۱۳ آبا ۱۳۹۶
معاون سازمان ملی استاندارد ایران:

نظر واحدی درباره مفید یا مضر بودن محصولات تراریخته وجود ندارد

معاون سازمان ملی استاندارد ایران می‌گوید رتبه‌بندی فعلی خودروها اساسا نظر سازمان ملی استاندارد نیست چرا که نظام ارزیابی فعلی صرفا روی محصول خروجی صورت می‌گیرد و به عناصر تولید توجهی ندارد.

۲۹ مهر ۱۳۹۶
معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران:

شروع تحول باید از مدرسه باشد

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران گفت: شروع تحول باید از مدرسه باشد و اگر نظام آموزشی متحول شود، شاخص‌های کیفیت در جامعه افزایش می‌یابد.

۷ آذر ۱۳۹۴

صادرات به عراق تسهیل می شود

با فراهم شدن زمینه اجرای تفاهم‌نامه جدید بین سازمان‌های استاندارد ایران و عراق، هزینه‌های تحمیلی به صادرکنندگان کم می‌شود و گواهی متقابل سازمان‌های استاندارد دو کشور پذیرفته خواهد شد.

۱۹ آبا ۱۳۹۴

میزان رضایت‌مندی از کیفیت برخی کالاها به میانگین هم نمی‌رسد

رییس پژوهشکده استاندارد ایران با بیان اینکه میزان رضایت‌مندی از کیفیت برخی کالاها به میانگین هم نمی‌رسد، گفت: از مجموع فرآیند بی‌کیفیتی یا کم‌کیفیتی کالاها، بخش توزیع و خدمات پس از فروش بیشترین سهم را در نارضایتی مصرف‌کنندگان دارند اما مصرف‌کننده به حقوق خود در این زمینه واقف نیست.

۳۱ تیر ۱۳۹۴
رئیس پژوهشکده سازمان استاندارد عنوان کرد 

استاندارد بنزین داخل تایید شد

رئیس پژوهشکده سازمان استاندارد با بیان اینکه مردم نگرانی بابت کیفیت بنزین تولید داخل و وارداتی نداشته باشند، گفت: پژوهشگاه استاندارد آزمون‌های لازم را انجام و سازمان ملی استاندارد نتایج نهایی را اعلام خواهد کرد.

۱۵ ارد ۱۳۹۴

جزئیات پیمان پولی ایران و عراق اعلام شد

دبیر کل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق برقراری پیمان پولی دو جانبه با این کشور را برای کوتاه مدت مثبت عنوان کرد و گفت: تفاوت نرخ ارز آزاد و دولتی در ایران و عراق مشکل اصلی در روابط و مناسبات تجاری ایران و عراق است.

۶ بهم ۱۳۹۳
دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق خبر داد

کاهش تجارت ایران و عراق/ از سرگیری صادرات فرآورده‌های نفتی

دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق از کاهش تجارت ایران و عراق خبر داد و در تشریح آخرین وضعیت مبادلات این دو کشور گفت: با وجود این کاهش، ایران سهم خود را در بازار عراق به ۱۷٫۵ درصد رسانده و صادرات فرآورده‌های نفتی به این کشور از سر گرفته شده است.