۱ آذر ۱۳۹۶
عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی:

بانک‌های چینی از ارسال پول به ایران امتناع می‌کنند

عضو اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی گفت: بانک‌های چینی بهانه‌شان تحریم‌های ایران نیست، می‌گویند این شرکتی که پول را دریافت می‌کند چه هویتی دارد؟ وابسته به کجا است؟ در لیست تحریم است یا خیر؟ چه ضوابطی دارد؟

۲۳ مهر ۱۳۹۶

دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق: حضور دوباره کارخانه‌های سیمان ایرانی در عراق احتمال دارد

دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق از احتمال حضور دوباره کارخانجات سیمان ایرانی در عراق خبر داد.

۱۰ آبا ۱۳۹۵

با حساب اجاره ای به راحتی میشود فرار مالیاتی داشت

برخی از فعالان اقتصاد زیرزمینی برای فرار از مالیات سعی در گشایش حساب اجاره‌ای می‌کنند. به‌ این‌ ترتیب که حسابی به نام شخص دیگری گشوده می‌شود و آن فعال اقتصادی از آن فرد وکالت می‌گیرد که هر گردش مالی در آن حساب رخ دهد مربوط به اوست و برای این اقدام هم، هر ماه به‌عنوان‌ مثال ۵٠٠ تا یک‌میلیون تومان حق‌الاجاره به صاحب حساب می‌دهد. به‌ این‌ ترتیب بخشی از فعالیت‌های اقتصادی او امکان پیگیری ندارد و مالیاتی نیز به آن تعلق نمی‌گیرد.

۱۶ خرد ۱۳۹۵
عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت:

بورس کالا، فساد در بخش پتروشیمی را از بین برده است

عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: فعالیت بورس کالای ایران در بخش پتروشیمی سبب شده تا ظرفیت ها، قیمت، دریافت و پرداخت ها مشخص شده و به صورت شفاف آمار معاملات ذکر شود تا فساد در حوزه پتروشیمی از بین برود.

۱۶ مهر ۱۳۹۴

پیش‎خرید بنزین جایزه دارد

بیژن حاج‎محمدرضا، گفت: افراد می‎توانند با کارت‎بانک با خرید حجم بالا به صورت آزاد بنزین را پیش‎خرید کنند که دراین‌صورت برای آنها جایزه در نظر گرفته می‎شود.

۹ ارد ۱۳۹۴
عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی مطرح کرد:

تصمیم سازی برای سوآپ گاز و ال پی جی در کنار نفت خام

عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی با تاکید بر این که با لغو تحریمهای بین المللی کشور نباید روی سوآپ نفت خام متمرکز شد، گفت: باید از امروز در فکر تصمیم سازی برای سوآپ گاز و ال پی جی نیز باشیم.

۱۰ آبا ۱۳۹۳
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی:

انتقال ماهانه ۷۵۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی توسط خطوط لوله منطقه مرکزی

مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری، به طور میانگین ماهانه ۷۵۰ میلیون فرآورده نفتی از طریق خطوط لوله و مخابرات منطقه مرکزی جابه جا شده است.