۲۳ اسف ۱۳۹۵

تامین ۱۹۸ واگن به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو برای مترو مشهد

مدیرکل دفتر حمل ونقل ریلی از تامین ۱۹۸ واگن مترو به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو برای قطار شهری مشهد خبر داد و گفت: پرداخت یارانه صرفه جویی در مصرف سوخت از سال آینده پرداخت می‌شود.

۱۷ ارد ۱۳۹۵

پرتقال‌فروش محله مسکن مهر کیست؟

برای بار سوم افتتاح واحدهای مسکن مهر پردیس به تعویق افتاد و وزارت راه و شهرسازی مردم، تعاونی‌ها، پیمانکاران و وزارت نیرو را مقصر این خلف وعده معرفی می‌کند، اما آیا این ادعا واقعیت دارد و این‌که پرتقال‌فروش خلف وعده افتتاح واحدهای مسکن مهر کیست؟

۳۰ بهم ۱۳۹۴

وعده افتتاح مسکن مهر پردیس عملی نشد

در حالی مدیرعامل عمران پردیس از افتتاح حدود ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر همزمان با دهه فجر امسال خبر داده بود که بهمن ماه هم تمام شد اما خبری از افتتاح حتی یک واحد مسکن مهر در این شهر نشد.

۲۶ بهم ۱۳۹۴

قیمت نهایی ۵۴ میلیونی مسکن مهر فاز ۵ پردیس

خبرها حکایت از آن دارد که قیمت پروژه‌های مسکن مهر فاز ۵ پردیس نهایی شده و متقاضیان برای هر واحد باید حدود ۵۴ میلیون تومان پرداخت کنند.

۲۹ دی ۱۳۹۴

۴۵۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در بازدید روزانه از مسکن مهر گفت: ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر در دهه فجر افتتاح می‌شود.

۲۹ شهر ۱۳۹۴
تاکید دو مقام مسئول بر عدم افزایش قیمت مسکن مهر پردیس:

مهرآبادی: هیچ افزایش قیمتی در مسکن مهر نداریم / رجب‌صلاحی: واحد‌های ۱۰۰ و ۱۵۰ متری مسکن مهر هزینه‌های بیشتری دارند

بر اساس اعلام دو مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید، قیمت‌های مسکن مهر پردیس تنها بر اساس دستورالعمل‌های شماره یک، دو و سه اعلام شده است و هیچ افزایش قیمتی طبق این دستورالعمل‌ها در کار نیست.

۲۰ خرد ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم معارفه مدیر عامل شهر پردیس:

مسکن مهر با آورده‌های مردم ساخته می‌شود/تغییر مدیر عامل پردیس مثبت بود

معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم معارفه سرپرست جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مسکن مهر با آورده‌های مردم ساخته می‌شود و افزایش تسهیلات نیز به منظور تسریع در اتمام پروژه‌ها و آرامش متقاضیان صورت گرفت.