۱۴ بهم ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران:

تولید نفت میدان ابوذر ۱۲ هزار بشکه افزایش می‎یابد

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با نصب موفقیت‌آمیز پایه سکوهای A ۲۰ و A ۲۱ میدان ابوذر و آغاز عملیات حفاری، در مجموع تولید این میدان ۱۲ هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد.

۲۸ شهر ۱۳۹۵

برنامه ریزی برای افزایش ۳۰ تا ۵۰ هزار بشکه ای تولید نفت در کوتاه مدت

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران اعلام کرد: براساس برنامه ریزی این شرکت افزایش ۳۰ تا ۵۰ هزار بشکه ای تولید نفت را در کوتاه مدت دنبال می کند و در یک ماه گذشته، حدود هشت هزار بشکه به تولید روزانه نفت خود افزوده است.

۲۳ شهر ۱۳۹۳
ضریب بازیافت مخازن نفتی ٢٨ درصد شد

بورد: توسعه میادین مشترک با توان داخلی ممکن بود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تاکید بر این که اگر بموقع تصمیمهای درست می گرفتیم و سیاستگذاری ما تغییر نمی کرد تحریمها نمی توانست مانع پیشرفت صنعت نفت شود، گفت: در صورتی که منابع مالی تامین بود، روند توسعه میدان آزادگان جنوبی با استفاده از توان داخلی قابل انجام بود.

۱۹ شهر ۱۳۹۳
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

اجرای ٨٠٠ پروژه در بخشهای مختلف مناطق نفتخیز جنوب/جمع‌آوری ٩٠ درصد گازهای همراه نفت

٨٠٠ پروژه در بخشهای تولید، پشتیبانی از تولید و توسعه ای هم اکنون در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در دست اجراست که در میان آنها پروژه های بزرگی در زمینه احداث کارخانه های نمکزدایی و بهره برداری قرار دارد.

۱ شهر ۱۳۹۳
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب خبر داد

افتتاح نمکزدایی لب‌سفید با هدف افزایش کیفیت نفت در هفته دولت

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اعلام کرد: کارخانه نمکزدایی میدان لب‌سفید با هدف افزایش کیفیت نفت‌خام استحصال شده، در هفته دولت افتتاح می‌شود.