۲۱ مرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون بهداشت :

به همت وزیر بهداشت بیشتر مناطق محروم صاحب خانه بهداشت شدند

شهریاری: هاشمی ازجمله وزرایی است که طی اجرای طرح تحول سلامت بارها به نقاط کم برخوردار کشور سفر کرد و پس از سفرهای او بود که نظام سلامت در شهرها، روستاها به صورت هماهنگ اجرایی شد. با پیگیری های مستمر هاشمی در وزارت بهداشت قریب به اتفاق مناطق محروم به مراکز بهداشتی و درمانی، خانه های بهداشت، پزشک متخصص و تمام امکانات بهداشتی و درمانی مجهز شدند.

۸ اسف ۱۳۹۵

عوامل مهم تعطیلی کارخانه‌ها از نگاه نمایندگان مجلس و کارشناسان

طی سالهای اخیر هرروز اخباری از تعطیلی کارخانه های تولیدی و صنعتی کشور در رسانه ها منتشر می شود، که این امر حاکی از آن است که رکودحاکم براقتصاد کشور بدجوری درخواب زمستانی بوده و هیچ اثری از گرمای موتور چرخه اقتصادی در آن دیده نمی شود.

۱۴ آذر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

با تکمیل زیرساخت‌ها امکان اجرای کامل طرح پزشک خانواده میسر می‌شود

شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: هنوز زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارجاع بیماران به سطوح دو و سه به طور کامل وجود ندارد و اگر زیرساخت‌ها، پزشک، متخصص، مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی به اندازه کافی وجود داشته باشد، پزشک خانواده باید اجرا شود.

۱ شهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

درآمد پزشکان باید با حساب و کتاب باشد

شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: عنوان سقف را نباید برای درآمد پزشکان به کار برد باید اخذ مالیات را به سمتی سوق داد تا هرچه درآمد بیشتر باشد مالیات بیشتری نیز از افراد اخذ شود. به نظر می‌رسد نباید درآمد پزشکان بی‌حساب و کتاب باشد؛ در همه جای دنیا افرادی که درآمد بیشتری دارند باید مالیات بیشتری نیز پرداخت کنند درحالی که ما در ایران این سیستم را نداریم.

۸ مرد ۱۳۹۵

قاچاق تجهیزات پزشکی از مبادی رسمی کشور

شهریاری، نماینده مردم زاهدان: قاچاق اقلام پزشکی به دلیل ابعاد بزرگ تجهیزات به طورحتم توسط یک مسافر صورت نمی‌گیرد، با بررسی های به عمل آمده مشخص شده که قاچاق تجهیزات پزشکی از مبادی رسمی گمرک کشور صورت گرفته و معمولا با چشم پوشی برخی ماموران گمرک قاچاق صورت می گیرد.

۲۸ تیر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

تبعات مجازات حبس پزشکان/خودداری از انجام جراحی های پر خطر

شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: اگر همچنان مجازات حبس در قانون برای پزشکان پابرجا باشد این قشر دیگر اقدام به اعمال جراحی پرریسک نمی‌کنند که در مجموع این موضوع به ضرر جامعه خواهد بود.

۲۶ تیر ۱۳۹۵

برای افزایش جمعیت باید برنامه داشت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت اصلاح مجازات حبس در قانون مجازات اسلامی برای پزشکان، گفت: اگر همچنان مجازات حبس در قانون برای پزشکان پابرجا باشد این قشر دیگر اقدام به اعمال جراحی پرریسک نمی‌کنند.

۱۵ خرد ۱۳۹۴
نمره قبولی دولت در اجرای طرح تحول سلامت

وزارت بهداشت برای کنترل هزینه‌ها به حوزه بهداشت توجه کند

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مثبت ارزیابی کردن اقدام وزارت بهداشت در اجرای طرح تحول سلامت،‌ گفت:‌ امروزه زمانی که بیماران به بیمارستان‌ها مراجعه می‌کنند دغدغه‌ای برای پرداخت پول ندارند.

۹ خرد ۱۳۹۴
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

۸ میلیون تازه بیمه‌شده رایگان باید برای تمدید بیمه‌شان پول بدهند

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تایید پرداخت پول برای تمدید دفترچه ۸ میلیون ایرانی توسط افراد تازه بیمه شده گفت: بالاخره من و شما هم به صورت طبیعی برای تمدید دفترچه بیمه‌مان پول می‌دهیم.

۱۹ آذر ۱۳۹۳

دیناروند: مصرف روغن پالم نگران کننده نیست

رییس سازمان غذا و دارو در مورد وجود روغن گیاهی پالم در محصولات لبنی گفت: استفاده از روغن پالم از لحاظ جنبه سلامت موضوع چندان نگران کننده ای نیست و جنبه منفی آن بیشتر در بخش سودجویی منفی است.