۲۳ خرد ۱۳۹۷

رئیس کانون سراسری انبوه سازان ایران خواستار افزایش سقف تسهیلات بافت فرسوده شد

رئیس کانون سراسری انبوه سازان ایران در نامه ای به معاون اول رئیس جمهوری خواستار افزایش سقف تسهیلات مشارکت مدنی ساخت و ودیعه مسکن در محدوده بافت فرسوده شد.

۲۴ بهم ۱۳۹۶

رئیس کانون انبوه‌سازان: آیا با نرخ سود ۲۰ درصد می‌توانیم به بازسازی بافت‌های فرسوده و بازآفرینی شهری امیدوار باشیم

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان ایران با اشاره به اینکه برای بهبود فضای کسب و کار و صنعت ساختمان باید مشکلات و گره‌ها را از سر راه این حوزه برداریم، گفت: بخش خصوصی در هیچ تصمیم‌گیری در فضای بهبود کسب و کار دخیل داده نمی‌شود و سازندگان همواره به دنبال اصلاح قوانین می‌دوند.

۱۷ آذر ۱۳۹۶

رئیس کانون انبوه سازان مسکن: ۶ میلیون نفر در سکونت‌گاه‌های غیر رسمی زندگی می‌کنند

رئیس کانون انبوه سازان مسکن با بیان اینکه نیاز کشور به مسکن در هیچ وزارتخانه یا سازمانی به طور دقیق برآورد نشده است، گفت: بر اساس طرح جامع مسکن سالانه باید نزدیک یک میلیون مسکن تولید شود که اکنون نزدیک ۴۰۰ هزار واحد است.

۱۴ شهر ۱۳۹۶

رئیس کانون انبوه سازان: میانگین اجاره بها ۲۰ درصد افزایش یافته است

رئیس کانون سراسری انبوه سازان کشور با بیان اینکه بیش از ۳۲ درصد جمعیت شهری اجاره نشین هستند، گفت: با توجه به وجود تقاضا در بازار، میانگین قیمت اجاره بهای واحد های مسکونی در سطح شهر تهران حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.

۲۸ مهر ۱۳۹۴
نامه رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان به رئیس‌جمهوری

برزگر: در معرض ورشکستگی قرار داریم

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری با اشاره در معرض ورشکستگی بودن فعالان بخش مسکن، از آمادگی انبوه‌سازان برای مشارکت در طرح‌هایی مانند لیزینگ مسکن، رهن ثانویه و فروش اقساطی خبر داد.

۲۹ مرد ۱۳۹۴
تسنیم از نامه‌نگاری انبوه‌سازان به رئیس‌جمهور و معاون اول خبر می‌دهد

از پیشنهاد وام ۱۲۰ میلیونی تا ایراد اصلاح مالیات‌ها

رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان در نامه‌هایی جداگانه به رئیس‌جمهوری و معاون اول رئیس‌جمهوری برای خروج بازار مسکن از رکود پیشنهاداتی را ارائه کرد. پرداخت تسهیلات ۶۰ تا ۱۲۰ میلوین تومانی از جمله این پیشنهادات است.

۱۴ مهر ۱۳۹۳
رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان خبر داد

موافقت آخوندی و مخالفت سیف/ انبوه‌سازان امیدوار به تسهیلات ۷۵ درصدی ساخت برای انتقال به خریدار

رئیس کانون انجمن‌های صنفی- کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران گفت: رئیس کل بانک مرکزی با بسته پیشنهادی انبوه‌سازان که درخواست کرده‌اند تا ۷۵ درصد قیمت تمام‌شده مسکن، تسهیلات برای تبدیل به نام خریداران پرداخت شود مخالفت کرد.