۷ آذر ۱۳۹۶

احتمال گشایش ثبت سفارش خودروهای هیبریدی برای واردات

معاون وزیر صنعت از ارایه پیشنهاد برای گشایش ثبت سفارش خودروهای هیبریدی به وزیر صنعت خبر داد و گفت: آلودگی محیط زیست، ایران را مجبور به استفاده از خودروهای برقی و هیبریدی می کند.

۲۶ آبا ۱۳۹۴

نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور۴۹۶ شرکت خارجی افتتاح شد

دهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور ۴۹۶ شرکت های خارجی از ۲۰ کشور جهان که اروپایی ها حدود نیمی از آنها را تشکیل می دهند، امروز(دوشنبه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

۱۷ آبا ۱۳۹۴
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:

افزایش۲۰۰ درصدی حضور خارجی‌ها در نمایشگاه‌های ایران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با بیان اینکه حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه‌های ایران افزایش ۲۰۰ درصدی داشته است، گفت: استقبال خارجی‌ها از نمایشگاه‌های آتی ایران چشمگیر است.

۳۱ فرو ۱۳۹۴
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد

هجوم خارجی‌ها برای برگزاری نمایشگاه در ایران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هجوم خارجی‌ها برای برگزاری نمایشگاه در ایران در تاریخ صنعت نمایشگاهی کشورمان بی‌نظیر بوده است و من استقبال آنها را هرگز تا به این حد ندیده‌ام.

۳۰ شهر ۱۳۹۳

وزیر صنعت: سایت های نمایشگاهی باید گسترش یابد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت گسترش سایت های نمایشگاهی گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر صادرات غیرنفتی، گسترش و فعال کردن سایت های نمایشگاهی گام مهمی در جهت رونق اقتصادی خواهد بود.