۲۲ مرد ۱۳۹۵

واعظی: کارت اعتباری ویژن‌ به ایران آمد/ نیاز مردم به مسترکارت حل شد

واعظی، وزیر ارتباطات: شرکت پست با انعقاد قراردادی توانست موضوع توزیع کارت اعتباری بین‌الملل را با شرکت ویژن کارت ایرانیان با سقف اعتباری ۱۰ هزار دلار روزانه داشته باشد./

۱۳ آبا ۱۳۹۴

ارسال بسته‌های آموزشی برای بیسوادان و کم‌سوادان در سراسر کشور

سازمان نهضت سوادآموزی و شرکت پُست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تا خدمات، بسته‌ها و محتواهای آموزشی راحت‌تر به دست کم‌سوادان و بیسوادان برسد.

۱۳ آبا ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت پست عنوان کرد

مشارکت شرکت پست برای حمایت از برنامه‌های سوادآموزی در مناطق روستایی

مدیرعامل شرکت پست گفت:‌ حجم فعالیت‌های سازمان نهضت سوادآموزی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته بالاست و با توجه به پتانسیل شرکت پست می‌توانیم برای عملیاتی کردن برنامه‌های سازمان نهضت سوادآموزی همکاری داشته باشیم.

۱۶ مهر ۱۳۹۴
معاون وزیر ارتباطات خبر داد

پست با فروشگاه‌های اینترنتی ebay، آمازون و علی‌بابا تفاهم کرد

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با تفاهم‌نامه این شرکت با فروشگاه‌های الکترونیکی گفت: علاوه بر تفاهم با دیجی‌کالا و پیک بادپا، با فروشگاه‌های Ebay، آمازون و علی بابا نیز تفاهم‌نامه‌هایی را به شکل بین‌المللی داشته‌ایم.

۲۶ شهر ۱۳۹۴

چالش های شبکه ملی اطلاعات

 به گزارش عیارآنلاین، طی هفته گذشته با تغییر و تحولات صورت گرفته در شورای‌عالی مجازی بار دیگر بحثهای مربوط به شبکه ملی اطلاعات و فشار بر دولت برای راهاندازی یا پیشبرد این شبکه شدت گرفته است. واقعیت این است که شبکه ملی اطلاعات که در دولت گذشته با اینترنت ملی پا به صحنه ارتباطات کشور […]

۲۰ شهر ۱۳۹۴
در دیدار دو جانبه مسئولان پستی

اتریش خواستار همکاری با پست ایران شد

مدیر مالی پست اتریش در دیدار با مدیر عامل پست کشورمان خواستار تعامل و همکاری با پست ایران در زمینه‌های مختلف شد.

۱۸ شهر ۱۳۹۴

پرداخت ۱۴۶ میلیارد تومان بدهی پستی / پست دیگر بدهکار نیست

مدیر عامل شرکت پست از پرداخت بخش عمده‌ای از بدهی‌های این شرکت که در مجموع رقمی حدود ۱۴۶ میلیارد تومان را شامل می‌شد، خبر داد.

۲۰ آبا ۱۳۹۳

دستور وزیر ارتباطات برای توسعه پست مالی و الکترونیک

مدیرعامل شرکت پست از دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای توسعه پست مالی و الکترونیک خبر داد و گفت: دنیای پست اکنون سه بعدی شده و علاوه بر جنبه سنتی و فیزیکی آن که در ایران هم رایج است، پست مالی و الکترونیک، دنیای پست را متحول کرده است.

۱۱ آبا ۱۳۹۳

مهری: به روز رسانی کدپستی درسراسر کشور جدی است

مدیرعامل شرکت پست گفت: عزم شرکت پست برای به روز رسانی کد پستی درسراسر کشور جدی است.