۲۷ فرو ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی مطرح کرد؛

جولان ۱۸ نوع میوه قاچاق در بازار

مهاجران، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از عرضه ۱۸ نوع میوه قاچاق با بسته بندی های ایرانی در بازار خبر داد. وی افزود: قاچاق میوه سبب ورود آفات خطرناک به کشور می شود که مبارزه با آنها دشوار است.

۲۷ بهم ۱۳۹۵
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

بازار پرتقال شب عید با واردات رسمی تنظیم می‌شود

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با تاکید بر اینکه بازار پرتقال شب عید با واردات رسمی تنظیم می شود، افزود: وزارت جهادکشاورزی برای تنظیم بازار پرتقال تصمیم های اساسی دارد و اجازه نمی دهد پرتقال در شب عید با افزایش قیمت مواجه شود.

۲۴ بهم ۱۳۹۵
رییس اتحادیه فروشندگان میوه:

ناظران در بازار میوه کم‌حضور شده‌اند

در حالیکه بر اساس اعلام سازمان حمایت، بازار میوه و سبزی بیشترین شکایت‌ را در میان دیگر صنوف از سوی مردم داشته است، رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: دلالان خودمختار و سودجویانی که گوش‌شان به هیچ کس بدهکار نیست، عامل گرانی و تخلف در بازار میوه هستند و در این میان ناظران طی ماه‌های اخیر کمتر در بازار حضور داشته‌اند.

۸ بهم ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه میوه و سبزی:

واردات پرتقال مصر و ترکیه به وزارت جهاد پیشنهاد شد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت:طی نامه ای وزارت جهاد کشاورزی پیشنهاد واردات پرتقال از مصر و ترکیه را به وزارت جهاد کشاورزی داده است.

۳ بهم ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران خبر داد؛

ورود نارنگی قاچاق پاکستان به کشور

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با اشاره به ورود نارنگی قاچاق پاکستان به بازار کشور گفت: هر کسی که آن سوی مرز و داخل گمرک یک آشنا داشته باشد می تواند اقدام به قاچاق این میوه به کشور کند.

۲۰ دی ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ادعا کرد؛

بازشدن دوباره پای میوه‌های قاچاق به کشور/ بندر دبی، کانال انتقال میوه‌های قاچاق به ایران

مدتی خبری از میوه‌های قاچاق در بازار نبود، اما غفلت برخی مسئولان مربوطه دوباره پای میوه‌های قاچاق را به بازار باز کرد.

۲۶ آذر ۱۳۹۵

پرتقال باغداران شمال کشور خوراک دام شد

پرتقال برخی باغداران شمال کشور به دلیل نرخ پایین و به‌صرفه نبودن عرضه در بازار، خوراک دام شد و برخی کشاورزان نیز با بردن محصول به میادین میوه و مشاهده قیمت ناچیز محصول خود را دور ریختند.

۹ آذر ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

دولت برای ذخیره سازی و تأمین میوه شب عید باید از هم اکنون برنامه‌ریزی کند

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از عرضه میوه های ذخیره شب عید در بازار به علت سرمازدگی خبر داد.

۵ آذر ۱۳۹۵

افزایش قیمت پرتقال و نارنگی/ سرمازدگی ۲۰ درصد از پرتقال‌ها

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از افزایش هزار تومانی قیمت پرتقال و نارنگی خبر داد و اعلام کرد که به طور کلی اقلام مختلف میوه به دلیل سرما آسیبی ندیده است اما حدود ۲۰ درصد از پرتقال تامسون آسیب دیده است.

۵ مهر ۱۳۹۵

زغال اخته ۱۸ هزار تومانی ارمنی در بازار/ واردات پرتقال از مصر و آفریقا

مهاجران، رییس اتحادیه میوه و تره بار: زغال اخته ارمنستان در بازار موجود است. این میوه به صورت قاچاق وارد بازار می‌شود. هر چند که گفته شده است با حضور میوه‌های قاچاق در بازار برخورد می‌شود اما با این حال بازهم برای واردکننده ای که زغال اخته را کیلویی ۱۵۰۰ تومان از ارمنستان خریداری می‌کند و آن را کیلویی ۱۸ هزار تومان در بازار به فروش می رساند قاچاشق به صرفه خواهد بود. پرتقال مصری یا آفریقایی در آن جا ۲۵۰۰ تومان است اما در بازار ما ۱۲ هزار تومان به فروش می رسد بنابراین با چنین وضعیتی اگر چند بار هم محموله اش گرفته شود بازهم واردات تناژ بالا سود کلانی را نصیبب قاچاقچی خواهد کرد.

۲ مهر ۱۳۹۵

رکود بر بازار صیفی جات حاکم است

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت:با توجه به اتمام برخی انواع میوه همچون شبرنگ،هلو،آلو و آلبالو در پایان فصل احتمال افزایش قیمت سایر میوه ها در بازار وجود دارد.

۱۶ مرد ۱۳۹۵

خود نمایی میوه های ممنوعه خارجی در کشور

با توجه به اقدامات نسبی که در خصوص ورود میوه های ممنوعه انجام شده ،اما همچنان شاهد توزیع این محصولات قاچاق در بازار هستیم.

۲۸ تیر ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه میوه و سبزی:

توزیع میوه‌های ممنوعه ادامه دارد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت انار آفریقایی در بازار ۴۰ هزارتومان است، گفت: توزیع میوه‌های ممنوعه خارجی همچنان ادامه دارد. ‌

۲۶ تیر ۱۳۹۵

توقف صادرات به ترکیه تا اطلاع ثانوی/ صادرات سبزی و صیفی به ترکیه کمتر از یک درصد است

رئیس اتحادیه میوه و سبزی در واکنش به توقف صادرات به ترکیه تا اطلاع ثانوی گفت: میزان صادرات محصولات میوه و صیفی جات به اندازه‌ای نیست که توقف صادرات مشکل بزرگی در این حوزه محسوب شود.

۲۵ تیر ۱۳۹۵

ثبات قیمت میوه در فصل تابستان ادامه دار شد

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از ثبات قیمت انواع میوه و سبزی و صیفی در بازار خبر داد و گفت: انواع میوه، سبزی و صیفی مورد نیاز فصل تابستان تامین است و کمبودی در عرضه نداریم .