۲۵ فروردین ۱۳۹۵

در تصویب وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی در مجلس چه گذشت؟/ مجلس اقدام کرد، نوبت به بانک مرکزی و بانک‌ها رسید

بخش اندکی از سپرده‌های جاری، سپرده های قرض‌الحسنه ای که بانک ها یک ریال از آن را هم صرف وام قرض‌الحسنه نمی کردند، در مصوبه دیروز مجلس سهم وام ازدواج جوانان شد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۴

هزینه بحران دریاچه ارومیه نباید از مسیر محدود کردن کشاورزی تامین شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس اظهارکرد: اگر بحران دریاچه ارومیه بحران ملی تلقی می‌شود باید هزینه بحران ملی از اعتبارات ملی پرداخت شود.

۲۸ آذر ۱۳۹۳

کمیته پایش احیای دریاچه ارومیه تشکیل می‌شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته پایش، برای پیگیری اقدامات دولت در زمینه احیای دریاچه ارومیه تشکیل می‌شود.

۸ آذر ۱۳۹۳
در مناظره راهکارهای احیای دریاچه ارومیه عنوان شد:

طرح نکاشت یک مساله فنی بود که سیاسی شده است / رد تئوری پروفسور کردوانی: چاه های اطراف با دریاچه ارومیه ارتباطی ندارند

دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه با بیان اینکه طرح نکاشت یک مساله فنی بود که متأسفانه برخی آقایان به یک مساله سیاسی تبدیل کردند، گفت: در گذشته پروفسور کردوانی گفت هر چه آب به دریاچه بریزیم وارد چاه‌ها می شود اما با توجه به تحقیقات دانشگاه صنعتی شریف غیر از حاشیه رودخانه چاه‌های دیگر ارتباطی با دریاچه ندارند لذا تئوری آقای کردوانی درست نیست.

۸ آذر ۱۳۹۳
بخشی از مناظره راهکارهای احیای دریاچه ارومیه

دریاچه ارومیه با کشت و کار بهینه احیا شود/ کسی دنبال تعطیلی کشاورزی در ارومیه نیست

کارشناسان در مناظره تلویزیونی احیای دریاچه ارومیه با تاکید بر این که روشهای نوین در مدیریت آب کشاورزی باید اعمال شود، تاکید کردند: کشاورزی حاشیه دریاچه ارومیه نباید متوقف شود، بلکه باید مدیریت و بهینه شود.

۳۰ مرداد ۱۳۹۳

130 هزار شغل تا پایان سال 94 در حوزه فناوری اطلاعات ایجاد می شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 130 هزار شغل تا پایان سال آینده در حوزه مرتبط با فناوری اطلاعات در استان های مختلف کشور ایجاد می شود.