۲۷ تیر ۱۳۹۷

عضو کمیسیون عمران:دلال بازی که در بنگاه های معاملاتی مسکن در جریان است

عضو کمیسیون عمران مجلس، از زدو بند مالک و بنگاه های معاملاتی برای افزایش بی رویه نرخ مسکن و اجاره بها انتقاد کرد و گفت: عدم ارایه کدرهگیری در معاملات مسکن تخلف محرز بنگاه های معاملاتی است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
عضو کمیسیون عمران:

بسیاری از اتصالات در حوزه شبکه ریلی هنوز انجام نشده است

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه تاخیر در تکمیل پروژه های ریلی به صلاح نیست، گفت: اتصال به شبکه های ریلی بین المللی برای جذب بازارهای خارجی و کاهش سهم جابه جایی بار و مسافر از جاده به ریل مزایای اقتصادی بسیاری به همراه دارد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

ساخت سالانه یک میلیون واحد، راه حل مبارزه با کمبود مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه علی رغم وجود خانه خالی در کلانشهرها شهرهای کوچک با کمبود شدید مسکن مواجه هستند، گفت: ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور می تواند از انباشت تقاضا و حبابی شدن نرخ ها جلوگیری کند.

۱۳ آبان ۱۳۹۶
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

گرانی و کمبود مسکن، عامل ایجاد حاشیه‌نشینی

بنایی با بیان اینکه ازجمله دلایل ایجاد حاشیه‌نشینی در اطراف شهرهای بزرگ، کمبود و گرانی مسکن است گفت: اتوجه به روستا و اشتغال روستاییان در حل مشکل حاشیه‌نشینی اهمیت بالایی دارد و اگر به روستاها توجه نشود حاشیه نشینی افزایش پیدا خواهد کرد. در همین راستا اشتغال روستاییان بسیار مهم است.

۴ مرداد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

بهسازی خانه‌های روستایی، تضمین ایجاد اشتغال است

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از بهانه تراشی بانک ها در پرداخت تسهیلات مسکن روستایی، گفت: تسهیلات ۱۸ و ۲۰ میلیون تومانی مسکن روستایی در برنامه ششم توسعه و قانون بودجه دیده شده و بهانه تراشی در خصوص نبود منابع محلی از اعراب ندارد.