۱۱ ارد ۱۳۹۷
معاون سازمان برنامه و بودجه:

پیش‌نویس آیین‌نامه تهاتر بدهی دولت، بانک‌ها و بخش خصوصی تدوین شد

معاون سازمان برنامه و بودجه از تدوین ۸ پیشنهاد این سازمان برای بخش خصوصی خبر داد.

۱۶ مهر ۱۳۹۶
معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه :

در حال حاضر حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد اقتصاد از مالیات معاف است

پورمحمدی: در حال حاضر حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد اقتصاد از مالیات معاف است. معافیت های گسترده در اقتصاد باعث شده تا میزان مالیات وصولی با حجم اقتصاد کشور تناسب نداشته باشد و قرار است کارگروهی از نمایندگان وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه، معافیت های مالیاتی در کشور را ساماندهی کند.

۲۶ شهر ۱۳۹۶
معاون سازمان برنامه و بودجه:

۵ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی با نرخ سود صفردرصد در اختیار بانکها قرار می‌گیرد

معاون سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه ۵ هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی با نرخ سود صفردرصد در اختیار بانکها قرار می‌گیرد، گفت: بانکها نیز همین میزان منابع را تخصیص خواهند داد.

۱۸ مرد ۱۳۹۶
معاون سازمان برنامه و بودجه:

سرمایه بانک‌های دولتی از ۲۵ هزار میلیارد تومان در سال ۹۲ به ۵۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵، رسید

پورمحمدی: دولت صاحب سهم بانک های دولتی است و نه سایر بانک ها و برای اولین بار و با وجود همه محدودیت ها، با همکاری سازمان برنامه و بودجه، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی سرمایه تمامی بانک های دولتی حدود ۱۰۰ درصد افزایش یافت. سرمایه بانک‌های دولتی از ۲۵ هزار میلیارد تومان در سال ۹۲ به ۵۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۵، رسید.

۴ مرد ۱۳۹۵
معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور:

واقعی شدن قیمت آب یک ضرورت است

معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفت: زمانی که قیمت آب برحسب تقاضا واقعی می‌شود بالطبع به خود اجازه نخواهیم داد که آب باکیفیت را برای مصارف کشاورزی غیرقابل بازده برد.

۴ مرد ۱۳۹۵

اختصاص ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای آبیاری نوین

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور گفت: تأسیس صندوق ملی حفاظت از منابع آب برای واریز درآمدها در راستای سالم‌سازی و تأمین منابع آب لازم است.

۲۹ آذر ۱۳۹۴

تقویت اعتبارات تحقیقات کشاورزی و آبخیزداری در بودجه سال ۹۵

معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بیان اینکه محدودیت‌هایی در دولت وجود دارد‌، گفت: اما در بودجه ۹۵، اعتبارات تحقیقات کشاورزی، دامپزشکی، آبیاری تحت فشار، آبخیزداری و دانه‌های روغنی تقویت می‌شود.

۱ آذر ۱۳۹۴

برگزاری دومین کنفرانس «توسعه و عدالت آموزشی»

چهار وزیر دولت یازدهم به همراه جمعی از اقتصاددانان، جامعه‏‌شناسان، سیاست‏گذاران، فعالان اجتماعی، فعالان رسانه‌ای و هنرمندان در دومین کنفرانس «توسعه و عدالت آموزشی» برای کاهش فقر آموزشی در ایران هفتم و هشتم آذر ماه راهکارها و برنامه های خود را ارائه می‌دهند.