۱۰ اسف ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

اجباری شدن وکالت در قانون ظلم به مردم است

نوروزی ضمن مخالفت با طرح اجباری شدن وکالت در قانون گفت: اجباری شدن وکالت در قانون منجر به افزایش‌ هزینه‌های مردم می‌شود و مغایر با اصل ۳۴ قانون اساسی است و این حق را از مردم می‌گیرد که بتوانند به صورت مستقیم به دادگاه مراجعه کنند، در این راستا گرفتن وکیل باید به صورت کاملا اختیاری باشد.

۵ آذر ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون قضائی:

کار بررسی طرح اصلاح قانون چک در روزهای آتی به اتمام می‌رسد

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: کار بررسی طرح اصلاح قانون چک در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در روزهای آتی به اتمام می‌رسد.

۲۶ تیر ۱۳۹۶

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی: ماده ۱و ۲ دستورالعمل اجرایی قانون مبارزه با قاچاق با خود مغایرت دارد

مفاد دستورالعمل اجرایی یکی از مهم‌ترین تبصره‌های قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز یعنی تبصره ۴ ماده ۱۸ موجی از واکنش‌ها را از سوی نمایندگان مجلس در پی داشت.

۲۳ فرو ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

به هم ریختگی بازارکشاورزی، نتیجه انحلال وزارت بازرگانی است

نوروزی، نماینده مجلس، با بیان اینکه به هم ریختگی بازارکشاورزی نتیجه انحلال وزارت بازرگانی است، گفت: عدم کیفیت میوه های وارداتی، ریشه درحذف وزارت بازرگانی دارد. به گفته وی، امسال یکی از بدترین سالهای توزیع محصولات کشاورزی از نظر نرخ و کیفیت برای بازار مصرفی شب عید بود. برای تنظیم مقوله صادرات و واردات محصولات کشاورزی برطبق کیفیت، چاره ای جز احیا وزارت بازرگانی نداریم. وزارت بازرگانی وظیفه کنترل و کیفیت نرخ کالا را برعهده داشت اما متاسفانه با حذف این وزارتخانه نتوانستیم نرخ و کیفیت کالا های وارداتی رادر شرایط اصولی و استاندارد قرار دهیم.

۱۵ فرو ۱۳۹۶
سخنگوی کمیسیون قضایی مطرح کرد؛

تعیین مجازات قضایی برای خرید و فروش پایان‌نامه

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن برای خرید و فروش پایان‌نامه مجازات در نظر گرفته می‌شود.

۲۳ بهم ۱۳۹۵

سخنگوی کمیسیون قضایی: مصوبه جدید هیأت دولت واردات قاچاق را آزاد می‌کند

سخنگوی کمیسیون قضایی گفت: برخی مواد و تبصره‌های دستورالعمل اجرایی هیأت دولت دانه‌ درشت‌های حوزه قاچاق را عفو و واردات کالاهای قاچاق را آزاد می‌کند.

۵ مهر ۱۳۹۵

۴۱ بند الزام‌آور در FATF برای ایران مشخص کردند/ چرا وزیر اقتصاد درباره این بندها پاسخی نمی‌دهد؟

نماینده مردم طرقبه در مجلس شورای اسلامی گفت: آنها ۴۱ بند الزام‌آور در FATF برای ایران مشخص کردند و گفته‌اند که ایران باید در قانون اساسی خود حمایت از نهضت‌های آزادی‌بخش را حذف کند.