۲۱ ارد ۱۳۹۵

صنعت دامداری به عنوان صنعت مولد باید به سمت اقتصادمقاومتی حرکت کند

عضوکمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه به جای خرید از دامدار واردات گوشت داریم ،گفت:دامدارها در برخی مواقع توان پرداخت حقوق کارگر را هم ندارند.

۱۱ ارد ۱۳۹۵

سلامت میوه قاچاق مورد تایید نیست/ میوه را نمی توان با کیف دستی وارد کرد

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه میوه قاچاق را نمی توان با کیف دستی وارد کشور کرد،گفت:سلامت میوه های قاچاق را نمی توان تایید کرد؛ بنابراین مشخص است که مافیای کشاورزی قاچاق محصولات کشاورزی را رقم می زند.

۵ ارد ۱۳۹۵

سلامت برنج های قاچاق مورد تایید نیست/وزارت جهاد از یک منبع سلامت واردات برنج را کلید بزند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس با بیان اینکه سلامت برنج های وارداتی مورد تایید نیست،گفت: ما از مراحل تولید برنج قاچاق بی اطلاع هستیم،بنابراین نمی توانیم سلامت بهداشتی این نوع از محصول را تایید کنیم.

۲۳ بهم ۱۳۹۴

گندم نیازمند اصلاح بذر است/ دولت بهای واقعی محصول را به ذرت کاران پرداخت نکرد

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دولت امسال نتوانست نرخ ذرت را برحسب نرخ مصوب خریداری کند،گفت: باید با برنامه ریزی کاربردی بسترهای رشد بذرهای کم آب را در عرصه تولید گندم مهیا کنیم.

۲۳ تیر ۱۳۹۴

حذف مافیای محصولات کشاورزی باید در دستور کار وزیر کشاورزی قرار بگیرد

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزارت بازرکانی و جهاد کشاورزی در گذشته در زمینه وارادت بی رویه خود سرانه عمل می کردند، گفت: حذف مافیای میوه باید در دستور کار وزیر کشاورزی قرار بگیرد.

۹ آبا ۱۳۹۳
معاون وزیر راه و شهرسازی:

۲۴ پایانه مرزی در کشور فعال است

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: ۲۴ پایانه مرزی فعال در کشور وجود دارد.

۳ شهر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

استیضاح وزیر نیرو در اولویت کار مجلس نیست

عضو کمیسیون آب، خاک و کشاورزی مجلس گفت: استیضاح وزیر نیرو در دستور کار مجلس نیست و تاکنون این استیضاح اعلام وثوق نشده است.