۲۳ فروردین ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

به هم ریختگی بازارکشاورزی، نتیجه انحلال وزارت بازرگانی است

نوروزی، نماینده مجلس، با بیان اینکه به هم ریختگی بازارکشاورزی نتیجه انحلال وزارت بازرگانی است، گفت: عدم کیفیت میوه های وارداتی، ریشه درحذف وزارت بازرگانی دارد. به گفته وی، امسال یکی از بدترین سالهای توزیع محصولات کشاورزی از نظر نرخ و کیفیت برای بازار مصرفی شب عید بود. برای تنظیم مقوله صادرات و واردات محصولات کشاورزی برطبق کیفیت، چاره ای جز احیا وزارت بازرگانی نداریم. وزارت بازرگانی وظیفه کنترل و کیفیت نرخ کالا را برعهده داشت اما متاسفانه با حذف این وزارتخانه نتوانستیم نرخ و کیفیت کالا های وارداتی رادر شرایط اصولی و استاندارد قرار دهیم.

۱۵ فروردین ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون قضایی مطرح کرد؛

تعیین مجازات قضایی برای خرید و فروش پایان‌نامه

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن برای خرید و فروش پایان‌نامه مجازات در نظر گرفته می‌شود.

۲۳ بهمن ۱۳۹۵

سخنگوی کمیسیون قضایی: مصوبه جدید هیأت دولت واردات قاچاق را آزاد می‌کند

سخنگوی کمیسیون قضایی گفت: برخی مواد و تبصره‌های دستورالعمل اجرایی هیأت دولت دانه‌ درشت‌های حوزه قاچاق را عفو و واردات کالاهای قاچاق را آزاد می‌کند.

۶ مهر ۱۳۹۵

۴۱ بند الزام‌آور در FATF برای ایران مشخص کردند/ چرا وزیر اقتصاد درباره این بندها پاسخی نمی‌دهد؟

نماینده مردم طرقبه در مجلس شورای اسلامی گفت: آنها ۴۱ بند الزام‌آور در FATF برای ایران مشخص کردند و گفته‌اند که ایران باید در قانون اساسی خود حمایت از نهضت‌های آزادی‌بخش را حذف کند.