۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران مطرح کرد؛

موفقیت شرکت‌های دانش بنیان در صادرات تجهیزات آزمایشگاهی

دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با اشاره به حضور ۹ هزار محصول از ۳۹۴ شرکت دانش‌بنیان در این نمایشگاه گفت: با تلاش‌های صورت گرفته برای صادرات محصولات دانش بنیان، در سال گذشته سه شرکت توانستند در عمان محصولات خود را به فروش برسانند.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی:

ساخت ایران میزبان محصولات باکیفیت و استاندارد است

رضا اسدی فرد دبیر پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران،با بیان این‌که ۵۱۵ شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت نام کرده‌اند که تاکنون، تعداد ۳۹۴ شرکت با ۹۶۷۸ محصول برای حضور در نمایشگاه تأیید شده است، اظهار کرد: بیش از ۹۶۷۸ محصول از تمامی شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بررسی‌شده است و محصولاتی که استانداردها و کیفیت لازم را داشتند، انتخاب شدند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۶

مدیر شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی از عضویت قطعی ۲۱۳ آزمایشگاه در این شبکه خبر داد

مدیر شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی از عضویت قطعی ۲۱۳ آزمایشگاه در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۶۸۰۰ خدمت اعتباری به اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ارائه شده است.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵

قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در بوته نقد

نشست بررسی قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. دکتر صاحبکار در این نشست اظهار داشت: هدف از این قانون تسری به تمام بخش‌های اقتصادی و دانش‌بنیان کردن کل اقتصاد کشور نبوده است، بلکه فقط برنامه‌ای است برای حمایت از بنگاه‌های فناوری‌محور همچون سایر کشورها.

۱۲ دی ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی از بهره‌مندی ۵ هزار و پانصد نفر از طرح تخفیف‌دار شبکه آزمایشگاهی خبر داد

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهره مندی ۵ هزار و پانصد نفر از طرح تخفیف دار شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

۱۴ آذر ۱۳۹۵

آزمایشگاه‌های دانشگاه‎ها در صورت عضویت در شبکه آزمایشگاهی سوبسید می گیرند

مدیر شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ارائه تسهیلاتی همچون سوبسید به آزمایشگاه‌های دانشگاه‎ها در صورت عضویت در شبکه آزمایشگاهی خبر داد.

۱ آذر ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهها خبرداد؛ عضویت کامل ۱۷۹ آزمایشگاه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آخرین آمار عضویت آزمایشگاهها در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون ۱۷۹ آزمایشگاه به صورت قطعی عضو این شبکه شده اند.

۲۵ آبان ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی: تمام استان‌های کشور تحت پوشش شبکه آزمایشگاهی قرار دارند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری از عضویت تمام استان در این شبکه خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از ۶۵۰۰ تجهیز در شبکه به اشتراک گذاشته شده‌است.

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

بهره‌مندی ۲۰هزار عضو هیات علمی از تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی خدمات آزمایشگاهی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری با اشاره به اجرای طرح تخفیف برای اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مادر گفت: تسهیلات ۴۰ میلیون ریالی این طرح برای ۲۰هزار عضو هیات علمی ۷۴ دانشگاه‌ بزرگ و مادر کشور با پیش‌بینی ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار فعال شده است.

۲۷ شهریور ۱۳۹۵

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری: اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها از طرح تخفیف ویژه استفاده از خدمات آزمایشگاهی بهرمند می شوند

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی با اشاره به افزایش تعداد اعضای هیأت علمی تحت پوشش طرح تخفیف ویژه خدمات آزمایشگاهی، گفت: تاکنون بیش از چهارصد و هفتاد درخواست برای بهره‌مندی از این خدمات ثبت شده است.

۲۶ شهریور ۱۳۹۵

ستاری: استارت‌آپ‌های دانشگاهی عاملی برای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان است

این مطلب شامل مروری بر مهمترین رویدادهای معاونت علمی در هفته گذشته از جمله حمایت از استارت‌آپ‌های دانشگاهی و تدوین سند ملی محیط زیست است.

۳ شهریور ۱۳۹۵

همکاری‌ بین المللی شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی ریاست جمهوری

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری گفت: برنامه اصلی این شبکه آزمایشگاهی همکاری بین المللی در حوزه های مختلف است.

۶ تیر ۱۳۹۵

ارتقا شبکه آزمایشگاههای کشور به واسطه ارتباط با کشورهای آلمان و کره جنوبی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: ما در صدد هستیم تا شبکه آزمایشگاههای کشور را به واسطه ارتباط با کشورهای آلمان و کره جنوبی ارتقاء دهیم.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵

یک میلیون خدمت توسط اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت‌علمی ارائه شد

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری با اشاره به رشد کمی و کیفی خدمات ارائه شده توسط اعضای شبکه به مخاطبان خود گفت: میزان و کیفیت خدمات ارائه شده توسط آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در سال گذشته، شاهد رشدی قابل توجه بود و بالغ بر ۱ میلیون خدمت ازمایشگاهی به ارزشی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال به مشتریان خود ارائه کرده است

۱۰ اسفند ۱۳۹۴

ارائه ۲۶۰ هزار فرصت به پژوهشگران توسط شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی از ارائه ۲۶۰ هزار فرصت به پژوهشگران توسط این شبکه خبر داد.