۷ شهر ۱۳۹۵
سخنگوی شرکت ملی پخش:

حذف کارت سوخت هنوز به دولت ابلاغ نشده است/ تاریخ مشخصی برای حذف نداریم

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با اشاره به اینکه هنوز حذف کارت سوخت از چرخه عرضه بنزین به دولت ابلاغ نشده است گفت: هیچ تاریخ مشخصی را نمی تواند برای حذف کارت سوخت اعلام کرد.

۴ ارد ۱۳۹۵
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی

عرضه بنزین مثل سال قبل ادامه دارد/مصوبه ای برای تغییر نرخ بنزین ابلاغ نشده است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: در حال حاضر عرضه سوخت با کارت سوخت مثل گذشته در سراسر کشور در حال انجام است و تا زمانی که مصوبه جدیدی در این خصوص از سوی دولت ابلاغ نشود، این روال ادامه خواهد داشت.

۱۲ دی ۱۳۹۴

جزییات طرح برندسازی جایگاه‌های سوخت/ مجوز ایجاد جایگاه تک داده نمی‌شود

بعد از یکسان‌سازی نرخ بنزین و حذف نظام سهمیه‌ای، وزیر نفت از طرح جدیدی برای جایگاه‌های سوخت خبر داده است، طرحی که بر اساس آن اگرچه نرخ بنزین تغییر نمی‌کند، اما باید منتظر تنوع قیمت خدمات در جایگاه‌های مختلفی بود که قرار است تحت عنوان برندهای مختلف فعالیت کنند.

۱۲ آبا ۱۳۹۴

حفظ کارت سوخت با «جایزه»، رویای تحقق‌ناپذیر وزارت نفت

در حالی وزارت نفت به دنبال دادن جایزه به استفاده‌کنندگان کارت‌های سوخت شخصی است که می توان با افزایش هزینه سوخت گیری با کارت جایگاه داران و بدون تحمیل هزینه جدیدی به دولت، این کارت ها را حفظ کرد.

۱۱ آبا ۱۳۹۴

تلاش شرکت ملی پالایش و پخش برای استفاده بهینه از کارت های سوخت

سخنگوی شرکت ملی پالایش وپخش فر آورده های نفتی اظهار داشت : پس از بازدیدی که وزیرنفت از طرح پیمایش عرضه گازوئیل داشتند بر پایداری سامانه هوشمند سوخت و تثبیت آن تاکید زیادی صورت گرفت .

۲۸ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی:

کاهش ۷٫۹ میلیون لیتری مصرف نفت گاز نسبت به سال گذشته/آغاز اجرای طرح پیمایش از ابتدای تیرماه

عربعلی با اشاره به کاهش ۶٫۴ میلیون لیتری مصرف بنزین و همچنین رشد منفی ۷٫۹ میلیون لیتری در مصرف نفت گاز گفت: مدیریت مصرف و همچنین حذف سهمیه ها در کاهش مصرف سوخت تاثیر قابل توجهی داشته است.

۲۷ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی:

کارت سوخت تنها ابزار رصد میزان مصرف است/ استفاده مردم از کارت‌ از نرم عادی خارج نشده است

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با توجه به قیمت ۱۶۰۰ تومانی بنزین فوب خلیج‌فارس و قیمت چند برابری بنزین در کشورهای همسایه تا زمانی که نرخ سوخت به قیمت واقعی نزدیک نشود امکان قاچاق بنزین وجود دارد.

۲۴ خرد ۱۳۹۴

نقش مهم کارت سوخت در کنترل و کاهش مصرف بنزین

استفاده از کارت سوخت شخصی افراد باعث راحتی و صرفه جویی در زمان خواهد شد و با استفاده از کارت سوخت شخصی در صورتی که فرد به حجم ، کمیت و کیفیت بنزین دریافتی از جایگاه اعتراض داشته باشد می تواند از طریق کارت سوخت موضوع را مورد بررسی قرار دهد.

۱۷ خرد ۱۳۹۴

حفظ کارت سوخت با خواهش و تمنا از مردم امکان‌پذیر نیست/ صرفه‌جویی ۷۵ میلیارد دلار با کارت سوخت

در حالی برخی مسئولان وزارت نفت تلاش می‌کنند با درخواست از مردم، موجب استمرار استفاده آن‌ها از کارت سوخت خودروی خود شوند که این مهم تنها با استفاده از سازوکارهایی مانند گران‌تر بودن ‌سوخت‌گیری با استفاده از کارت سوخت جایگاه‌داران حاصل می‌شود.

۷ خرد ۱۳۹۴

اصلاح مصوبه دولت؛ گازوئیل دونرخی شد

داوود عربعلی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه سهمیه‌بندی گازوئیل حذف نشده، از قیمت ۳۰۰ تومانی گازوئیل سهمیه‌ای و ۶۰۰ تومانی گازوئیل آزاد خبر داد.

۷ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی شرکت ملی پخش:

گازوئیل آزاد ۶۰۰ تومان شد

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام این که سهمیه‌بندی گازوئیل در بخش حمل و نقل حذف نشده است گفت: قیمت گازوئیل آزاد به ۶۰۰ تومان افزایش یافت.

۶ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

بنزین ۱۰۰۰ تومانی بدون محدودیت عرضه می‌شود/ مردم در استفاده از سهمیه ۷۰۰ تومانی تا پایان شهریور وقت دارند

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه سهمیه‌بندی بنزین تک‌نرخی وجود خارجی ندارد، گفت: مالکان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها نگران نباشند و مانده بنزین ۷۰۰ تومانی آنها تا پایان شهریور قابل برداشت خواهد بود.

۴ خرد ۱۳۹۴

درآمد ۴ هزار میلیارد تومانی بنزین تک‌نرخی یا مشکل فنی؛ سناریوی هدف کدام است؟

علی‌رغم آنکه سناریوهای متعددی درباره دلیل واریز نشدن سهمیه خردادماه بنزین خودروهای شخصی مطرح می‌شود، اظهارات پنهان و آشکار مقامات مسئول حکایت از یک تصمیم در کلیت دولت درباره بنزین دارد که به احتمال زیاد می‌تواند عرضه تک‌نرخی بنزین باشد.

۲۸ بهم ۱۳۹۳
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

آمار صادرات بنزین شرکت ملی پخش صفر است

باید از گمرک، منشا صادرات بنزین را جویا شد، بنزین صادر شده، بنزین پتروشیمی‌ها بوده که توسط بخش خصوصی صادرات آن انجام می‌شود