۱۶ خرد ۱۳۹۶

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران: ابطال طرح‌های غیر فعال صنایع لوازم خانگی نیازمند بررسی است

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در برنامه «روی خط بازار» رادیو اقتصاد گفت: ابطال جواز طرح‌های غیر فعال صنایع لوازم خانگی نباید دستوری باشد.

۷ دی ۱۳۹۵
اعضای کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران تاکید کردند؛

بازار لوازم خانگی در تسخیر برندهای خارجی

نتایج گزارش کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران نشان می دهد بازار لوازم خانگی ایران با ارزش ۲۰۰ هزار میلیارد ریال، در تسخیر برندهای خارجی است که ۱۵۰ هزار میلیارد ریال از این بازار را در اختیار دارند.

۲۸ مرد ۱۳۹۵

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی: مبارزه با قاچاق کالا باید مداوم باشد

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی گفت: مبارزه با قاچاق باید مداوم باشد، نه اینکه طی دوره ای این کار را تشدید کرده و سپس فراموش کنند .

۲۱ دی ۱۳۹۴
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی مطرح کرد

کاهش سقف کارت اعتباری منفی ولی آغازاجرای آن مثبت است

دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی کاهش سقف کارت‌های اعتباری خرید کالا به شش میلیون تومان را نکته منفی این طرح دانست و گفت: در عین حال اینکه این طرح آغاز شده است، امر مثبتی به شمار می‌رود.

۲۶ آذر ۱۳۹۴

دستور ویژه دولت برای حذف کالای خارجی از طرح کارت اعتباری

دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی با اعلام این‌که در جلسه اخیر دولت بر حذف کالاهای خارجی از طرح خرید کالا با کارت‌ اعتباری و تخصیص هر گونه منابع بانکی به آن تاکید شده است، خواستار تبدیل این موضوع به بخشنامه و ابلاغ به بانک‌ها شد.

۲۰ آذر ۱۳۹۴
در پی اعلام ارائه وام خرید به کالای خارجی

تولیدکنندگان معترض شدند: کارخانه‌های ایرانی مشکل دارند؛ نه خارجی‌

دبیر تولیدکنندگان و صادرکنندگان لوازم خانگی گفت: واقعیت جامعه این است که در فرهنگ بخشی از مردم ما خرید کالای خارجی فخر است که باعث می‌شود ورود کالای خارجی به طرح کارت های اعتباری وجه رقابت منصفانه با کالای داخلی نداشته باشد.

۲۷ آبا ۱۳۹۴
رئیس انجمن لوازم خانگی:

فروش کالا با کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی هفته آینده آغاز می‌شود/ پیش‌بینی استقبال ۱۰ میلیون نفری

رئیس انجمن لوازم خانگی از آغاز اجرای طرح فروش کالاهای تولید داخل با کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی از هفته آ‌ینده خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود، حدود ۱۰ میلیون نفر از این طرح استقبال کنند.

۱۷ آبا ۱۳۹۴
رئیس انجمن لوازم خانگی :

محدودیتی برای حضور تولیدکنندگان در طرح فروش اعتباری نیست/ حضور مستقل برخی شرکت‌ها در فهرست وزارت صنعت

رئیس انجمن لوازم خانگی گفت: برخی واحدهای تولیدکننده لوازم خانگی به صورت مستقل و در ارتباط مستقیم با وزارت صنعت در فهرست کالاهای منتخب وزارت صنعت برای فروش اقساطی لوازم خانگی قرار گرفتند.

۲۸ مهر ۱۳۹۴

خروج رکود از بازار لوازم خانگی در گرو ارائه کارت‌های اعتباری خرید

دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران گفت: فرآیند خروج از رکود و رونق اقتصادی در تولید و بازار لوازم خانگی به سرعت بخشیدن به فرآیند گرفتن کارت‌های اعتباری این صنعت بستگی دارد.