۱۸ مرداد ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم:

باید پارک‌های علم و فناوری را گسترش دهیم و به شهرک فناوری تبدیل کنیم

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: باید پارک‌های علم و فناوری را گسترش دهیم و به شهرک فناوری تبدیل کنیم که این موضوع از اولویت‌های معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم است.

۲۸ تیر ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری امور فناوری وزارت علوم:

وزارت علوم آمادگی انتقال فناوری بین ایران و کره‌جنوبی را دارد

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: وزارت علوم آمادگی انتقال فناوری بین دو کشور ایران و کره جنوبی در راستای تعامل و همکاری نزدیک بین شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دو کشور را دارد.

۲۰ تیر ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فناوری وزارت علوم:

بودجه پارک‌های علم و فناوری باید افزایش پیدا کند

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فناوری وزارت علوم با تاکید بر اینکه بودجه پارک‌های علم و فناوری باید افزایش پیدا کند، گفت: فناوری‌های متوسط و کوچک نیز حمایت می‌شوند.

۱۴ خرداد ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم:

پارک‌های خصوصی محل درآمد دانشگاه‌ها خواهد بود

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: به طور کلی پارک‌های خصوصی به تدریج در دانشگاه‌ها باید ایجاد شوند و این امر و محلی برای درآمد دانشگاه‌ها خواهد بود.

۸ خرداد ۱۳۹۶
مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری امور فناوری وزارت علوم:

آمایش فناوری یکی از بحث‌های اصلی وزارت علوم به شمار می‌رود

جلسه مشترک مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، با مهندس پورفلاح مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی ایران ایتالیا و همچنین برخی از مشاوران و روسای کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ایران با موضوع ارائه مدل مفهومی پارک‌های علم و فناوری و دستاوردهای کسب شده این پارک‌ها در محل ساختمان اتاق بازرگانی تشکیل شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیین نامه نظام نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری تصویب شد

آیین نامه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پ‍‍ژوهشی و فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: پارک‌های علم‌وفناوری رتبه‌بندی می‌شوند

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از تدوین شاخص‌هایی برای رتبه‌بندی پارک‌های علم و فناوری خبر داد و گفت: بر این اساس مواردی چون میزان فروش و اشتغال پایدار ایجادشده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

اجرای طرح «سرباز فناور» در پارک‌های علم‌وفناوری

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، از ارائه طرح سرباز فناور خبر داد و گفت: در این طرح افراد متخصص در شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری، خدمت نظام وظیفه خود را در این پارک‌ها می‌گذرانند.

۱۹ فروردین ۱۳۹۶

نشست توسعه همکاری‌های علمی و فناوری ایران و ایتالیا در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: با حضور وزرای علوم جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا نشست همکاری‌های علمی، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

۴ اسفند ۱۳۹۵

مدیرکل دفترسیاست گذاری وبرنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم ازآغاز جنبش فناوری درکشور خبرداد

دکترخسرو پیری مدیرکل دفترسیاست گذاری وبرنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: پارک های علم و فناوری درحال رسیدن به نقطه بلوغ هستند و اقتصاد پایداری و دانش بنیانی را در کشور شکل داده اند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: پارک‌های علم و فناوری کشور سطح‌بندی شدند

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سطح‌بندی پارک‌های علم و فناوری کشور خبر داد

۱۴ آذر ۱۳۹۵

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از ابلاغ آیین‌نامه ایجاد مرکز نوآوری به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خبر داد

مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، از ابلاغ آیین‌نامه ایجاد مرکز نوآوری به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشور خبر داد.

۲۷ مهر ۱۳۹۵

مدیرکل امور فناوری وزارت علوم: از برگزیدگان جشنواره ملی ایده های برتر در هفته پژوهش و فناوری تجلیل می شود

مدیرکل امور فناوری وزارت علوم گفت: دوازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر در سال جاری برگزار و از برگزیدگان این جشنواره ، طی مراسمی در هفته پژوهش و فناوری تجلیل می شود.

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

” مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از حضور فعالانه پارک‌های علم و فناوری کشور در سی و سومین کنفرانس جهانی IASP خبر داد”

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از حضور فعالانه پارک‌های علم و فناوری کشور در سی و سومین کنفرانس جهانی IASP خبر داد

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: سامانه مدیریت پژوهش و فناوری وزارت علوم (مپفا) آغاز به کار کرده است

دکتر خسرو پیری، مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از راه‌اندازی و آغاز به کار سامانه مدیریت پژوهش و فناوری (مپفا) خبر داد.