۲۴ ارد ۱۳۹۵

افزایش قیمت نان پذیرفته نشد + اسناد

کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان اعلام کرد با توجه به سقف قیمت تعیین‌شده برای نان‌های آزاد در استان‌های مختلف و کاهش قیمت گندم مصارف آزاد نسبت به دوره قبل، افزایش قیمت نان و سایر تولیدات صنف و صنعت پذیرفته نیست.

۱۱ ارد ۱۳۹۵

نان گران نشده/ افزایش قیمت با ارزانی ۱۰درصدی آرد توجیه ندارد

معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه در سال جاری قیمت آرد مصرفی نانوایان آزادپز ۱۰درصد کاهش یافته است، گفت: هیچ نانوایی به‌بهانه افزایش قیمت آرد اجازه بالا بردن قیمت نان خود را ندارد.

۲۵ بهم ۱۳۹۴

اسناد توزیع برنج آلوده بیخود می‌گوید/با سروصدای رسانه‌ها انبارها پلمب شد/اگر آرسنیک داشت چرا مجوز ورود دادند؟

مسئولان شرکت بازرگانی دولتی در گفتگوی رودررو با تسنیم،نامه‌های سازمان غذاودارو در خصوص توزیع برنج تاریخ مصرف گذشته را دوگانگی ارزیابی کرده و با اشاره به اینکه پس از سروصدای رسانه‌ای برخی انبارها پلمب شد،گفتند:اگر برنج آرسنیک داشت چرا مجوز ورود دادند؟

۷ بهم ۱۳۹۴

حسن عباسی: برنامه ششم بر پایه اقتصاد مقاومتی نوشته نشده است

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال گفت: اقتصاد کشورهای غربی در حال فروپاشی است و آنها به دنبال بازار مصرف کشورهای ۸۰ میلیونی هستند تا کالاهای خود را به‌ فروش برسانند.

۹ آبا ۱۳۹۴

حسن عباسی: تقویت عقبه بازی‌های رایانه‌ای هدف جشنواره عمار

در نخستین نشست جشنواره بازی‌های رایانه‌ای عمار مهمترین مسئله برای بازی‌های رایانه‌ای مسئله توزیع عنوان شد و اعلام شد که یکی از موضوعاتی که در جشنواره پیگیری می‌شود این است که عقبه پشتیبانی بازی‌های رایانه‌ای قوی شود.

۱۱ شهر ۱۳۹۳

کمیسیون بهداشت به‌تنهایی نمی‌تواند استراتژی ملی جمعیت را دنبال کند

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گفت: کمیسیون بهداشت نباید استراتژی ملی جمعیت را تصمیم سازی کند چرا که شاخص‌های امنیتی، سیاسی و اجتماعی و فرهنگی را در اختیار ندارد که بر مبنای آن تصمیم‌گیری صحیحی داشته باشد.