۱۴ فرو ۱۳۹۷
عضو کمیسیون کشاورزی:

هنوز برای اعلام نرخ خرید تضمینی گندم دیر نشده است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هنوز برای اعلام نرخ خرید تضمینی گندم دیر نشده است و وزارتخانه می تواند قیمت را در حین برداشت نیز اعلام کند.

۱۹ دی ۱۳۹۶
عضو کمیسیون کشاورزی:

ارائه گندم در بورس راه‌حل مناسبی است چرا که می‌توان به سمت شفاف‌سازی قیمت محصولات کشاورزی رفت

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که ارائه گندم در بورس می تواندجایگزینی برای خرید تضمینی باشد.

۱۵ آبا ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

عرضه گندم در بورس می‌تواند موجب پیشگیری از خروج ارز از کشور و افزایش کیفیت نان مصرفی شود

یک نماینده مجلس گفت: عرضه محصول در بورس کالا بر مبنای سیاست قیمت تضمینی می‌تواند موجب پیشگیری از خروج ارز از کشور شده و علاوه بر رفع نیاز به واردات، افزایش کیفیت نان مصرفی را نیز به همراه داشته باشد.

۲۴ مرد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

با نگاه توسعه‌ای وزیر پیشنهادی نیرو بحران آب را پشت سر خواهیم گذاشت

نیکزادی پناه: منابع لازم باید در اختیار وزارت نیرو قرار گیرد. نگاه بیطرف عقلایی، توسعه ای و همه جانبه است که از جمله شاخص های یک مدیر اجرایی موفق است. او دو دوره وزیر بوده و شناخت کاملی از مجموعه وزارت نیرو دارد، کارشناسی قابلی است، در همه سطوح کار کرده و مهمتر اینکه خودش از منطقه کویر است و طعم کم آبی را چشیده است. با نگاه توسعه‌ای وزیر پیشنهادی نیرو بحران آب را پشت سر خواهیم گذاشت.

۸ ارد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

کشاورزی سنتی دیگر توجیه اقتصادی ندارد

نیکزادی پناه، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس: برای رقابت بهینه در بازار جهانی کشاورزی، نیاز داریم تا از کشاورزی سنتی به سمت کشاورزی صنعتی حرکت کنیم. بخش عمده‌ای از ضایعات محصولات کشاورزی به‌ دلیل فرسودگی ماشین‌آلات کشاورزی است؛ این در حالی است که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ملی، نباید اجازه داد با هدر رفتن محصولات کشاورزی، شاخص اقتصادی تولید کاهش یابد

۲۱ بهم ۱۳۹۵

انتقاد از تعلل ۵ماهه دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تاخیر دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم امسال، گفت: کشاورزان باید بدانند که گندم آنها با چه قیمتی خریداری خواهد شده و متناسب با آن برنامه ریزی کنند؛ در غیر این صورت، قطعا در میزان تولید گندم آنها شاهد سیر نزولی خواهیم بود.