۲۶ ارد ۱۳۹۵

تعطیلی کارخانجات روغن عاملی برای افزایش واردات

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه تعطیلی کارخانجات روغن عاملی برای افزایش واردات است ،گفت: هزینه تولید کالای داخلی بایدکاهش یابد و ما قوانین صندوق توسعه ملی را تصویب کردیم تا از واحدهای تولید حمایت کنند.

۲۰ ارد ۱۳۹۵

موانع بیمه شدن کشاورزان باید برداشته شود/ توسعه اقتصادمقاومتی با نگاه ویژه به بخش کشاورزی

نماینده مردم شهریار، قدس ،ملارد در مجلس با بیان اینکه بیمه کشاورزی نباید سقف داشته باشد ، گفـت: هیچ محدودیتی برای کشاورز در راستای بیمه شدن نباید لحاظ شود بنابراین اگر کمبود اعتبار در بیمه کشاورزان و کارگران دیده می شود دولت لایحه بیاورد.

۲ ارد ۱۳۹۵

واردات خودروهای آمریکایی نیاز اصلی کشور نیست/ مجلس واردات خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آیا خودرو آمریکایی نیاز اصلی کشور بوده که مسئولان اجازه واردات آن را داده‌اند، گفت:مجلس واردات کالاها به ویژه خودروهای آمریکایی را پیگیری می کند.

۵ بهم ۱۳۹۴

مازاد تولید سیب درختی باید صادر شود/ روسیه سالانه ۱۰۰میلیارد دلار کالای کشاورزی و غذایی وارد می‌کند

نماینده مردم شهریار در مجلس با بیان اینکه مازاد تولید سیب درختی باید صادر شود، گفت: بی توجهی به صادارت سیب درختی فاسد شدن محصول را در پی دارد.

۲۲ دی ۱۳۹۴
گروسی:

بدقولی خودروسازان خارجی ها در قراردادهای جدیدادامه دارد؟/ فرانسوی ها بابت خسارت به صنعت خودرو ایران باید غرامت دهند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید اجازه تکرار بدقولی خارجی ها در قراردادهای جدید صنعت خودرو داده شود، گفت: همکاری با خارجی ها در صنعت خودرو باید به صورتی باشد که ۳۰ درصد خودروهای تولیدی مشترک صادر شود.

۱۴ دی ۱۳۹۴

درهای اقتصاد خودرو برای ورود کالاهای مشابه در کشور بسته شود/وصول طلب قطعه‌سازان پس از فروش خودروهای اقساطی

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه خودروسازان متعهد شدند پس از فروش خودروهای اقساطی طلب قطعه سازان را پرداخت کنند،گفت: ورود قطعات خارجی خودرو در زمانی که تولید داخلی مشابه داریم به کشور ممنوع است.

۵ آذر ۱۳۹۴

الزامات اقتصادی برنامه ششم/ضرورت توجه وی‍ژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی

در پی بی‌توجهی دولت‌ها به الزامات برنامه‌های پنج ساله گذشته و همخوانی آن با چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور، در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی الزامات اقتصادی این برنامه را گوشزد می‌کنند.

۲۷ شهر ۱۳۹۴

خیانت تجار به تولید ملی با واردات کالاهای بی‌کیفیت چینی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ضرورت جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت چینی تاکید کرد و گفت: کسانی که اقدام به این کار می‌کنند،هم به تولید ملی خیانت کرده و هم در راستای عدم تحقق اقتصاد مقاومتی گام بر می دارند.

۲۵ شهر ۱۳۹۴
احمدی :

نیاز شبکه ریلی به ۱۰۴۰ لکوموتیو جدید/ ۱۲۰ دستگاه از محل بازسازی لکوموتیوهای موجود تأمین می‌شود

معاون ناوگان شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از نیاز شبکه ریلی به ۱۰۴۰ لکوموتیو جدید خبر داد و گفت: تعداد ۱۲۰ دستگاه از محل بازسازی لکوموتیوهای موجود تأمین می‌شود.

۲۵ شهر ۱۳۹۴
گروسی مطرح کرد:

بازاریابی حلقه مفقوده صنعت نساجی کشور

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با با بیان اینکه بازاریابی حلقه مفقوده صنعت نساجی در کشور است،گفت: بی توجهی به مقوله بازاریابی کارخانجات نساجی را در بحران فرو برده است.

۱۸ شهر ۱۳۹۴

سهم ۱۵ میلیارد دلاری صنعت خودرو در اقتصاد کشور

مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به جایگاه رفیع خودروسازی در کشور اظهار داشت: صنعت خودرو بیش از ۱۵ میلیارد دلار در اقتصاد کشور نقش دارد و حدود ۲۲ هزار میلیارد تومان قطعه برای تولید خودرو در کشور وارد شده است.

۱۲ شهر ۱۳۹۴
یک نماینده مجلس:

مردم خواستار افزایش کیفیت هستند نه ورشکستگی صنعت خودرو

گروسی گفت: مردم از کیفیت خودروهای داخلی ناراضی اند اما به ورشکستگی کارخانه ها هم رضایت ندارند و بدون مدیریت ، خودروسازان ما ورشکست خواهند شد .

۳۱ خرد ۱۳۹۴
نماینده مردم شهریار در مجلس:

باید سعی کنیم برنامه محوری در وزارتخانه ها حاکم شود

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در خصوص استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش گفت: با تعویض افراد مشکلات رفع نمی شود و آموزش و پرورش سر و سامان نمی گیرد.

۵ آذر ۱۳۹۳
گروسی:

تعرفه واردات خودرو، سیاست غیر دائمی است/ شرایط برای رقابتی شدن بازار فراهم شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تعرفه واردات خودرو را سیاستی غیردائمی دانست و گفت: برای افزایش توان رقابت، باید کیفیت را افزایش و قیمت ها را کاهش دهیم.

۱۹ آبا ۱۳۹۳
عضو کمیسیون صنایع مجلس:

قیمت واقعی پراید ۱۲ میلیون تومان است/ یارانه تولید پرداخت نشد

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تأکید براینکه قیمت تمام شده پراید ۱۲ میلیون تومان است، گفت: یارانه پرداختی به تولید هیچ وقت شفاف نبوده و همواره وزیر صنعت می گوید یارانه پرداخت شده اما چیزی داده نشده است.