۱۲ تیر ۱۳۹۵
توصیه مقام معظم رهبری به پرهیز از اتهام غیر انقلابی به افراد

تا زمانی که اصلاحات لازم در قراردادهای جدید نفتی انجام نشود، قطعاً این قراردادها منعقد نخواهد شد

مقام معظم رهبری با بیان این که تا زمانی که در چارچوب منافع کشور، اصلاحات لازم در مدل جدید قراردادهای نفتی انجام نشود، قطعاً این قراردادها منعقد نخواهد شد در یکی از ١٢ توصیه خود به دانشجویان اظهار کردند: از زدن اتهام غیرانقلابی به افرادپرهیز کنند.

۱۲ اسف ۱۳۹۳

زمزمه‌های ارز تک‌نرخی زیاد به گوش می‌رسد!

زمزمه‌های ارز تک‌نرخی یکی پس از دیگری از زبان اعضای اقتصادی کابینه به گوش می‌رسد، اول وزیر اقتصاد و حال هم محمدرضا نعمت‌زاده. وزیر صنعت می‌گوید ارز مبادله‌ای، واردات را ارزان‌تر از تولید داخلی می‌کند.

۲۹ بهم ۱۳۹۳

اگر بنابر تحریم باشد، ملت ایران هم می‌تواند تحریم کند و این کار را خواهد کرد

هدف اصلی آنها از این اقدامات، تحقیر ملت ایران و متوقف کردن حرکت عظیم ملت و نظام اسلامی به سوی تمدن نوین اسلامی است و من معتقدم حتی اگر در مسئله هسته ای نیز همان خواسته هایی را که آنها دیکته می کنند، قبول کنیم، باز هم تحریم ها برداشته نخواهد شد زیرا انها با اصل انقلاب مخالفند.

۱ بهم ۱۳۹۳

در برخورد با متخلف نباید هیچ ملاحظه و سهل‌انگاری شود

رهبر انقلاب اسلامی در دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی اینچئون، استقامت معنوی ورزشکاران و قهرمانان بر حفظ و ترویج ارزشها و شعائر دینی را بسیار با اهمیت دانستند و تأکید کردند: این استقامت معنوی در عرصه‌های جهانی معرّف و نشانگر عنصر مستحکم استقامت و ایستادگی ملت ایران است.

۶ مهر ۱۳۹۳
در نامه‌ای به امام خامنه‌ای اعلام کردند

اعلام آمادگی ۲۵ رئیس موسسه تحقیقاتی وزارت جهاد کشاورزی برای اجرای سیاست‌های کلی علم و فناوری

روسای پژوهشکده ها و موسسات تحقیقاتی ملی وزارت جهاد کشاورزی نامه تشکر آمیزی به به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای درخصوص ابلاغ سیاست های کلی علم و فناوری تقدیم نمودند.