۲۷ اسف ۱۳۹۶
رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز :

طی ۴ سال گذشته ۵۰ درصدی قاچاق کالا و ارز کاهش یافته است

رئیس سابق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در فاصله ۴ سال گذشته حدود ۵۰ درصد کاهش قاچاق کالا و ارز را داشتیم و اگر براساس برنامه پیش می‌رفتیم، این رقم باید ۴۰ درصد باشد.

۱۱ تیر ۱۳۹۶

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:۱۲٫۶ میلیارد دلار قاچاق کالا در کشور داریم

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از وجود ۱۲٫۶ میلیارد دلار قاچاق کالا در کشور خبر داد و گفت: میزان قاچاق کالا هیچ وقت صفر نخواهد شد البته ما می‌توانیم با برنامه‌ریزی و تدابیر اقتصادی و فرهنگی قاچاق را به حداقل برسانیم

۲۹ دی ۱۳۹۵

کشف ۸ هزارمیلیارد کالای قاچاق در طی سال جاری

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق، کالا و ارز کشور گفت:طی ۹ ماه سال جاری، ۸۰ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق کشف و ضبط شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش کنترل را نشان می دهد.

۲۱ تیر ۱۳۹۵
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

میوه قاچاق به فاصله دو روز در سردخانه قرار گرفته و به دست مصرف‌کننده می‌رسد

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: میوه‌هایی که با عنوان ترانزیت به کشورهای همسایه از گمرک ترخیص می شود در داخل کشور تخلیه و با جایگزینی میوه ایرانی از کشور خارج می‌شود.

۱۹ تیر ۱۳۹۵

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق: نصب کد رهگیری روی کالاهای هدف تا دو ماه آینده انجام می شود

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این که پیشگیری از قاچاق در مصوبه دولت پررنگ شده است و اجرای قانون مبارزه با قاچاق معطل آیین‌نامه نمانده است، گفت: قاچاق میلیاردی حاصل حفره‌های قانون مانند معافیت ته لنجی و مناطق مرزی و آزاد است.

۱۸ تیر ۱۳۹۵

گمرکات مناطق آزاد زیرمجموعه گمرک کشوری می‌شود

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مصوبه‌ای از هیأت دولت گرفته‌ایم که گمرک مناطق آزاد نیز در زیر مجموعه گمرک کل قرار گیرد.

۱۹ ارد ۱۳۹۵
حقیقی اعلام کرد:

اولویت فعلی مبارزه با قاچاق سازمان یافته است

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تاکید بر گستردگی قاچاق در کشور، از برنامه برخورد با قاچاق سازمان یافته در سال ۹۵ خبر داد.

۱۸ آبا ۱۳۹۴
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا اعلام کرد

کشف ۷٫۲ میلیارد دلار قاچاق سوخت در سال ۹۲

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در سال ۹۲ معادل ۲۵ میلیارد دلار قاچاق در کشور انجام شد که ۷٫۲ میلیارد دلار از آن مربوط به قاچاق سوخت بوده است.

۱۲ مرد ۱۳۹۴
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا

هزینه واردات رسمی دام، دو برابر واردات قاچاق

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن اعلام کاهش قاچاق دام در سال گذشته، گفت: در کشور ما قاچاق برای قاچقچی به صرف‌ه است و می‌توان گفت که هزینه واردات رسمی دو برابر واردات قاچاقی است.

۲۸ خرد ۱۳۹۴
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا:

باطل شدن کارت سوخت ۱٫۳ میلیون خودروی بدون فعالیت

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از باطل شدن کارت سوخت بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودروی بدون فعالیت در سال ۹۳ خبر داد و گفت: اکثر کشورها فقط با معضل قاچاق در حوزه کالاهای ممنوعه مواجه هستند درصورتیکه ما نه تنها با کالاهای ممنوعه بلکه با قاچاق کالاهای یارانه‌ای و مجاز نیز درگیر هستیم.

۲۵ اسف ۱۳۹۳
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد

کشف طلای قاچاق در بار سیب‌زمینی

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز آخرین اخبار از پرونده‌های قاچاق محموله‌های طلا را اعلام کرد.

۸ بهم ۱۳۹۳
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

۸ درصد از سوخت توزیعی کشور قاچاق می‌شود

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه پدیده قاچاق سوخت به نوعی با مسائل هرمزگان مرتبط است، گفت: روزانه ۲۴۸ میلیون لیتر فرآوردهای سوختی در کشور توزیع می شود که هشت درصد از این میزان، مسیر قاچاق را طی می کند و در این میان سهم هرمزگان قابل توجه است.