۲۹ تیر ۱۳۹۵

طرح تحول سلامت با اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده به فرجام می رسد

عضو شورای عالی نظام پزشکی گفت: متولیان نظام سلامت کشور باید به دنبال اجرای طرح هایی در کشور باشند که در تعارض با سایر طرح های نظام سلامت نباشد، چرا که طرح تحول سلامت با اجرای نظام ارجاع و پزشک خانواده به فرجام می رسد.

۹ شهر ۱۳۹۴
عضو شورای عالی نظام پزشکی:

داروسازان در طرح تحول سلامت فراموش شده اند

عضو شورای عالی نظام پزشکی، معتقد است که جامعه داروسازی کشور همچون برخی گروه های پزشکی در طرح تحول نظام سلامت فراموش شده اند.

۲۷ خرد ۱۳۹۴

تعرفه‌گذاری برخی خدمات درمانی به سود مافیای تجهیزات پزشکی است

عضو شورای عالی نظام پزشکی گفت: در کتاب تعرفه‌گذاری برخی از گروه‌ها مانند پزشکان عمومی و متخصصان غیرجراح فراموش شده‌اند و در برخی موارد نیز ارزش‌گذاری خدمات فقط به سود مافیای تجهیزات پزشکی است.

۹ خرد ۱۳۹۴
عضو شورای عالی نظام پزشکی عنوان کرد؛

آسیب مردم از تعرفه های پزشکی ۹۴/ افزایش پرداختی در خدمات سرپایی

عضو شورای عالی نظام پزشکی کشور، نسبت به تبعات تعرفه های پزشکی مصوب سال ۹۴ که روز گذشته ابلاغ شد، هشدار داد.

۶ ارد ۱۳۹۴
وزارت بهداشت، فقط پرداخت مردم در بخش بستری بیمارستان‌های دولتی خود را مد نظر قرار داده؛

رقم پرداختی بیماران در کل نظام سلامت ۵۷.۶ درصد است

عضو شورای عالی نظام‌پزشکی گفت: وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت، فقط پرداخت مردم در بخش بستری بیمارستان‌های دولتی خود را مد نظر قرار داده، در حالی که رقم پرداختی بیماران در کل نظام سلامت بیش از این‌ها و حدود ۵۷.۶ درصد است.

۳۱ فرو ۱۳۹۴
عضو شورای عالی نظام پزشکی :

چالش‌های موجود برسر راه طرح تحول سلامت/وزارت بهداشت فقط موفق به جذب ۵۷ درصد منابع شد

عضو شورای عالی نظام پزشکی گفت: براساس آنچه اعلام شده تا هفته اول فروردین‌ماه امسال ۵۷ درصد منابع از سوی وزارت بهداشت جذب شده است و مجبور است مابقی درآمد اختصاصی خود را از جیب مردم و بیمه‌های پایه تأمین کند.

۲۹ فرو ۱۳۹۴

آسیب مردم از تعرفه های درمانی سال ۹۴/بیمه ها سود می برند

عضو شورای عالی نظام پزشکی معتقد است که تعرفه های خدمات درمانی در سال ۹۴، مشکلاتی را برای مردم و سیستم نظام سلامت کشور ایجاد خواهند کرد.

۲۵ فرو ۱۳۹۴

دولت و بیمه‌ها سهم بدهند هزینه درمان پایین می‌آید

عضو شورای عالی نظام پزشکی گفت: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سهم هر یک از پرداخت کننده‌های نظام سلامت را مشخص کند زیرا اگر دولت و بیمه‌ها سهم بدهند هزینه درمان پایین می‌آید.

۱۷ اسف ۱۳۹۳

تصویب بودجه ۹۴ سازمان نظام پزشکی/جلسه تعرفه ها با وزیر بهداشت

عضو شورای عالی نظام پزشکی، از جلسه روز شنبه در وزارت بهداشت به منظور بررسی تعرفه های پزشکی که برای سال ۹۴ پیشنهاد شده است، خبر داد.

۱ اسف ۱۳۹۳

توازنی بین دریافتی های پزشکان در طرح تحول سلامت وجود ندارد

پزشکان علوم پایه کاملا فراموش شده‌اند و حتی پزشکان عمومی که بالغ بر ۸۰ درصد خدمات سرپایی کشور را ارائه می‌دهند، مورد بی‌توجهی قرار گرفته‌اند/ مطالب عنوان شده مبنی بر کاهش پرداختی از جیب مردم به زیر ۸ درصد جای تامل دارد.