۴ آذر ۱۳۹۴

رویکرد وزارت کار درباره صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر تغییر کرد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه‌های کارآفرینی وزارت کار گفت:نظارت بر حسن اجرای آیین‌نامه ایجاد مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی و ساماندهی دفاتر کارآفرینی از برنامه‌های وزارت کار است.

۲۱ آبا ۱۳۹۴

طایی: ۸۰ درصد برنامه ریزی ایجاد اشتغال از اختیار وزارت کار خارج است

معاون وزیر کار افزود: وزارتخانه‌‌های جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت سهم عمده اشتغال کشور را در اختیار دارند اما وزارت کار نیز از سیاست گذاری برای ایجاد شغل های ثابت و پایدار غافل نیست

۱۵ مهر ۱۳۹۴
معاون امور اشتغال وزیر کار خبر داد

۱۰ عامل ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری در بنگاه‌ها/ لزوم توسعه نهادهای آموزشی

معاون امور اشتغال و کارآفرینی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به ۱۰ رویکرد افزایش اشتغال و بهره‌وری در بنگاه‌ها گفت: سرمایه‌گذاری‌ زیرساختی، نظام آموزشی و مهارت و دسترسی به بازار رقابتی، مهمترین رویکرد ایجاد اشتغال هستند.

۲۹ مرد ۱۳۹۴
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار مطرح کرد

تولید ناخالص داخلی ایران از فروش سامسونگ کمتر است

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تولید کالا و خدمات در کشور دانش‌محور نیست گفت: اگر نظام یادگیری و نوآوری لحاظ شود بسیاری از مشکلات اقتصاد کشور برطرف می شود.

۲۳ آذر ۱۳۹۳
معاون توسعه اشتغال وزارت کار در گفت‌وگویی تشریح کرد

برنامه‌های دولت برای توسعه اشتغال در سال‌های ۹۳ و ۹۴

معاون توسعه اشتغال وزارت کار با تشریح برنامه های دولت برای توسعه اشتغال طی امسال و سال آینده گفت: ۱۰۰۰ میلیارد تومان در بودجه ۹۴ برای اشتغال جوانان و دانش آموختگان اختصاص یافته است.

۱۴ آذر ۱۳۹۳

معاون وزیر کار: ۴۰۰ هزار شغل جدید در راه است

معاون توسعه اشتغال وکارآفرینی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی از ایجاد ۴۰۰ هزار شغل جدید تا پایان سال خبر داد.

۲ آذر ۱۳۹۳
معاون وزیر کار؛

سالی ۹۰۰ هزار شغل جدید نیاز داریم/ ۳ شرط خروج بازار کار از بحران

معاون وزیر کار نیاز سالیانه کشور به فرصت‌های شغلی جدید را ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار فرصت به شرط رشد ۷ درصدی اقتصاد، امنیت و سرمایه گذاری اعلام کرد و گفت: مشارکت اقتصادی در ایران ۵۰ درصد نرم جهانی است.

۲۶ آبا ۱۳۹۳
معاون وزیر کار عنوان کرد:

اشتغال ۲٫۵ میلیون تبعه خارجی در ایران/ اخراج خارجی‌ها به صلاح نیست!

معاون وزیر کار با تاکید بر اجرای برنامه های جدید در بازار کار کشور، گفت: ۱٫۵ تا ۲٫۵ میلیون تبعه خارجی در ایران مشغول به کار هستند که مسئولان اخراج آنها را به صلاح نمی دانند.

۲۱ آبا ۱۳۹۳

معاون وزیر تعاون:نهادینه کردن فرهنگ کار، نقش مهمی در رفع معضل بیکاری دارد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: نهادینه کردن فرهنگ کار در جامعه نقش مهمی در رفع معضل بیکاری دارد.

۲۰ آبا ۱۳۹۳

وعده ایجاد ۹۷هزار شغل صنعتی در ۴ ماه بدون ارائه مستندات ۴۰۰ هزار شغل

در حالی که هنوز حاشیه ایجاد ۴۰۰ هزار فرصت شغلی کمرنگ نشده است و وزارت کار تا کنون هیچ مستنداتی ارائه نکرده است، دولتمردان وعده ایجاد ۹۷ هزار فرصت شغلی در بخش صنعت تا پایان سال یعنی در مدت ۴ماه را داده اند.

۱۷ شهر ۱۳۹۳

صف ۱۳ میلیون طلب‌«کار»

اعلام هشدار و نگرانی مسئولان عالی رتبه کشور از رئیس جمهور تا وزرا، اقتصاددانان و فعالان اقتصادی کشور از ورود حدود ۱۳ میلیون متقاضی کار به بازار کار طی ده سال آینده، نشان می دهد که بیکاری معضل اول اقتصاد کشور شده است.