۲۶ فروردین ۱۳۹۶

تحول جدی راه‌های مازندران در دولت یازدهم

معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر چند روز قبل رئیس جمهوری به استان مازندران گزارشی از وضعیت راه‌های این استان مهم به روحانی ارائه کرد که نگاهی به آمارهای ارائه شده در آن نشان از تحول جدی مسیرهای مختلف منتهی به استان‌های شمالی در طول سال‌های گذشته دارد.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

کاهش ترافیک محورهای ساحلی مازندران در دستور کار دولت

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت کاهش ترافیک محورهای ساحلی مازندران را در دستور کار قرار داده است.

۲۲ فروردین ۱۳۹۶

قطعه اول آزادراه تهران – شمال امسال بهره برداری می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قطعه اول آزادراه تهران شمال تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری می رسد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۵

تحقق ۷۵ درصد طرح‌های ریلی

به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، در صورتی که مساله خاصی به وجود نیاید می‌توان انتظار داشت که ۷۵ تا ۸۰ درصد از پروژه‌های ریلی پیش‌بینی شده در چارچوب اقتصاد مقاومتی به بهره‌برداری برسد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۵

‌‌مشکلات تأمین مالی برای ریل ملی/ قرارگاه خاتم خط‌آهن کرمانشاه را بهار۹۶ تحویل می‌دهد

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه قرارگاه خاتم الأنبیاء خط‌‌آهن کرمانشاه را در بهار سال آینده تحویل می‌دهد، از اختصاص ۳۹۰ میلیارد تومان برای تکمیل راه‌‌آهن غرب خبر داد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۵

آخرین وضعیت راه‌آهن قزوین- رشت

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با ابراز رضایت از شرایط پیگیری ساخت راه‌آهن قزوین- رشت اعلام کرد: در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، می‌توان امید داشت که این خط آهن در بهار سال آینده به بهره‌برداری نهایی برسد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۵

خیراله خادمی، ساخت راه‌آهن چابهار-ایرانشهر ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور از توسعه ریلی شرق کشور به عنوان یکی از اولویت‌های وزارت راه نام برد و با اشاره به پیشرفت قابل قبول ساخت راه‌آهن چابهار-ایرانشهر، گفت:‌ برای ساخت این پروژه حداقل به ۳۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵

چرخش ۱۸۰‌درجه‌ای‌ معاون آخوندی با تکیه بر صندلی ریاست/‌‌نقض گفته‌های قبلی‌‌ با کسب سمت‌‌ جدید

مدیرعامل شرکت ساخت در حالی امروز به عنوان معاون آخوندی مدعی انجام کلنگ‌زنی‌های بی‌مورد در دولت قبل است که وی زمانی که در دولت دهم ریاست معاونت بزرگراه‌‌ها را بر عهده داشت، آماری متفاوت از آمار امروز ارائه می‌داد.