۵ بهم ۱۳۹۴

جهت‌گیری برنامه ششم به سمت تولید باشد

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهت‌گیری برنامه ششم باید به سمت تولید باشد، گفت: در پساتحریم خدمات پولی و اقتصادی باید به سمت تولید کالا و خدمات هدایت شود.

۲۷ دی ۱۳۹۴

باهنر و آذین از کمیسیون اصل ۹۰ به عنوان اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه انتخاب شدند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس٬ گفت: در نشست امروز محمدرضا باهنر و حسین آذین به عنوان نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه انتخاب شدند.

۵ آذر ۱۳۹۴

الزامات اقتصادی برنامه ششم/ضرورت توجه وی‍ژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی

در پی بی‌توجهی دولت‌ها به الزامات برنامه‌های پنج ساله گذشته و همخوانی آن با چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور، در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی الزامات اقتصادی این برنامه را گوشزد می‌کنند.

۳ شهر ۱۳۹۴
دبیر کمیسیون اصل نود مجلس

بررسی پرونده گردنه حیران در کارگروه ویژه زمین‌خواری کمیسیون اصل ۹۰

دبیرکمیسیون اصل نود مجلس گفت: کارگروه ویژه زمین خورای در کمیسیون اصل نود مجلس، پرونده زمین خواری گردنه حیران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

۱۵ تیر ۱۳۹۴
آذین خبر داد:

وزیر علوم گفت درخصوص بورسیه‌ها مشکلی ندارد

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با بیان اینکه جلسات متعددی با وزیر علوم برای حل مشکلات دانشجویان بورسیه برگزار شده، به نظر وزیر علوم در این باره و اینکه در خصوص بورسیه‌ها مشکلی ندارد اشاره کرد و گفت: مشکل حدود ۱۶۰۰ تا ۱۷۰۰ بورسیه‌ای کاملا حل شده است.

۲۵ خرد ۱۳۹۴
آذین با اشاره به انتصاب مدیر سالخورده هلدینگ نفتی تامین:

بی تحرکی مجری پالایشگاههای ستاره خلیج فارس و آناهیتا

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با بیان اینکه باید از هلدینگ‌ها را باید از ریشه اصلاح کرد و برخی افراد برای هلدینگ‌ها چنبره انداختند، گفت: باید در یک بانگاه اقتصادی افراد توانمند اقتصادی، پاکدست و و پرتحرک منصوب شوند و بی تدبیری در انتصاب باعث عقب افتادن اجرای پروژه‌های بزرگ کشور خواهد شد.

۳۱ فرو ۱۳۹۴

وزارت علوم ملزم به بازگرداندن «منع شدگان از تحصیل با دلیل شرط سنی و معدل» به دانشگاه شد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ در گفتگو با «نسیم» گفت: شکایت بورسیه‌های محروم شده از تحصیل طی چند جلسه مورد بررسی قرار گرفت که مشخص شد روند قانونی در مورد بورسیه‌های دولت سابق طی شده

۲۰ دی ۱۳۹۳
آذین خبر داد:قرائت گزارش نهایی به زودی در صحن مجلس

بنزین پتروشیمی‌ها عامل آلایندگی هوای تهران نبود

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس٬ از بررسی گزارش بنزین تولیدی پتروشیمی‌ها در جلسه فردا کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: طبق بررسی‌ها بنزین تولیدی پتروشیمی‌ها عامل آلایندگی هوای تهران نبوده است.

۱۸ دی ۱۳۹۳

بررسی پرونده پدیده در کمیسیون اصل ۹۰

سخنگوی کمیسیون اصل۹۰ مجلس گفت: کارگروهی برای بررسی پرونده پدیده شاندیز در کمیسیون اصل۹۰تشکیل شده و اخبار منتشر شده در خصوص فرار مدیرعامل این شرکت کذب است.

۳ آذر ۱۳۹۳
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگویی مطرح کرد

وزارت نفت اسناد عدم استفاده از فلزات ممنوعه در بنزین وراداتی را ارائه دهد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرد: اگر وزارت نفت و سازمان محیط زیست اسنادی مبنی بر عدم استفاده از فلزات ممنوعه در بنزین وارداتی دارند، ارائه دهند.

۱ آذر ۱۳۹۳
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داد

انتشار گزارش کیفیت بنزین وارداتی در صحن مجلس منتظر تصویب کمیسیون اصل ۹۰

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اعلام کرد: گزارش این کمیسیون درباره کیفیت بنزین پتروشیمی و بنزین وارداتی برای اعلام در صحن مجلس منتظر تصویب در کمیسیون اصل ۹۰ است.

۱۹ آبا ۱۳۹۳

کمیسیون اصل ۹۰ هم ادعای سازمان محیط زیست را رد کرد/بنزین پتروشیمی‌ تبرئه شد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اعلام این که گزارش این کمیسیون درباره بنزین پتروشیمی و واردات بنزین نهایی شده است از رد ادعای سازمان محیط زیست مبنی بر آلایندگی بنزین پتروشیمی ها خبر داد.

۱۸ آبا ۱۳۹۳

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ادعای سازمان محیط زیست درباره آلایندگی بنزین پتروشیمی‌ها را رد کرد

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: با توجه به گزارشات ارائه شده از سوی دستگاه‌ ذیربط این کمیسیون ادعای سازمان محیط زیست در مورد آلایندگی هوای تهران به دلیل استفاده از بنزین پتروشیمی را رد کرد.

۵ آبا ۱۳۹۳
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داد

اعلام گزارش مجلس درباره تبعات اقتصادی واردات بنزین در هفته آینده

اعلام گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره کیفیت بنزین پتروشیمی، بنزین وارداتی و تبعات اقتصادی واردات بنزین به هفته آینده موکول شد.

۵ آبا ۱۳۹۳

گزارش سازمان بازرسی و مرکز پژوهش‌ها از کیفیت بنزین پتروشیمی به کمیسیون اصل ۹۰

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: گزارش سازمان بازرسی و مرکز پژوهش‌ها در مورد کیفیت بنزین پتروشیمی‌ها به کمیسیون اصل نود ارائه شد اما جمع‌بندی در خصوص آن به جلسه هفته آینده موکول شد.