۱۶ مهر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

دولت هنوز خسارت سرمازدگی و حق بیمه را به کلزکاران پرداخت نکرده است

عضو شورای مرکزی خانه کشاورز با بیان اینکه دولت هنوز خسارت سرمازدگی را به کلزکاران پرداخت نکرده است، گفت: حق بیمه‌ای که قرار بود دولت به کشاورزان کردستانی پرداخت کند، محقق نشد.

۲۶ ارد ۱۳۹۵

تصمیم دولت برای انحلال اتحادیه سیب زمینی کاران

رئیس اتحادیه سیب زمینی کاران از کاهش سطح زیرکشت این محصول در پی زیان کشاورزان خبر داد و گفت: دولت تصمیم بر انحلال اتحادیه سیب زمینی کاران گرفته است.

۲۵ دی ۱۳۹۴

۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار مازاد سیب زمینی وجود دارد/ مشوق صادراتی دولت یاری نکرد

رئیس اتحادیه سیب زمینی کاران با بیان اینکه دولت از جامعه روستایی و کشاورزان غافل مانده است، گفت: در حال حاضر دغدغه ما این است که پس از رفع تحریم، بازار داخل با محصولات کشاورزی خارجی پرشود.

۷ آذر ۱۳۹۴

وقتی کاری کردند ۱۱۰ هزار خودرو در یک هفته فروخته شود، میتوانستند برای سیب زمینی هم کاری کنند

رییس اتحادیه سیب زمینی کاران دلیل معدوم شدن ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی را تشریح و اظهار کرد: به دلیل اینکه امسال انتخابات مجلس است، بار دیگر سیب‌زمینی به ملعبه‌ای تبدیل شده برای کسانی که می‌خواهند از رای کشاورز سوء‌استفاده کنند.

۲۱ آبا ۱۳۹۴

شرکت ۵ میلیون دانش‌آموز در المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای کشور

معاون فعالیت و فضاهای ورزشی دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش از شرکت پنج میلیون نفر دانش آموز در المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای سطح کشور خبرداد.

۱۰ شهر ۱۳۹۳
رئیس اتحادیه سیب‌زمینی‌کاران:

گرانی سیب زمینی به دلیل جریمه آبی کشاورزان در راه است

رئیس اتحادیه سیب‌زمینی‌کاران با انتقاد از جیره بندی آب برای کشاورزان در استان هایی مثل کردستان و اردبیل که قطب تولید سیب زمینی کشورند گفت: این سیاست مقطعی و نادرست است و باعث گرانی محصول در زمان عرضه می‌شود.