۹ ارد ۱۳۹۶
مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین:

تشکیل شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی برای کاهش میزان مطالبات معوق لازم است

معتمدی، مدیرعامل پیشین بانک اقتصاد نوین: اعتبارسنجی و بررسی اعتبار مشتریان یکی از راهکارهای اصلی در کنترل معوقات بانکی است./ نبود دادگاه تخصصی برای پیگیری مطالبات معوق، موجب شده بسیاری از پرونده ها بلاتکلیف باقی بماند./ باید شرکت مدیریت دارایی در نظام بانکی تشکیل شود تا دارایی های مسدود و فریز شده بانکها از این حالت خارج شوند و کمکی به کاهش معوقات بانکی شود.

۲ مهر ۱۳۹۵
مدیر عامل بانک اقتصاد نوین:

احتمال انحراف بخشی از منابع کارت اعتباری عام

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین با اشاره به ممنوعیت نقد کردن مبلغ کارت‌های اعتباری عام، گفت: دارنده این کارت محدودیتی در انجام تراکنش ندارد و از هر دارنده پایانه فروش (پوز) می‌تواند خرید کند.

۲۰ شهر ۱۳۹۵

توسعه بازار بین بانکی ارز در گرو یکسان سازی است

مدیر عامل بانک اقتصاد نوین گفت: توسعه بازار بین بانکی ارز در گرو عملیاتی شدن سیاست یکسان سازی نرخ ارز است و دولت برای ارتقای این بازار ابتدا باید ارز را در کشور تک نرخی کند.

۱ شهر ۱۳۹۵
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین:

کانون بانک‌های خصوصی نامه‌‌نگاری با بانک مرکزی نداشته است/ رد خروج سپرده‌ها از بانک‌

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین از نامه بانک‌ها به بانک مرکزی در خصوص روند خروج سپرده و تقاضای شناورسازی نرخ سود ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: سپرده‌های نزد بانک ما پس از تعدیل نرخ سود کاهش نیافته است.

۲۴ خرد ۱۳۹۵

اکنون ۹۰ درصد سود حاصله در بانک‌ها، ناشی از بهره بانکی است

بالا بودن نرخ سود بانکی شاید به نفع اقتصاد و رکود نباشد اما قطعا به نفع بانک‌هاست‌ چرا‌که در شرایط کنونی تنها راه نگه‌داشتن مشتری و جذب سرمایه نرخ سود جذاب برای مشتریان است.

۲۴ خرد ۱۳۹۵

نرخ سود بانک اقتصاد نوین کاهش یافت

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین با بیان اینکه نرخ‌های سود نمی‌تواند در سطوح بالا باقی بماند، گفت: ما در بانک اقتصاد نوین در نظر داریم نرخ سود سپرده و تسهیلات را در روزهای آتی کاهش دهیم.

۲ دی ۱۳۹۴

پیامدهای دلار کمتر از ۳ هزارتومان در بودجه

در چند وقت اخیر نرخ‌های متفاوتی برای دلار بودجه سال ۱۳۹۵ اعلام شده است و در یکی از جالبترین اظهار نظرها رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بیان کرده بود که نرخ دلار بودجه سال آینده ۲۸۵۰ تومان خواهد بود.

۱ دی ۱۳۹۴

اعتراض یک مدیر بانکی به ابلاغیه جدید بانک مرکزی درباره کارمزدها

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین: راه‌اندازی و تهیه سخت افزار، نرم افزار و نیروی پشتیابی از سوی بانک‌ها هزینه‌های قابل توجهی به همراه دارد و با پرداخت کارمزد سر بانک‌ها بی کلاه می‌ماند.

۳۱ خرد ۱۳۹۴
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین

بدهی بانک‌ها به بانک‌ مرکزی منابع مازادی برای تسهیلات ۶۰ میلیونی مسکن باقی نمی‌گذارد

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین گفت: منطق حکم می‌کند ابتدا بانک بدهی خود به بانک مرکزی را تسویه و بعد به پرداخت تسهیلات جدید مبادرت کند.