۹ خرداد ۱۳۹۶
یادداشت/

رسوایی باندبازها در صحنه دانشگاه آزاد

پس از افشاگری دکتر ولایتی از فساد مدیریت باندی در دانشگاه آزاد، محمدیان و چند نفر از مدیران فعلی و سابق این دانشگاه توضیحات جدیدی از فساد در این ملک طلق ارائه کردند…

۹ خرداد ۱۳۹۶

میرزاده، رییس سابق دانشگاه آزاد به اتهامات فساد مالی در این دانشگاه پاسخ داد

حمید میرزاده، رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی به اتهام فساد مالی در این دانشگاه پاسخ گفت و از دکتر ولایتی خواست اسناد این فسادهای ادعایی را به اطلاع عموم برساند.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

گزارش/ میرزاده از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی برکنار شد

حمید میرزاده با تصمیم اکثریت اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد از ریاست این دانشگاه کنار رفت و علی‌محمد نوریان «سرپرست موقت» این دانشگاه شد.

۲۸ فروردین ۱۳۹۶

ستاری: ۲ برنامه بزرگ معاونت علمی برای تحقق اقتصاد مقاومتی اجرایی شد

اقتصاد مقاومتی در سال ۹۵ مورد تاکید بود و با توجه به اینکه نهادهای علمی می‌توانند در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و در پی آن تحقق اقتصاد مقاومتی نقش اساسی داشته باشند، چگونگی عملکرد این حوزه را از مسئولان علمی کشور جویا شدیم.

۱۰ فروردین ۱۳۹۶
گزارش/

اولویت‌های آموزش عالی در سال ۹۶ از نگاه مسئولان/ مأموریت‌گرا کردن دانشگاه‌ها و تجاری‌سازی طرح‌های پژوهشگران از اولویت‌های اصلی

دانشگاه‌ها در سال ۹۶ کیفیت‌گرایی را مدنظر قرار دارند و به گفته مسئولان دانشگاهی، مأموریت‌گرا کردن دانشگاه‌ها و تجاری‌سازی طرح‌های پژوهشگران از اولویت‌های اصلی آموزش عالی در سال جدید است.

۵ فروردین ۱۳۹۶
رییس دانشگاه آزاد خبر داد؛

جذب و ارتقای ۱۱ هزار عضو هیات علمی دانشگاه آزاد طی سه سال گذشته

رییس دانشگاه آزاد اسلامی درمورد عملکرد این دانشگاه در زمینه جذب هیات علمی گفت: طی سه سال گذشته، ۱۱ هزار نفر عضو هیات علمی شده و یا ارتقا یافته اند.

۴ فروردین ۱۳۹۶

وزیر علوم: در سال ۹۵ به اهدافمان رسیدیم

دانشگاه‌ها و مراکز دانشگاهی در سال ۹۵ اهدافی را دنبال کردند که به گفته مسئولان دانشگاهی برخی اهداف محقق شد و برخی دیگر به دلایلی نظیر کمبود بودجه به تحقق کامل نرسید.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد خبر داد؛ برنامه‌ریزی برای کاهش ۴۰ درصدی وابستگی دانشگاه آزاد به درآمدهای شهریه‌ای تا پایان سال ۹۹

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد برای کاهش وابستگی ۴۰ درصدی به درآمدهای شهریه‌ای تا پایان سال ۹۹ برنامه‌ریزی کردیم و سبدی به نام سبد اعتبارات غیر‌شهریه‌ای مهیا شده است.

۱۱ بهمن ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد: دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری بیش از ۹ هزار میلیارد تومان در آموزش عالی هزینه می کند

دکتر میرزاده گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری حدود ۹هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از دیدگاه مصارف و منابع در آموزش عالی هزینه می کند که از این میزان ۲ هزار و ۲۲۵ میلیارد تومان در استان تهران هزینه شده و پیش بینی می کنیم این رقم در سال آینده به ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومان برای استان تهران برسد.

۱۰ بهمن ۱۳۹۵
واکنش مسئولان دانشگاه آزاد به دستور ترامپ؛

با آغوش باز پذیرای استادان و دانشجویان ایرانی هستیم

رئیس هیات موسس و رئیس دانشگاه آزاد در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا،عنوان کردند: با آغوش باز پذیرای استادان و دانشجویان ایرانی هستیم.

۳ بهمن ۱۳۹۵
رئیس دانشگاه آزاد هشدار دارد؛

فرصت یک ساله دانشگاه آزاد به واحدها برای خارج شدن از زیان‌دهی

رئیس دانشگاه آزاد گفت: به روسای واحدهای زیان‌ده فرصت یکساله داده می‌شود تا با اتخاذ تدابیر لازم، واحدهای متبوع را از زیان‌دهی خارج کنند.

۱۵ دی ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد: دانشگاه آزاد پتانسیل جذب ۷۰ هزار دانشجوی دکترا را داراست

سیصد و هفتاد و چهارمین جلسه هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی و سیزدهمین جلسه هیات امنای استان گلستان عصر امروز با هدف تصویب بودجه این استان در سال ۹۶ به ریاست دکتر میرزاده رییس دانشگاه برگزار شد.

۱۳ دی ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد: توسعه تحصیلات تکمیلی بستر مناسبی برای جذب اعضای هیات علمی فراهم کرده است

رئیس دانشگاه آزاد گفت: تنها دانشگاهی که به مجلس، وزارت علوم و سایر دستگاه‌ها، گزارش مستند ارائه داده، دانشگاه آزاد است، موسسات غیرانتفاعی، علمی کاربردی و پیام نور از سال ۹۳ گزارشی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه نداده‌اند.

۱۳ دی ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه آزاد: موسسات غیرانتفاعی، علمی‌کاربردی و پیام نور از سال ۹۳ گزارشی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه نداده‌اند

رئیس دانشگاه آزاد گفت: تنها دانشگاهی که به مجلس، وزارت علوم و سایر دستگاه‌ها، گزارش مستند ارائه داده، دانشگاه آزاد است، موسسات غیرانتفاعی، علمی کاربردی و پیام نور از سال ۹۳ گزارشی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه نداده‌اند.

۱۲ دی ۱۳۹۵

ارتقای شاخص‌های کیفی دانشگاه آزاد در سه سال اخیر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شاخص‌های کیفی در سه سال اخیر در این دانشگاه ارتقا یافته است.