۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

آزمون استخدامی حتما تیرماه برگزار می شود

رئیس برنامه ریزی ومنابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: از ۱۰ هراز نیرویی که برای استخدام در آموزش و پرورش مجوز گرفتیم ۵ هزار نیرو با گذراندن ۲ ترم تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان از مهرماه ۹۵ وارد کار می شوند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
قائم مقام وزیر در ستاد گرامیداشت هفته معلم:

آموزش و پرورش برای سال ۹۴ و ۹۵ هیچ نیروی انسانی را جذب نمی کند

رییس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش و قائم مقام وزیر در ستاد گرامیداشت هفته معلم گفت: با وجود اینکه امسال ۳۸ هزار بازنشسته و بیش از چهار هزار بازنشسته پیش از موعد از سیستم وزارت خارج می شوند اما این وزارت برای سال ۹۴ و ۹۵ هیچ نیروی انسانی را جذب نمی کند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

احتمال جذب ۵ هزار نیروی دیگر در آموزش و پرورش

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش در تلاش است هرچه سریعتر مجوز استخدامی ۵۰۰۰ نفر در مقطع دیپلم و ۵۰۰۰ نفر نیز بر مبنای ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان را اخذ کند.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
خسرو نظری خبر داد

پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان در هفته معلم/ ابهام در ساز و کار آزمون استخدام ۵ هزار نفر

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش با بیان اینکه بخشی از معوقات فرهنگیان در هفته معلم پرداخت می‌شود، گفت:‌ هنوز ساز و کار اساسی و محتوا برای آزمون استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش پیش‌بینی نشده است.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش:

وضعیت انتقال نیروهای مازاد آموزش‌ و پرورش به سایر دستگاه‌ها

رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نیروهای مازاد برای انتقال به سایر دستگاه‌ها باید به‌لحاظ جنسیت و رشته مورد نیاز نهادهای دیگر باشند، البته آموزش و پرورش هم‌اکنون شرایطی برای انتقال نیرو ندارد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۴

نظام جامع برنامه‌ریزی آموزش و پرورش˝ در سال ۹۴ اجرا می‌شود

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از اجرایی شدن نظام جامع برنامه‌ریزی آموزش و پرورش در سال ۹۴ خبر داد.

۱۵ فروردین ۱۳۹۴
رئیس مرکز نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش

زمان نقل و انتقال فرهنگیان اعلام شد

رئیس مرکز نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: بخشنامه نقل و انتقالات فرهنگیان از اردیبهشت ۹۴ به استان ها ابلاغ می شود.

۲ فروردین ۱۳۹۴
آموزش و پرورش در سالی که گذشت؛

ماجرای واگذاری مدارس دولتی/ واکنش مجلس و شورای نگهبان

سال تحصیلی ۹۴-۹۳ با واگذاری برخی از مدارس به بخش غیر دولتی آغاز شد اما در پایان سال ۹۳، این طرح توسط مجلس شورای اسلامی ممنوع گردید و شورای نگهبان نیز تصمیم مجلس را تایید کرد.

۲۰ اسفند ۱۳۹۳

پی گیر پنج هزار ردیف استخدام هستیم

فرایند جذب نیرو با برگزاری آزمون از متقاضیان صورت می گیرد و واجدان شرایط حائز رتبه برتر در این آزمون در دو نیمسال ،آموزش های لازم در زمینه صلاحیت های حرفه ای و تخصصی مرتبط با معلمی را فرا می گیرند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۳

اعلام دستورالعمل نقل و انتقال کارکنان آموزش و پرورش تا پایان فروردین

رییس مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش اعلام کرد: دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی بسته حمایتی و نقل و انتقالات تا پایان فروردین ماه به آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق اعلام می شود.

۱۴ اسفند ۱۳۹۳

ورود تبلت دانش‌آموزی از مهر به مدارس کشور

رییس مرکز نیروی انسانی وفناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: از مهرماه سال تحصیلی جدید طرح تبلت دانش آموزی در مدارس کشور اجرا می شود.

۱۳ اسفند ۱۳۹۳
مدیرکل منابع انسانی آموزش و پرورش خبر داد

ابلاغ شیوه‌نامه ساماندهی و نقل و انتقالات معلمان تا پایان سال

مدیرکل منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش برای سال تحصیلی آینده زودتر ابلاغ خواهد شد گفت: تلاش داریم تا پایان اسفندماه همراه با توسعه سنواتی که ماهیت استانی دارد و همچنین نقل و انتقالات، به صورت هماهنگ برای استان‌ها ارسال شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
رئیس مرکز برنامه‌ریزی آموزش و پرورش:

تعداد دقیق مدارس و کلاس‌های درس کشور اعلام شد

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، تعداد دقیق مدارس و کلاس‌های درس کشور را اعلام کرد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۳
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش

تعداد دقیق دانش‌آموزان در سال ۹۳ مشخص شد/ تحصیل ۱۳ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۱۸۵ دانش‌آموز

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: در مجموع ۱۳ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۱۸۵ دانش‌آموز در سال تحصیلی جاری در مدارس مشغول به تحصیل هستند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۳

تشکیل کمیته تخصصی، برای آسیب شناسی طرح هوشمندسازی مدارس

رییس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فنآوری اطلاعات گفت: شورای سیاست گذاری هوشمندسازی مدارس وزارت آموزش و پرورش با راهنمایی و مشورت کمیته های تخصصی برای بررسی و آسیب شناسی طرح هوشمندسازی مدارس شروع به کار کرده است.