۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

آیین نامه نظام نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری تصویب شد

آیین نامه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پ‍‍ژوهشی و فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به تصویب رسید.

۲۶ فروردین ۱۳۹۶

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: پارک‌های علم‌وفناوری رتبه‌بندی می‌شوند

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از تدوین شاخص‌هایی برای رتبه‌بندی پارک‌های علم و فناوری خبر داد و گفت: بر این اساس مواردی چون میزان فروش و اشتغال پایدار ایجادشده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

۲۴ فروردین ۱۳۹۶

اجرای طرح «سرباز فناور» در پارک‌های علم‌وفناوری

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، از ارائه طرح سرباز فناور خبر داد و گفت: در این طرح افراد متخصص در شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌های علم و فناوری، خدمت نظام وظیفه خود را در این پارک‌ها می‌گذرانند.

۱۹ فروردین ۱۳۹۶

نشست توسعه همکاری‌های علمی و فناوری ایران و ایتالیا در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: با حضور وزرای علوم جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا نشست همکاری‌های علمی، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

۴ اسفند ۱۳۹۵

مدیرکل دفترسیاست گذاری وبرنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم ازآغاز جنبش فناوری درکشور خبرداد

دکترخسرو پیری مدیرکل دفترسیاست گذاری وبرنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: پارک های علم و فناوری درحال رسیدن به نقطه بلوغ هستند و اقتصاد پایداری و دانش بنیانی را در کشور شکل داده اند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: پارک‌های علم و فناوری کشور سطح‌بندی شدند

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سطح‌بندی پارک‌های علم و فناوری کشور خبر داد

۱۴ آذر ۱۳۹۵

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از ابلاغ آیین‌نامه ایجاد مرکز نوآوری به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خبر داد

مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، از ابلاغ آیین‌نامه ایجاد مرکز نوآوری به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری کشور خبر داد.

۲۷ مهر ۱۳۹۵

مدیرکل امور فناوری وزارت علوم: از برگزیدگان جشنواره ملی ایده های برتر در هفته پژوهش و فناوری تجلیل می شود

مدیرکل امور فناوری وزارت علوم گفت: دوازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر در سال جاری برگزار و از برگزیدگان این جشنواره ، طی مراسمی در هفته پژوهش و فناوری تجلیل می شود.

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

” مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از حضور فعالانه پارک‌های علم و فناوری کشور در سی و سومین کنفرانس جهانی IASP خبر داد”

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از حضور فعالانه پارک‌های علم و فناوری کشور در سی و سومین کنفرانس جهانی IASP خبر داد

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: سامانه مدیریت پژوهش و فناوری وزارت علوم (مپفا) آغاز به کار کرده است

دکتر خسرو پیری، مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از راه‌اندازی و آغاز به کار سامانه مدیریت پژوهش و فناوری (مپفا) خبر داد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۵

برندسازی در شرکت‌های دانش بنیان

رئیس پارک‌های علم و فناوری با اشاره به چالش ها و افق‌های پیش روی پارک‌های علم و فناوری از برند سازی شرکت های دانش بنیان خبر داد.

۷ مرداد ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم معتقد است پرداختن به کارآفرینی اقدامی مهم در راستای تجاری سازی ایده‌ها است

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از پرداختن به کارآفرینی به عنوان اقدامی مهم در راستای تجاری سازی ایده‌ها و لزوم فرهنگ‌سازی در راستای توسعه فناوری خبر داد.

۵ مرداد ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم: دانشگاه‌ها، بخش خصوصی و آزمایشگاه‌ها سه رکن اساسی در رشد علم و فناوری هستند

دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را یکی از رویکردهای اصلی وزارت علوم عنوان کرد.

۱۳ تیر ۱۳۹۵

مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از بازنگری روند فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی خبر داد

دکتر خسرو پیری مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: درحال تدوین برنامه فعالیت پارک های علم و فناوری دانشگاهی هستیم و براین اساس در این مراکز یک بازنگری مجدد صورت می گیرد.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

شبکه علم و فناوری کشور راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت:‌ شبکه علم و فناوری کشور در آینده‌ نزدیک راه‌اندازی می‌شود و نرم‌افزار این شبکه با عنوان شعف (شبکه علم و فناوری) در اختیار پارک‌های علم و فناوری کشور قرار می گیرد.