۱ دی ۱۳۹۴

انتقاد از افزایش ۶ درصدی مواد لبنی/بررسی دلایل افزایش قیمت در کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور مسئولان مربوطه

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش ۶ درصدی مواد لبنی گفت: مسئولان مربوطه برای پاسخگویی و بیان دلایل افزایش قیمت به کمیسیون کشاورزی مجلس می آیند.

۳۰ آبا ۱۳۹۴

آیا دفن سیب‌زمینی راهکاری مدیریتی برای کنترل بازار است؟

در روزهای اخیر خبر دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی به منظور تنظیم و کنترل بازار افکار عمومی را متاثر کرد که پول بیت المال چرا زیر خاک دفن می شود ،در حالی که می شد این سیب زمینی ها از طریق نهادهای حمایتی بین نیازمندان توزیع شود.

۲۵ مهر ۱۳۹۴

علل افزایش سن ازدواج از زبان جوانان و مسئولان

همین دو سه دهه پیش بود که تا دختری مقطع راهنمایی را تمام می کرد، خواستگارها پاشنه در خانه پدری اش را از جا در می آورند آنقدر می آمدند و می‌رفتند تا بالاخره پیش از پایان تحصیلات متوسطه، دختر را عروس می‌کردند.
پسرها هم دیپلم گرفته و نگرفته به سربازی می رفتند و همزمان خود را برای کار و تشکیل زندگی آماده می‌کردند.
اما در سال‌های اخیر، تغییرات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با چنان قدرت و شدتی به جوانان و فرهنگ ازدواج تحمیل شد که این روزها برای شنیدن خبر خوش این پیوند مقدس باید خیلی بیشتر از این حرف ها صبر کرد؛ شاید پس از اتمام تحصیلات تکمیلی و چند سال کار و پس انداز و تهیه خانه و ماشین و البته هزار اما و اگر دیگر!

۲۷ شهر ۱۳۹۴

فعالیت‌های پراکنده در بازار لوازم‌التحریر برای رقابت نمادهای بومی با غربی کارساز نیست

عضو هیات رییسه فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد برای رقابت با نمادهای غربی در بازار لوازم‌التحریر به پاخاسته و لوازمی را با تصاویر ایرانی و اسلامی به بازار عرضه کرده‌اند، گفت: این فعالیت‌های پراکنده، بدون حمایت جدی مسئولان برای تصاحب بازار لوازم التحریر کارساز نخواهد بود.

۲۳ شهر ۱۳۹۴

تفحص از شرکت بازرگانی دولتی در صورت نیاز/سودهای میلیاردی در جیب مافیای روغن

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در صورت نیاز تحقیق و تفحص از شرکت بازرگانی دولتی صورت می گیرد، گفت: مافیای روغن مانند شکر و دیگر کالاها در کشور وجود دارد که با نظارت باید مشخص شود چه افرادی از این واردات بی رویه سود میلیاردی می برند.

۴ آذر ۱۳۹۳
نوروزی:

استفاده دوباره از روغن پالم در صنایع لبنی/پیگیری موضوع با حضور وزیربهداشت

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با یادآوری خسارات ناشی از استفاده از روغن پالم در صنایع لبنی، گفت: با توجه به انتشار اخباری مبنی بر استفاده مجدد از روغن پالم در برخی از صنایع لبنی موضوع را با حضور وزیر بهداشت و درمان در مجلس پیگیری خواهیم کرد.