۹ آذر ۱۳۹۶
مدیرعامل مجتمع درمانی هلال:

نداشتن سلول های جنسی حادترین مشکل درمان ناباروری در کشور است

مدیرعامل مجتمع دارویی –درمانی هلال ایران گفت: نداشتن سلول های جنسی را حادترین مشکل درمان ناباروری در کشور عنوان کرد.

۸ آذر ۱۳۹۶
مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال:

میزان ناباروری در ایران بیش از دیگر کشورها است

مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اعلام وجود ۳میلیون زوج نابارور در کشور گفت: میزان ناباروری در ایران بیش از دیگر کشورها است.

۳۰ مرد ۱۳۹۶
یک مسئول در هلال احمر:

میزان ناباروری در بین زوج های ایرانی ۲۰ درصد است

چوبینه: میانگین ناباروری در سایر کشورها ۱۰ تا ۱۵ درصد است، این میزان در بین زوج های ایرانی ۲۰ درصد است. افزایش سن ازدواج به ویژه در زنان و تمایل به فرزنددار نشدن در ابتدای ازدواج از جمله موضوعاتی بوده که به ناباروری در جامعه دامن زده است که خوشبختانه با توجه به فرامین رهبرمعظم انقلاب و توجه بیمه‌ها به این مسأله درمان ناباروری با موفقیت ها و آمار زیادی درایران درحال انجام است. حدود ۲٫۵ تا ۳٫۵ میلیون زوج نابارور در کشور وجود دارد،و هرسال به این تعداد افراد ناباور افزوده می‌شود و این مسأله به معنی ایجاد مشکل برای بسیاری از خانواده‌ها است.

۱۵ مهر ۱۳۹۵
مدیرعامل مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران:

/ ۹۰درصد ناباروری‌ها قابل درمان است ۲۰درصد از زوج ها در ایران نابارورند

مدیرعامل مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران با اشاره به اینکه ۱۰ تا ۱۵ درصد زوج‌ها در سراسر جهان نابارورند، گفت: در ۹۰ درصد ناباروری‌ها امکان درمان کامل وجود دارد.

۱۶ خرد ۱۳۹۵

زیر و بم مرکز ناباروری جمعیت هلال احمر/۷۰۰ خانواده صاحب فرزند شدند

مرکز رویش سهم زیادی در انتقال خواسته‌های مردم به مسئولان داشته است. اضافه بر این هزینه‌ها خیلی کمتر از بخش خصوصی است و سطح خدمات در حد بهترین‌های بخشخصوصی است.

۴ خرد ۱۳۹۵

ناباروری زوجین نیازمند حمایت مسئولان/ناباروری مربوط به خانواده است و تقسیم بندی زن و مرد صحیح نیست

مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری رویش گفت: مشکل بسیاری از خانواده ها ناباروری نیست بلکه سبک نادرست زندگی شان است و اگر توانایی حل این مشکلات را داشته باشیم، توانسته ایم گام بزرگی در جهت فرزند آوری خانواده ها برداریم. همچنین مشاوره های پزشکی،اصلاح سبک زندگی و بررسی ابعاد روان شناسانه در این افراد بسیار موثر است.

۱۹ شهر ۱۳۹۴

پیشگیری از بروز مشکلات اجتماعی با اجرای سیاست‌های حمایتی در درمان ناباروری/ مراجعه ۳۵۰۰ زوج نابارور به این مرکز

رئیس مرکز درمان ناباروری هلال ایران (رویش) اظهار داشت: در مدت کوتاهی که از فعالیت مرکز درمان ناباروری هلال ایران می‌گذرد، حدود ۳۵۰۰ زوج به این مرکز مراجعه کرده اند.

۲۷ مرد ۱۳۹۳
نخستین نوزاد حاصل از درمان ناباروری در مرکز رویش هلال‌احمرمتولد شد

اضافه کردن ۶ میلیون فرزند به جمعیت کشور با بیمه درمان ناباروری

رئیس مرکز درمان ناباروری مجتمع دارویی ـ درمانی هلال‌احمر (رویش) با اشاره به تولد نخستین نوزاد حاصل از درمان ناباروری در این مرکز،گفت: با حمایت‌های مالی و بیمه‌ای از ۳ میلیون زوج‌ نابارور می‌توان ۶ میلیون فرزند به جمعیت کشور اضافه کرد.