۱۲ دی ۱۳۹۵

پی ریزی ضعیف دولت در مسکن

کارشناسان مسکن معتقدند که طرح مسکن اجتماعی سبب رفع نیاز عمده جوانان و بخش کم درآمد جامعه می شود.

۲۸ مهر ۱۳۹۵
کارشناس نظام بانکی:

سیستم نظام بانکی ساماندهی نشود، ارزش پول ملی سقوط میکند

اقتصادی که رکود بر آن حاکم است تورم و تخریب را به دنبال دارد و اگر نظام بانکداری و پولی نیز که شریان حیاتی اقتصاد کشور محسوب می شود منظم و قانونمند نباشد آشفتگی وهرج و مرج پولی را بدنبال خواهد داشت که این روند به سقوط ارزش پول ملی منجر می شود.

۲ مرد ۱۳۹۵

بانک‎ها در پرداخت وام تبعیض قایل می شوند

بیش از ۵۰ ‌درصد تسهیلات بانکی در دست صنایع بزرگ است، سوال مهمی که در این میان به وجود می آید این است که چرا بانک ها ترجیح می دهند تسهیلات خود را به واحدهای بزرگ صنعتی اختصاص دهد تا یک واحد صنعتی کوچک؟ آیا این کار به واحدهای صنعتی کوچک لطمه ای وارد می کند؟

۲۷ مرد ۱۳۹۴
وکیلی در برنامه پایش مطرح کرد

تنها ۴۵ نفر در تهران مالیات بالای ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنند

معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور با بیان این که باید فارغ از احساسات موضوع مالیات را بررسی کرد گفت: در تهران تنها ۴۵ پرونده مالیاتش بالای ۵۰ میلیون تومان رقم خورده است در حالی که تهران مرکز مبادلات کشور است.

۱۵ تیر ۱۳۹۴

سرکشی به حساب‌های پزشکان برای تعیین مالیات

ابطال تفاهم‌نامه مالیاتی سازمان امور مالیاتی و سازمان نظام پزشکی باعث می شود که سازمان امور مالیاتی از این پس برای تعیین مالیات پزشکان به اظهارنامه های آن ها رجوع کند و برای بازبینی صحت این اظهارنامه ها مجبور به ورود به حساب پزشکان خواهد شد.

۱۴ تیر ۱۳۹۴
معاون سازمان مالیاتی

صندوق توسعه ملی از مالیات ۱۰ هزار میلیاردی معاف نشده است/ وصول ۳۱۳ هزار اظهارنامه مالیاتی

معاون امور سازمان مالیاتی گفت: پرونده مالیات ۱۰ هزار میلیارد تومانی صندوق توسعه ملی در هیأت حل اختلاف است و نتیجه مشخص نیست.

۲۱ خرد ۱۳۹۴
معاون سازمان مالیاتی:

تعیین تکلیف مالیات اصناف تا هفته آینده

معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور از تعیین تکلیف مالیات بر درآمد اصناف تا هفته آینده خبر داد.

۱۹ خرد ۱۳۹۴
معاون سازمان امور مالیاتی خبر داد

وجود ۱۳۰هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی و کشف فرار۹۰۰میلیاردی

معاون سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در سال در کشور وجود دارد، از کشف فرار مالیاتی ۹۰۰ میلیارد تومانی در استان اصفهان خبر داد .

۷ خرد ۱۳۹۴
معاون سازمان امور مالیاتی:

درخواست اطلاعات مالی برای اخذ مالیات بایگانی می‌شود/با رمل و اسطرلاب نمی‌توان مالیات گرفت

معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از فرار مالیاتی اختیار نداریم، معتقد است نمی‌توان با دست خالی معجزه کرد و با رمل و اسطرلاب مالیات گرفت و یک عده نمی‌خواهند مالیات در کشور درست شود.

۶ دی ۱۳۹۳
در گفت‌وگویی تفصیلی با معاون سازمان مالیاتی مطرح شد

تامین کل بودجه جاری از مالیات در سال ۹۷/ اجرای طرح جامع مالیاتی متوقف ماند/ ۳ ماه تلاش برای معافیت صندوق توسعه از مالیات

معاون سازمان مالیاتی با تاکید بر اینکه کل هزینه جاری دولت در سال ۹۷ از محل مالیات تامین می‌شود، گفت:‌ مسئول هر نهاد و دستگاهی که پایگاه‌های اطلاعاتی فعالان اقتصادی را در اختیار سازمان قرار ندهد مجرم است و به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.