۲۲ خرد ۱۳۹۷
نایب رئیس هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک استان تهران:

عرضه با تقاضای مسکن تناسبی ندارد

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفته است با توجه به افزایش شدید قیمت مسکن، بازار مسکن در زمینه خرید، فروش و اجاره در بهار امسال، نسبت به ۵ سال گذشته بسیار پرتلاطم بوده است.

۱۳ خرد ۱۳۹۷

رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران: شورای نگهبان با تعیین قیمت مسکن مخالفت خواهد کرد

حسام عقبایی رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران درخصوص افزایش بی رویه قیمت مسکن درسال ۹۷ گفت: افزایش قیمت مسکن از نوسان‌های نرخ ارز درسال گذشته نشات می‌گیرد

۸ خرد ۱۳۹۷

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک: پیش‌بینی می شود امسال نرخ اجاره‌های مسکن تا سقف ۱۰ درصد افزایش یابد

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به تاثیر نوسانات نرخ ارز و طلا بر بازار اجاره مسکن، گفت: پیش‌بینی می شود امسال نرخ اجاره‌های مسکن تا سقف ۱۰ درصد افزایش یابد.

۳۰ ارد ۱۳۹۷

نایب‌رئیس اتحادیه‌مشاوران‌املاک: بازار مسکن شکست خورده است

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه بازار مسکن کشش رشد قیمت را که یک بار در اسفند ماه داشته مجدد در اردیبهشت ماه ندارد، گفت: رشد قیمت مسکن در اواخر سال گذشته کافی بود و متقاضیان مسکن خود را به سختی با آن وفق داده بودند.

۲۵ ارد ۱۳۹۷
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور:

ارایه تسهیلات مسکن نباید به این شکل باشد که طبقات ضعیف از دریافت تسهیلات جا بمانند

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور، بر ضرورت تشکیل مثلثی از شورای پول و اعتبار، بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی برای سازگار کردن تسهیلات مسکن با قیمت منطقه تاکید کرد.

۷ ارد ۱۳۹۷

سود تسهیلات مسکن باید کمتر از ۸ درصد شود

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک باتأکید بر اینکه کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن موجب رونق معاملات می‌شود، گفت: روند کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن باید ادامه یافته و به رقم کارمزد بانک‌ها نزدیک شود.

۲۵ فرو ۱۳۹۷

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک: نگران بازار اجاره بهای مسکن هستم

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه نگران اجاره بهای مسکن در تابستان امسال هستیم، گفت: عدم توازن میان عرضه و تقاضا و کاهش فایل‌های اجاره از دلایل نگرانی رشد بالای نرخ اجاره بها است.

۲ فرو ۱۳۹۷

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران: مسکن استیجاری راهکار حل مشکل مسکن ایران است

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران با اشاره به این‌که یکی از راهکارهای حل مشکل مسکن کشور اجرای “مسکن استیجاری” است، گفت: مسیر خانه‌دار شدن مردم باید گام به گام پیش برود.

۹ اسف ۱۳۹۶
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران:

سود بانکی لیزینگ مسکن منطقی نیست

نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: سود بانکی بالا برای لیزینگ مسکن منطقی به نظر نمی رسد و ورود مستقیم بانک ها به عرصه لیزینگ مسکن مخالف قانون بانکداری است.

۱۵ آبا ۱۳۹۶

رئیس اتحادیه املاک: بازار مسکن سال ۹۷ رونق می‌گیرد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه بانک مرکزی، شورای پول و اعتبار، دولت و وزارت راه و شهرسازی باید منابع لازم را در حوزه مسکن تأمین کنند تا عرضه و تقاضا در این بخش به توازن برسد،‌ گفت: وزارت راه به تنهایی نمی‌تواند در ایجاد توازن میان عرضه و تقاضای مسکن موفق باشد.

۲۴ مهر ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه املاک:

دریافت مالیات از واحدهای خالی از سکنه خوب است

رئیس اتحادیه مشاوران املاک از راه‌اندازی سامانه خرید و فروش مسکن فست‌ملک خبر داد و گفت:‌ دریافت مالیات از واحدهای خالی از سکنه خوب است اما در دوره‌ رکود باید از سیاست‌های تشویقی استفاده کرد.

۱۹ مهر ۱۳۹۶

رئیس اتحادیه مشاوران املاک: در حال حاضر نقش مالیات در بازار مسکن علمی نیست

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر لزوم اجرای معافیت مالیاتی در شرایط رکود بازار مسکن گفت: در حال حاضر نقش مالیات در بازار مسکن علمی نیست.

۲۰ شهر ۱۳۹۶

رئیس اتحادیه مشاوران املاک: مسکن در نیمه دوم امسال با سونامی قیمت مواجه نخواهد شد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک می گوید، وضعیت معاملات مسکن رو به بهبود است و در نیمه دوم امسال شاهد رشد قیمت به میزان تورم خواهیم بود، اما به معنی سونامی یا جهش قیمت در بازار مسکن نیست.

۱۲ شهر ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران:

قیمت مسکن افزایش ۱۰ درصدی داشته است

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه نیمه دوم امسال شاهد رونق بیشتر معاملات مسکن خواهیم بود، گفت: رشد قیمت مسکن در حد تورم حاکم بر کشور را شاهد هستیم و کاهش نرخ سود بانکی به هدایت سرمایه‌‌ها به تولید مسکن کمک خواهد کرد.

۱۴ مرد ۱۳۹۶

تأثیر سایت‌های ملکی در رونق بازار مسکن

رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: ایجاد سایت‌های اینترنی معاملات املاک می‌تواند، فرصتی برای بهبود وضعیت معاملات و همچنین ایجاد شغل باشد.