۲ دی ۱۳۹۴

روند کاهشی مصرف شیر ادامه دارد/ سالمندی در ایران ۲۰ سال زودتر رخ می دهد

بدن انسان تنها خانه ای است که از ابتدای تولد تا آخرین لحظه حیات نمی توانیم ترکش کنیم بنابراین باید برای سلامت آن سرمایه گذاری کنیم این درحالی که در سیاست های کلان هرساله برای مقاوم سازی ساختمان ها بودجه ای درنظر می گیرند بنابراین انتظار می رود انسان ها برای بدنشان ارزش قائل باشند و برای حفظ سلامتی آن سرمایه گذاری کنند.

۴ شهر ۱۳۹۴
کارشناس صنعت شیر ایران

دولت با یارانه یا خرید تضمینی شیر از دامداران حمایت کند

در حالی دولت از لج‌بازی صنایع لبنی سخن می‌گوید که به‌نظر می‌رسد به جای آنکه داوری کند، باید به‌عنوان مجری برای تأمین یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان یارانه و خرید تضمینی شیر اقدام عاجل کند.

۲۴ آبا ۱۳۹۳

بازار کشش افزایش مجدد قیمت لبنیات را ندارد

مشاور صنایع شیر ایران با بیان اینکه بازار کشش افزایش مجدد قیمت محصولات لبنی را ندارد، گفت: افزایش قیمت سبب کاهش شدید مصرف در میان مردم می‌شود؛ در نتیجه شاخص سلامتی آنها به خطر می‌افتد، هزینه‌درمانی آنها افزایش می‌یابد و دولت نیز مجبور به تامین این هزینه‌ها خواهد بود.

۱۸ آبا ۱۳۹۳

افزایش قیمت شیر در جلسه دیروز دولت تصمیم‌گیری نشد

مشاور مدیرعامل صنایع شیر ایران، گفت:‌ در جلسه روز گذشته دولت با صنایع لبنی و انجمن دامداران تنها پرداخت ۲۲۵میلیارد تومان یارانه شیر خام سه ماهه اول سال جاری مصوب شد و بقیه مطالبات به بعد، و پس از انجام کارهای کارشناسی موکول شد.

۶ مهر ۱۳۹۳
مشاور صنایع شیر ایران در گفت‌وگویی اعلام کرد

استفاده از چربی‌های گیاهی در لبنیات فعلاً مطرح نیست/بستنی استثنا شد

مشاور صنایع شیر ایران با بیان اینکه تنها ۸محصول در میان ۶۰۰نوع محصولی که در کشور تولید می شود مجوز استفاده از چربی گیاهی را داشتند،گفت:ما برای عبور از فضای فعلی و دادن اطمینان به مردم فعلا از بحث استفاده از چربی های گیاهی می گذریم.