۵ تیر ۱۳۹۶

کسادی در بازار خانه‌های کلنگی

وضعیت معاملات مسکن چه در حوزه خرید و فروش و چه رهن و اجاره، به علت کاهش قدرت خرید مردم تغییر بسیاری داشته است.

۲ تیر ۱۳۹۶

علت اصلی کاهش رشد مسکن

ریاست اتحادیه ی مشاورین املاک کشور اذعان کرد: علت اصلی کاهش رشد مسکن در کشور،عدم توازن بین عرضه و تقاضاست.رفع چنین مشکلی عزم عمومی در بخش های دولتی،حاکمیتی و خصوصی را در جهت ایجاد انگیزه ی تولید مسکن می طلبد.

۷ خرداد ۱۳۹۶

رئیس کمیسیون عمران مجلس: بانک مسکن پاسخگوی پول‌هایی که به اسم مسکن مهر گرفته، باشد

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در سال ۹۰ بنا بود سالی ۹۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود ولی در ۵ سال گذشته فقط ۲۰۰ هزار واحد تولید شده است.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

رئیس اتحادیه مشاوران املاک: مسکن در رکود به سر می برد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با بیان اینکه بازار مسکن همچنان در رکود به سر می‌برد و چون قیمت مسکن در ماه‌های آتی افزایش نخواهد داشت، به همین دلیل نرخ اجاره بها ثابت خواهد بود، گفت: حداکثر رشد نرخ اجاره بها ۱۰ درصد خواهد بود.

۲۳ اسفند ۱۳۹۵

رابطه رکود مسکن با دکانداری بانکها

رییس اتحادیه مشاوران املاک علت طولانی شدن رکود مسکن را فعالیت تجاری و اقتصادی بانکها دانست و گفت: رونق مسکن در سال ۱۳۹۶ مستلزم اصلاح سیستم بانکی است.

۹ اسفند ۱۳۹۵

عقبایی: آمار دولتی‌ها درباره مسکن را قبول ندارم

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه به صحبت‌های دولتی‌ها گوش نمی‌دهد اما جدیدا برخی فئودال‌ها به او می‌گویند اعلام کن قیمت مسکن گران شده است، گفت: از سال ۷۱ تا ۹۴ قیمت مسکن به دلیل نبود شاخص‌های علمی و تکنیکال هزار درصد افزایش داشته است.

۲ اسفند ۱۳۹۵

انتظار پیشبرد وعده‌های وزیر در بخش مسکن/ معاملات مسکن تهران در دی و بهمن ماه رونق گرفت

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی از رأی اعتماد مجدد مجلس در طرح‌هایی که برای بخش مسکن وعده داده شده بود نهایت استفاده را ببرد، گفت: توقع ما این است که با رأی اعتماد مجدد مجلس به آخوندی او برای اجرایی شدن طر‌ح‌های که در حوزه مسکن وعده داده بود نهایت استفاده را ببرد.

۲۶ دی ۱۳۹۵

روند کاهشی خرید و فروش مسکن

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تأکید بر اینکه روند کاهشی خرید و فروش مسکن در تهران و سراسر کشور ادامه دارد، گفت: کاهش خرید و فروش مسکن در تهران و سایر شهرها، تنها به دلیل افزایش نرخ دلار نیست و دلایل دیگری همچون قدرت خرید پایین متقاضیان و همچنین انتظار مردم برای مشخص شدن وضعیت آینده بخش مسکن است.

۲۰ دی ۱۳۹۵

قیمت مسکن تا انتخابات افزایش نمی‌یابد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه میزان معاملات مسکن در شهر تهران در دی ماه حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است،گفت: قیمت مسکن تا انتخابات افزایشی نخواهد بود.

۱۴ دی ۱۳۹۵

بزرگ‌ترین سوداگران مسکن بانک‌ها هستند

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه افزایش نرخ ارز سبب تأخیر در رونق مسکن و کاهش بیش از ۵۰ درصدی معاملات آن در آذر و دیماه شده است گفت: دولت یازدهم برنامه جامعی برای بخش مسکن ندارد و وزیر راه و شهرسازی سلیقه‌ای عمل کرده است.

۲۱ آذر ۱۳۹۵

عمر دولت یازدهم کفاف طرح مسکن اجتماعی را نمی‌دهد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اشاره به مدت زمان عمر دولت یازدهم گفت: با توجه به این مدت باقی مانده تنها دو ماه کار عملیاتی باقی می ماند و فکر نمی کنم عمر دولت یازدهم کفاف این را بدهد طرح مسکن اجتماعی را عملیاتی کند.

۱۴ آذر ۱۳۹۵

دلیل ترس رئیس اتحادیه املاک از خرید خانه

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه خرید مسکن در ایران ریسک بالایی دارد چرا که اطلاعاتی که مشاوران املاک و یا واسطه‌ها برای امضاء قرارداد دارند اطلاعات جامع و کاملی نیست،‌گفت: به دلیل ریسک بالای خرید مسکن در ایران بنده نیز همانند مردم عادی از خرید خانه می‌ترسم.

۲۹ آبان ۱۳۹۵

کاهش شدید حجم معاملات مسکن

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: امیدواریم سیر صعودی معاملات مسکن از تهران به سایر نقاط کشور نیز کشیده شود.

۲۴ آبان ۱۳۹۵

پیش رونق مسکن در تهران

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت که تهران مرحله پیش رونق مسکن را تجربه می کند و سایر شهرهای کشور هم به تبعیت از پایتخت، وارد این مرحله می‌شوند.

۲۴ آبان ۱۳۹۵

پیش بینی های تازه درباره بازار مسکن

پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال قیمت‌ها در بازار مسکن رشد نخواهند داشت.