۹ خرد ۱۳۹۷
قائم‌مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت:

آموزش علوم پزشکی در سال ۹۷ متحول می‌شود

قائم مقام رئیس ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت از آغاز رویکردی جدید در برنامه‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در سال ۹۷ خبر داد.

۹ خرد ۱۳۹۶
رئیس کل سازمان نظام پزشکی اعلام کرد:

شورای عالی نظام پزشکی توقف دوره تکمیلی دکترای علوم آزمایشگاهی را خواستار شد

زالی: شورای عالی نظام پزشکی با صدور نامه ای به وزارت بهداشت، توقف دوره تکمیلی بالینی پاتولوژی را برای دکترای علوم آزمایشگاهی خواستار شد.

۲۲ تیر ۱۳۹۴
قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها :

گام چهارم طرح تحول سلامت تشریح شد/ حذف برخی رشته‌ها و کاهش ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌ها

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها با تشریح برنامه‌های آموزشی در طرح تحول نظام سلامت گفت: تحولات کیفی، اصلاح مکانیزم‌های نظارتی، توسعه و کاهش برخی رشته‌ها با توجه به نیاز تخصصی دنبال می‌شود.

۲۱ تیر ۱۳۹۴

آخرین وضعیت از نتایج انتخابات پرستاری

رئیس ستاد اجرایی انتخابات نظام پرستاری گفت: نتایج انتخابات به هیئت نظارت اعلام شده و اسامی این هیئت‌ها به شهرستانها فرستاده شده است تا هیئت مدیره‌ها تشکیل و نماینده مجمع عمومی آنها نیز انتخاب شوند.

۲۱ خرد ۱۳۹۴
معاون وزیر بهداشت:

امسال طرح تحول سلامت در کشور تکمیل خواهد شد

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه ها گفت: مرحله تکمیلی طرح تحول سلامت با اتکا به ارتقای کیفی آموزش امسال در کشور اجرایی خواهد شد.

۳ ارد ۱۳۹۴

هدفگذاری وزارت بهداشت بر دو شاخص عدالت

قائم مقام وزیر بهداشت در امور دانشگاه‌ها ضمن تشریح شاخص‌های اصلی عدالت در نظام سلامت بر لزوم مدیریت منابع و هزینه‌های نظام سلامت تاکید کرد.

۲۷ بهم ۱۳۹۳

بیمارستانهای دولتی امسال هم مستقل نشدند

تیر ماه امسال بود که وزیر بهداشت از هیئت امنایی شدن، ۲۰ درصد بیمارستانهای دولتی تا پایان امسال خبر داد، رؤیایی که از قانون برنامه توسعه چهارم روی زمین مانده بود اما اسفند آمد و به گفته معاون وزیر بهداشت هنوز آیین نامه اجرایی این قانون ابلاغ نشده است.