۶ خرداد ۱۳۹۶

معاون وزیر راه: سازه های غیرقانونی و پروانه‌دار ۱۰۰متری جاده‌ها تخریب می‌شوند

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تاکید کرد: ادارات راهداری می‌توانند مجوزهای لازم برای تخریب سازه‌های غیرقانونی در حریم ۱۰۰ متری جاده را کسب کنند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

معاون وزیر راه: سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان مسافری به زودی راه اندازی می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سامانه پیمایش هوشمند تردد ناوگان مسافربری با هدف افزایش امنیت ترافیکی، کنترل سرعت وسیله نقلیه و کاهش سوانح جاده ای به زودی راه اندازی می شود.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

شمار دوربین‌های کنترل سرعت در جاده‌های کشور افزایش می‌یابد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: با توجه به اینکه علت بسیاری از سوانح جاده ای عدم رعایت سرعت مجاز است، شمار دوربین های کنترل سرعت در جاده های کشور افزایش می یابد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

کشاورزیان: نگهداری راه‌های غیرشریانی کشور ۳۰۰۰ میلیارد اعتبار می‌خواهد

معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور گفت: برای نگهداری راه‌های غیرشریانی کشور به اعتباری افزون بر ٣ هزار و ۶٠٠ میلیارد تومان نیاز است.

۶ فروردین ۱۳۹۶

رشد ۷.۳ درصدی تردد از مرزهای زمینی در دور اول سفرهای نوروزی

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای سفرهای نوروزی حدفاصل ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۴ فروردین ۹۶ گفت: تردد اتباع ایرانی از مرزهای زمینی کشور بیانگر رشد ۷.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

امنیت جاده‌ها درگیر و دار تخصیص بودجه/سال تمام شد؛بودجه ندادند

معاون وزیر راه و شهرسازی از پیگیری ها برای تخصیص ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تجهیز راهدارخانه های کشور، خبر داد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

طفره رفتن معاون وزیر درباره تناقض اطلاع‌رسانی بازگشایی محور هراز و سقوط بهمن/ پلیس مسئول انسداد راه است

رئیس سازمان راهداری با تأکید بر اینکه این سازمان وظیفه مدیریت راه‌ها را برعهده دارد، گفت: انسداد مسیر برعهده پلیس راه است و نباید تصمیمات گذشته را درباره حادثه هراز زیر سؤال ببریم.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

فراخوان نصب ۶۵ دستگاه توزین حین حرکت در جاده‌ها/ سامانه سپهتن در اتوبوس‌ها نصب می‌شود

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ایگفت: در راستای جلوگیری از فرسودگی راه‌ها به علت عبور بارهای غیرمجاز فراخوانی داده‌ایم که علاوه بر ۳۰ دستگاه موجود ۶۵ دستگاه توزین در حال حرکت در جاده‌ها نصب شود.

۲۰ دی ۱۳۹۴

نشست آخوندی با فعالان اقتصادی برگزار شد

وزیر راه و شهرسازی با حضور در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با فعالان اقتصادی و بخش خصوصی به گفت‌وگو نشست.

۹ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

توزیع ۸ میلیون تن آسفالت در سطح کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور گفت: طی ۹ ماه امسال بیش از ۸ میلیون تن آسفالت در سطح کشور توزیع شده است.

۲۴ آذر ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی:

نیمی از اعتبار نگهداری راه‌ها هم تامین نمی‌شود/ مصرف سالانه ۲۰ میلیون تن آسفالت

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه سالانه بیش از ۲۰ میلیون تن در کشور قیر مصرف می‌شود، گفت: برای نگهداری و تجدید روکش جاده‌ها، سالانه ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهیم که نیمی از این رقم هم محقق نمی‌شود.

۲۱ مهر ۱۳۹۴

آغاز نصب موقعیت‌یاب روی اتوبوس‌ها و کامیون‌های حمل سوخت

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تجهیز ناوگان عمومی باری و مسافری جاده‌ای به سامانه‌های هوشمند و GPS از چند ماه قبل آغاز شد و به زودی عملیات نصب GPS ها روی ناوگان آغاز می‌شود.

۶ خرداد ۱۳۹۴

جزئیات تغییر قیمت گازوئیل اعلام شد

رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای کشور با بیان اینکه افزایش قیمت گازوئیل تأثیر ۳درصدی بر حمل و نقل کالا و مسافر در بخش جاده‌ای دارد گفت: در مقطع کنونی افزایش قیمتی نخواهیم داشت.

۲۶ آبان ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگویی خبر داد

هماهنگی نهایی با گمرک برای پلمب مخزن سوخت کامیون‌های ترکیه‌

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از هماهنگی نهایی با گمرک جمهوری اسلامی ایران برای پلمب مخزن سوخت کامیون‌های ترکیه‌ای در مرز کشور خبر داد و گفت: برای تعدیل و عادلانه کردن شرایط چاره‌ای جز پلمب مخازن سوخت ناوگان ترکیه نداریم.

۲۵ آبان ۱۳۹۳

مخزن سوخت کامیون های ترکیه در ایران پلمپ می شود

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: با اجرای پلمپ مخازن سوخت کامیون های ترکیه، هیچ یک از رانندگان این کشور حق سوختگیری در پمپ بنزین های ایران را نخواهند داشت.