۲۸ فروردین ۱۳۹۶
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن:

۲.۴ هزار میلیارد تومان به مسکن اجتماعی از طریق خطوط اعتباری بانک مرکزی اختصاص می یابد

حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن: طرح مسکن اجتماعی، با اختصاص ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان از منابع بانک مرکزی برای ساخت مسکن ۵ میلیون خانوار کم درآمد به صورت تسهیلات ارزان قیمت (با نرخ بهره ۵ درصد) اجرایی خواهد شد./ شایان ذکر است که مسئولاندولت یازدهم، بارها علت تورم بالای ۴۰ درصدی در دولت دهم را تزریق پول پرقدرت بانک مرکزی به مسکن مهر اعلام می‌کردند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۶

تزریق پول پرقدرت و تورم‌زا به مسکن اجتماعی

مسئولان در حالی بارها علت تورم بالای ۴۰ درصدی در دولت دهم را تزریق پول پرقدرت بانک مرکزی به مسکن مهر اعلام می‌کنند که قرار است همین بانک ۲.۴ هزار میلیارد تومان به مسکن اجتماعی اختصاص دهد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۵

۷۰ هزار مسکن اجتماعی آب رفت

در حالی‌که کمیسیون زیربنایی دولت طرح مسکن اجتماعی را تصویب و از تکمیل و ساخت ۵۷۰ هزار واحد آن تا سال ۱۴۰۰ حمایت شد اما این تعداد در جدیدترین تصمیم وزارت راه و شهرسازی به ۵۰۰ هزار واحد کاهش یافته است.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

مکان و جدول چگونگی ساخت مسکن اجتماعی آماده شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن با تأکید بر اینکه منتظر مشخص شدن محل یارانه و میزان تسهیلات از سوی بانک مرکزی برای آغاز مسکن اجتماعی هستیم، گفت: مکان و جدول چگونگی ساخت مسکن اجتماعی تهیه و به وزارت راه و شهرسازی ارائه شد.

۵ بهمن ۱۳۹۴
حق شناس اعلام کرد:

جزئیات پروژه‌های بنیادمسکن درشهرها/ساخت ۲۴ هزار واحد از سوی خیرین

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به ساخت ۲۵ هزار واحد در شهرها برای نیازمندان، گفت: خیرین مسکن ساز هم ساخت ۲۴ هزار واحد را برعهده دارند.

۳۰ دی ۱۳۹۴

مشکل ۷ هزار مسکن مهر در تعاونی ها و خدمات زیربنایی

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به مشکل ۷ هزار واحد مسکن مهر شهرهای کمتر از ۲۵ هزار نفر در خدمات زیربنایی، تعاونی ها و نبود متقاضی، گفت: ۵۰ درصد مسکن مهر بنیاد مسکن، ملکی بوده است.

۱ دی ۱۳۹۴
در شهرهای بالای 25 هزار نفر صورت گرفت

ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی از سوی بنیاد مسکن

معاون شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از مجموع واحدهایی که ساخت آنها برعهده بنیاد مسکن قرار داده شده است تاکنون ۳۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده و ۲۸۶ هزار واحد نیز به متقاضیان تحویل داده شده است.