۱۲ آذر ۱۳۹۶

حمایت کمیسیون صنایع مجلس از خصوصی سازی واقعی در صنعت خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت : امروز بهترین حمایت از صنعت خودرو ، اجرای واقعی اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی واقعی در صنعت خودرو است.

۲۵ مهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

زیرساخت لازم برای اجرای کامل استانداردهای خودرویی وجود ندارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد که خودروسازان در مقابل استانداردهای تعیین شده برای تولید خودرو از سوی سازمان استاندارد مقاومت خواهند کرد.

۱۱ مهر ۱۳۹۶

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس: انحصاری بودن خودرو مانعی برای کیفی‌سازی تولیدات داخلی است

عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس،گفت: افزایش کیفی خودرو داخلی نیازمند ارتقاء رقابت میان خودروسازان بومی است و این در حالی است که انحصاری بودن خودرو مانعی برای کیفی‌سازی در صنعت مولد خودرو است.

۳ مهر ۱۳۹۶

عضو کمیسیون معادن مجلس: دولت به جای دخالت در بازار تولید خودرو سیاست‌گذاری کند

عضو کمیسیون معادن مجلس با بیان اینکه دخالت مستقیم دولت در بازار خودرو معضلی برای ساماندهی صنعت خودرو است،گفت: برای سرمایه گذاری مالی بهینه در خودرسازی نیازمند ایجاد بازار رقابتی واقعی در صنعت خودرو هستیم.

۱ مهر ۱۳۹۶

عضو کمیسیون صنایع و معادن: گرانی هزینه تولید سد راه تولیدکنندگان نوشت افزار شده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در ایجاد برندهای داخلی و ایجاد برند در عرصه عروسک سازی‌ داخلی کلیشه‌ای عمل شده و دولت را به مسئله وارد کرده‌ایم و همچنین میدان به‌بخش خصوصی داده نشده است تا خود نمایی کنند.

۳۰ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

نرخ سود تسهیلات رفع موانع تولید بالا است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در خصوص اعطا وام‌های رفع موانع تولید اقدامات خوبی صورت گرفته، اما هنوز اعتقاد داریم نرخ سود این تسهیلات علی‌رغم اینکه دولت ۵درصد از آن را تقبل کرده بالا است.