مندی ۵ هزار و پانصد نفر از طرح تخفیف‌دار شبکه آزمایشگاهی خبر داد

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهره مندی ۵ هزار و پانصد نفر از طرح تخفیف دار شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

۱۴ آذر ۱۳۹۵

آزمایشگاه‌های دانشگاه‎ها در صورت عضویت در شبکه آزمایشگاهی سوبسید می گیرند

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه تسهیلاتی همچون سوبسید به آزمایشگاه‌های دانشگاه‎ها در صورت عضویت در شبکه آزمایشگاهی خبر داد.

۱ آذر ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهها خبرداد؛ عضویت کامل ۱۷۹ آزمایشگاه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آخرین آمار عضویت آزمایشگاهها در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷۹ آزمایشگاه به صورت قطعی عضو این شبکه شده اند.

۲۵ آبان ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی: تمام استان‌های کشور تحت پوشش شبکه آزمایشگاهی قرار دارند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری از عضویت تمام استان در این شبکه خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۶۵۰۰ تجهیز در شبکه به اشتراک گذاشته شده‌است.

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

بهره‌مندی ۲۰هزار عضو هیات علمی از تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی خدمات آزمایشگاهی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری با اشاره به اجرای طرح تخفیف برای اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مادر گفت: تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی این طرح برای ۲۰هزار عضو هیات علمی ۷۴ دانشگاه‌ بزرگ و مادر کشور با پیش‌بینی ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار فعال شده است.