۸ خرد ۱۳۹۷
نماینده اصفهان:

۷ ماه است که کشاورزان منتظر آب پاییز خود هستند که سال گذشته نیز این سهم را دریافت نکردند

نماینده مردم اصفهان گفت: باید جلسات مستمری در خصوص مدیریت آب تشکیل شود و لازم است مسئولان از گفتاردرمانی در این حوزه پرهیز کنند.

۲۵ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

ذوب آهن اصفهان برای تولید ریل ملی آمادگی دارد

کامران با بیان اینکه امکان تولید ریل در کشور وجود دارد گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان برای تولید ریل ملی اعلام آمادگی کرده است ولی متاسفانه شاهد عدم همکاری با این شرکت برای تولید ریل در کشور هستیم. اگر مسئولان معتقد به اقتصاد مقاومتی هستند باید شرایط را برای تولید ریل ملی فراهم کنند.

۳ خرد ۱۳۹۵

وام‌های کلان برای مدیران، جوانان در انتظار وام ازدواج ۱۰ میلیونی

هنوز وام ده میلیون تومانی ازدواج پرداخت نشده بود که بانک مرکزی و بانک های عامل شروع به سنگ اندازی و اظهارنظر کردند. این اظهار نظرات تا جایی پیش رفت که همتی، رییس شورای هماهنگی بانک ها تهدید کرد که اگر قرار باشد وام تا سه برابر افزایش پیدا کند. میزان پرداختی ها به یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد! البته ایشان راه حلی هم برای رفع این معضل و کمبود منابع مالی ارائه دادند که جوان ها از بانک ها وام ازدواج با سود ۲۱ درصدی بگیرند!

۲۰ دی ۱۳۹۴

انتخاب آصفری، دستغیب و سبحانی نیا بعنوان نمایندگان کمیسیون امنیت در کمیسیون تلفیق بودجه۹۵ وکوثری، کامران و منصوری آرانی در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برای حضور در کمیسیون های تلفیق بودجه سال ۹۵ و برنامه پنج ساله ششم توسعه مشخص شد.

۲۷ مهر ۱۳۹۳
مخالفان لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت؛

سلب برخی اختیارات از وزرا اشتباه است / متخصص تولید انبوه قانون شده‌ایم

نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدگاههای خود را نسبت به لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مطرح کردند.