۲۴ شهریور ۱۳۹۶

عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن: موانعی زیادی برای ورود انبوه سازان به بافت‌های فرسوده وجود دارد.

عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت هنوز نتوانسته گردش اقتصادی را فعال کند، گفت: عدم ورود انبوه‌سازان برای ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده به دلیل وجود موانع زیاد در این بافت‌ها است.

۲۸ مرداد ۱۳۹۶

عضو هیئت مدیره انبوه سازان مسکن: ورود انبوه سازان به نوسازی بافت فرسوده، گِره گشا است

عضو هیئت مدیره انبوه سازان گفت: تا زمانیکه انبوه سازان وارد بافت‌های فرسوده نشوند، نمی‌توان امیدوار بود که این پروژه‌ها به اتمام برسد.

۱۲ تیر ۱۳۹۶

بیکاری در دولت یازدهم نشات گرفته از رکود مسکن است

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران گفت: در حال حاضر مسکن در دوران رکود به سر می برد و تاکنون تبعات ناشی از آن بیکاری و تهدید اشتغال و تولیدات صنایع داخلی بوده است بنابراین دولت باید تصمیمات منطقی را در این خصوص اتخاذ کند

۲۱ خرداد ۱۳۹۶
رئیس انجمن انبوه سازان:

ابلاغ قانون مالیات بر ساخت‌وساز رکود مسکن را عمیق‌تر می‌کند

رئیس انجمن انبوه‌سازان تهران با تأکید بر اینکه ابلاغ فرمول جدید مالیات بر ساخت‌وسازهای مسکونی از سوی دولت موجب بازدارندگی رونق و رکود بیشتر بخش مسکن خواهد شد، گفت: اخذ مالیات به شکل جدید بازار تولید و عرضه و تقاضای مسکن را محدود می‌کند.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

رکود کنونی بازار مسکن در ۳۷ سال اخیر بی‌سابقه است

حسن محتشم ُگفت: مسکن‌هایی که در شرایط فعلی و از سوی دولت تزریق شده کافی نیست و باید طرف تقاضای خرید مسکن تحریک شود.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس انجمن انبوه سازان:

تبدیل تهران از محل زندگی به مکان تجاری

رئیس انجمن انبوه‌سازان تهران، فروش تراکم توسط شهرداری را غیرمتعارف دانست و گفت: با ادامه‌ی این روند، تهران در آینده به یک شهر کاملا تجاری تبدیل می‌شود.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

رئیس انجمن انبوه سازان: مسکن هنوز در رکود است

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه هنوز مسکن در رکود به سر می‌برد، گفت: تا زمانی که اقتصاد کلان در رکود باشد، بخش مسکن و صنایع تولیدی وابسته به این بخش نیز در رکود باقی می‌مانند.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان:

صنایع مرتبط با بخش مسکن در رکود هستند

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه هنوز مسکن در رکود به سر می‌برد، گفت: تا زمانی که اقتصاد کلان در رکود باشد، بخش مسکن و صنایع تولیدی وابسته به این بخش نیز در رکود باقی می‌مانند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

رئیس انجمن انبوه سازان: نوسازی بافت‌های فرسوده برنامه این دولت نبود

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه نوسازی بافت فرسوده در تهران انسجام کافی نداشته و با برنامه‌ریزی لازم انجام نمی‌‌شود، گفت: ۳۲۰۰ هکتار بافت فرسوده اولویت‌دار داریم که باید به طور جدی وارد نوسازی شود.

۲۷ فروردین ۱۳۹۶

غفوری: قیمت مسکن مهر پردیس تغییر نمی‌کند

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که قیمت نهایی مسکن مهر پردیس سال گذشته نهایی شده و سازنده‌ها صورتجلسه آنرا امضا کرده‌اند، گفت:‌قیمت مسکن مهر تغییر نمی‌کند.

۲ فروردین ۱۳۹۶

سیاست‌های حاکم بر اقتصاد بخش مسکن را به رکود برد

رئیس انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان با بیان اینکه سهم مسکن به‌ طور واقعی در اقتصاد کشور ۱۶ درصد است پس اگر مسکن از رکود خارج شود، اقتصاد کشور نیز تکان خواهد خورد، گفت: سیاست‌های حاکم بر اقتصاد موجب رکود در بخش مسکن شده است.

۲۴ اسفند ۱۳۹۵

رکود سه ساله مسکن برچیده می شود

محتشم گفت: در تابستان سال آینده کشور با رونق اقتصادی روبرو خواهد شد و این رونق به بخش مسکن نیز انتقال داده می شود.

۷ اسفند ۱۳۹۵

صنعتی‌سازی مسکن؛ نیازمند فناوری‌های نوین

رئیس انجمن انبوه‌سازان مسکن استان تهران گفت: خوشبختانه ضرورت استفاده از فناوری های نوین و صنعتی سازی بیشتر نمایان شده است.

۶ اسفند ۱۳۹۵

سیاست‌های انقباضی دولت تولید مسکن را کاهش داده است/ رکود مسکن چهار ساله شد

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه بخش مسکن و ساختمان چهارمین سال رکود خود را پشت سر می‌گذارد گفت: در این سیستم انقباضی که دولت بر اقتصاد حاکم کرده باعث شده تا تولید مسکن به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

۲ اسفند ۱۳۹۵

شناسایی مشتریان تازه وارد بازار مسکن

رییس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: علت افزایش حدود ۸ درصدی معاملات مسکن شهر تهران طی ۱۰ ماهه ابتدای سال جاری، ورود متقاضیان تجهیز شده به تسهیلات، بخصوص خانه اولی ها به بازار مسکن بوده است.