۴ بهم ۱۳۹۴

بانک مرکزی با تاخیر در اجرای وام خرید کالا به تولید ملی ضربه شدید زد

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه اختصاص کارت اعتباری خرید کالا باعث شد تا آن دسته از افرادی که خواستار خرید لوازم خانگی ایرانی بودند دست از خرید بکشند، گفت: بانک مرکزی با تأخیر در اجرای این طرح ضربه شدیدی را به تولید داخل زد.

۲ دی ۱۳۹۴

موج جدید تعدیل کارگران

دبیر کل مجمع کارآفرینان با اشاره به اینکه کارت اعتباری خرید کالا با استقبال روبه رو نشده، گفت: هیچ کس به فکر بخش تولید نیست و با این شرایط به زودی با موج تعدیل کارکنان روبه رو خواهیم شد.

۲۷ آذر ۱۳۹۴

اقشار کم‌درآمد بعداً مشمول کارت خرید اعتباری می‌شوند/ جدال تولیدکنندگان و بانک مرکزی

معاون رفاه وزیر کار با اشاره به اینکه در حال حاضر بازنشستگان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور در اولویت طرح کارت اعتباری خرید هستند، گفت: قصد داریم برای اقشار کم‌درآمد و ضعیف تحت‌پوشش با ضمانت یارانه اقدامات مؤثر را انجام دهیم.

۱۸ آذر ۱۳۹۴

دبیرکل مجمع کارآفرینان: لابی واردکنندگان با دولت برای گنجاندن کالای خارجی در طرح وام ۱۰ میلیونی

غزنوی: بانک مرکزی با عام کردن کارت اعتباری به دنبال سیاست‌های کاسب کارانه خود است/ آیا توقع دارند با وارد کردن کالاهای غیرایرانی در این طرح چرخ تولید داخلی بچرخد؟

۵ بهم ۱۳۹۳
تولیدکنندگان به معاون اول رئیس‌جمهور نامه‌نوشتند

جنجال تجارت ترجیحی ایران و ترکیه

تجارت ترجیحی ایران و ترکیه در حالی با موافقت طرفین امضا و اجرا شد که تولیدکنندگان ایرانی، نحوه اجرا و بندهای قرارداد را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

۵ بهم ۱۳۹۳

جنجال تجارت ترجیحی ایران و ترکیه

موافقت‌نامه تجارت ترجیحی فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و ترکیه به مثابه آب سردی بود که بر شعله‌های گرمابخش حمایت از تولید ملی ریخته شد. به‌رغم وجود حمایت‌های لسانی دولت محترم یازدهم از تولید ملی و تولیدکننده داخلی تا به امروز، متاسفانه اجرای این توافق عملا خط بطلانی شد بر تمامی امیدهای شکل گرفته؛ چراکه در شرایط اقتصاد مقاومتی بیشتر محصولات وارداتی با ۳۰ درصد کاهش ماخذ حقوق ورودی اجازه ورود به کشور را پیدا کرده‌اند.