۱۷ ارد ۱۳۹۶

‌مدیرعامل‌ شرکت فرودگاه‌‌ها ۲ سال دیگر در سمت خود ابقا شد ‌

در آخرین مجمع عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، رحمت‌الله مه‌آبادی از سوی اعضای مجمع به عنوان عضو هیأت مدیره و با توجه به پیشنهاد اعضای هیأت مدیره شرکت، دوباره به عنوان مدیرعامل منصوب شد.

۲۱ فرو ۱۳۹۶

مه آبادی: فرودگاه امام(ره) یک اقتصاد ملی است

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی(ره) به زودی شاهد تکمیل زیرساخت‌ها و در راستای آن، شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشیم.

۵ فرو ۱۳۹۶

مه آبادی: زمین‌خواری بزرگی در فرودگاه میناب رخ داده است

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی گفت: متاسفانه باخبر شدیم که از چندین سال قبل یکی از دستگاه‌های اجرایی حرکت‌هایی برای تغییر کاربری فرودگاه میناب انجام داده است.

۲۵ اسف ۱۳۹۵

مه‌آبادی، خلبان، مسئول اتفاقات فرودگاه مشهد بود

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان این‌که مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی چند ساعتی را در خدمت دستگاه قضا بود، گفت:‌تشخیص یخ‌زدگی و بلند شدن هواپیما با خلبان بوده و مسئولیت ایمنی مسافران به عهده وی است.

۲۲ ارد ۱۳۹۵
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد

مهلت ۴ ماهه به ایرلاین‌ها برای اسقاط هواپیماهای‌ غیرعملیاتی/ اعمال جریمه‌ به ازای هر روز تأخیر

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از مهلت ۴ ماهه به شرکت‌های هواپیمایی برای خروج هواپیماهای زمین‌گیر غیر عملیاتی از فرودگاه‌ها خبر داد و گفت: به ازای هر روز تأخیر در خروج این هواپیماها جریمه‌های سنگین برای ایرلاین‌ها در نظر گرفته می‌شود.

۵ بهم ۱۳۹۴

مه‌آبادی: تا اطلاع ثانوی هزینه‌های فرودگاهی افزایش نخواهد یافت

هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور تاکید کرد؛ به‌منظور اجرای موفق آزادسازی قیمت بلیط هواپیما، تا اطلاع ثانوی هزینه‌های فرودگاهی افزایش نخواهد یافت.

۸ آذر ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام کرد

خیانت‌‌‌ در امانت ایرلاین‌ها بابت مبالغ دریافتی از محل عوارض مسافر

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با بیان اینکه از ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی ایرلاین‌ها ۱۲۰ میلیارد تومان بابت عوارض مسافر است، گفت: ایرلاین‌‌ها این مبلغ را نقد هنگام فروش بلیت از مسافر دریافت می‌کنند و باید فوری به شرکت فرودگاه‌ها پرداخت کنند، اما رسم امانت‌داری را رعایت نمی‌کنند.

۲۴ شهر ۱۳۹۴
مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور اعلام کرد:

۱۰ شرکت هواپیمایی ورشکسته داریم

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با اشاره به اینکه بابت طلب خود از ایرلاین‌ها دنبال ‌جنجال‌ نیستیم، گفت: برای تعیین تکلیف مطالبات خود در کمیته وصول به جدیت عمل می‌کنیم