۲۹ دی ۱۳۹۶
مدیرعامل بورس کالا:

عرضه گندم در بورس کالا،شفافیت قیمت، کاهش بار مالی دولت، حذف واسطه‌ها و سود کشاورزان را در بردارد

مدیرعامل بورس کالا گفت: با اجرای سیاست قیمت تضمینی گندم، کشاورزان محصول خود را در بورس کالا عرضه می‌کنند و مابه‌التفاوت قیمت فروش در بورس و نرخ حمایتی تعیین شده برای گندم، توسط دولت به حساب تولیدکنندگان واریز خواهد شد.

۲۳ دی ۱۳۹۶
مدیرعامل بورس کالا:

به‌دلیل بار مالی زیاد خرید تضمینی گندم، باید سیاست قیمت تضمینی را در بورس کالا اجرایی کنیم

مدیرعامل بورس کالا، با اشاره به این که اجرای سیاست خرید تضمینی گندم برای دولت، به دلیل بار مالی سنگین امکان‌پذیر نیست، گفت: باید سیاست قیمت تضمینی گندم را در قالب بورس کالا اجرایی کنیم.

۲۱ آذر ۱۳۹۶
مدیرعامل بورس کالای ایران:

سامانه‌ای برای راستی آزمایی و جمع‌آوری کشاورزان طراحی شده‌است

مدیرعامل بورس کالای ایران با اشاره به شرایط مورد نظر برای اجرای طرح قیمت تضمینی گفت: برای ورود گندم به بازار سرمایه باید شرایطی به وجود بیاید و یکی از شرایط این است که گندم مورد حمایت دولت باید استانداردهای حداقلی را داشته باشد. از سوی دیگر نظام بازار ایجاب می‌کند، کیفیت گندم در محیط رقابتی افزایش پیدا کند.

۱۲ اسف ۱۳۹۵
مدیر عامل بورس کالا:

دلیل مخالفت با عرضه پتروشیمی‌ها در بورس کالا اعلام شود/ صحیح نیست کسی که در تولید دست بالا را دارد، بر معاملات حاکم باشد

مدیرعامل بورس کالا گفت: این که هر کس چه در سمت مصرف و چه در سمت تولید، دست بالا را دارد، حاکم بر معاملات باشد، صحیح نیست. زیرا محصولات پتروشیمی، استراتژیک و تولید شده از ثروت ملی هستند و بر زندگی همه مردم اثر گذارند. لذا طبیعی است که آحاد مردم تقاضا داشته باشند که در فضای شفاف معامله شوند و همه بدانند که این محصولات جذب تولید و صنایع پایین دستی می شوند یا خیر؟

۸ آبا ۱۳۹۵

عرضه مشروط گندم و دانه های روغنی در بورس کالای ایران

مدیر عامل بورس کالای ایران گفت: در صورتی که با وزارت جهاد کشاورزی بتوانیم در خصوص نحوه عرضه دانه های روغنی و گندم به توافق برسیم، این محصولات از سال آینده در کنار جو و ذرت در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

۱۸ دی ۱۳۹۴

عملکرد بورس کالا در اجرای طرح قیمت تضمینی محصولات کشاورزی

مدیرعامل بورس کالای ایران سلسله اقدامات این بورس را در راستای اجرای موفق ماده ۳۳ قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی در قالب طرح قیمت تضمینی تشریح کرد.

۱۴ آبا ۱۳۹۴
مدیرعامل بورس کالای ایران:

بورس کالا مرجع قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی می‌شود

مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: بورس کالای ایران به عنوان مرجع قیمت‌گذاری محصولات داخلی پتروشیمی و نقش بازاریابی برای آنها ایفای نقش خواهد کرد.