۱۶ فرو ۱۳۹۷
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

محدودیت کشت گندم دارای ایراد قانونی، شرعی و فنی است

محمود زاده پیرامون مطرح شدن محدودیت کشت گندم در برخی استان‌ها گفت: محدودیت کشت گندم دارای ایراد قانونی، شرعی و حتی فنی است چرا که گندم محصولی است که به صورت دیم  در شرایط خشک و نیمه خشک کشور کشت می‌شود و درحال حاضر درآمد حاصل از کشت گندم ازجمله اصلی‌ترین منابع مالی کشاورزان است که در صورت محدود کردن کشت آن مشکلاتی برای کشاورزان ایجاد خواهد شد.

۲۳ بهم ۱۳۹۶
عضو کمیسیون کشاورزی در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

طرح معیشت جایگزین دارای ایرادات متعددی است

محمود زاده با بیان اینکه طرح معیشت جایگزین دارای ایرادات متعدد و غیر عملی است، گفت: کشاورزی عامل خشک شدن دریاچه ارومیه نیست و دولت باید برای عوامل اصلی و تاثیر‌گذار چاره‌ای پیدا کند، به طوری که عامل اصلی تعداد بالا سدهای موجود در حوزه آبریز دریاچه ارومیه است و مواردی چون کاهش بارندگی و سیستم‌های سنتی آبیاری از دیگر عوامل هستند.

۱۸ مهر ۱۳۹۶
سخنگوی ستاد احیای دریاچه ارومیه:

در شرایطی دریاچه ارومیه را به تثبیت رسیدیم که مقدار بارندگی‌ها بسیار کم بود

با گذشت چهار سال از آغاز به کار ستاد احیای دریاچه ارومیه، شواهد حکایت از حال ناخوش دریاچه دارد، عده‌ای آن را به ناکارآمدی ستاد احیا ربط داده و دستگاه‌ها کمبود اعتبار را علت آن می دانند.

۱ شهر ۱۳۹۶
عضو کمیسیون کشاورزی:

عدم جایگزین برای دام‌های تلف شده براثر تب برفکی،بازارگوشت را درگیر نوسانات شدید قیمتی کرد

محمود زاده: کسری گوشت گریبان بازار آن را گرفته است. عدم جایگزین برای دام‌های تلف شده براثر تب برفکی،بازار گوشت را درگیر نوسانات شدید قیمتی کرد.

۲۳ مرد ۱۳۹۶
عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی:

حل بحران آب کشاورزی و شرب از چالش‌های اصلی وزیر پیشنهادی نیرو است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه چالش زیادی در بخش آب کشاورزی، شرب شهری و روستایی وجود دارد گفت: وزیر پیشنهادی نیرو که دارای تجربه زیادی در حوزه آب است ثابت کرده که در مدیریت آب توانمند است.

۱ مرد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

پشتیبانی ناکافی دولت از دامداران در تب برفکی عاملی برای گرانی گوشت است

محمودزاده: نفوذ دلالان در بازار گوشت و مرغ نتیجه عدم توانمندی وزارت کشاورزی برای تنظیم بازاراست. کاهش منابع دامی براثر شیوع تب برفکی در طی دوسال گذشته، توازن عرضه وتقاضا در بازار گوشت را برهم زده است؛ زیرا دولت تلفات ناشی از بین رفتن دام‌های دامداران را بر اثر تب برفکی را به نحو جامع بر طرف نکرده است و اگر انتظار داریم بازار گوشت به تعادل منطقی نرخ برسد، باید در تمام ادوار سال عرضه و تقاضا را به نوعی تنظیم کرد، شاهد ایجاد کسری در بازار نباشیم.

۲۸ تیر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

با صرفه جویی ۴۰ درصدی در منابع آبی بخش کشاورزی می توان به بحران آب و خشکسالی در روستاها پایان داد

محمودزاده: با صرفه جویی ۴۰ درصدی در منابع آبی بخش کشاورزی می توان به بحران آب و خشکسالی در روستاها پایان داد. مهار آبهای مرزی ایران توسط ترکیه غیرقانونی و خلاف عرف و قواعد بین المللی است و این در حالی است که وزارت امورخارجه باید با اقدامات قانونی هرچه سریعتر این روند غیر قانونی را متوقف کند.

۳ تیر ۱۳۹۶
نمایند مجلس:

تنها ۲۰ درصد روغن مصرفی کشور تولید داخل است

عضو هیئت رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: عدم خرید تضمینی و پرداخت بهای به موقع کلزا به کشاورزان مانعی برای افزایش انگیزه کشاورز در تولید کلزا است.

۲۵ خرد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون کشاورزی در گفتگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

فراموشی قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی با احیاء وزارتخانه بازرگانی

محمودزاده گفت: ایجاد وزارت بازرگانی باعث نادیده گرفتن کامل قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی (قانون انتزاع) می‌شود و تنظیم بازار، عرضه‌وتقاضا، صادرات و واردات محصولات کشاورزی را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.

۱۱ خرد ۱۳۹۶
نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی در گفت‎وگو با عیارآنلاین:

امکان ایجاد خودکفایی ۹۰ درصدی در تولید محصولات اساسی کشاورزی

محمودزاده در خصوص الزامات دستیابی به خودکفایی در کشاورزی، گفت: دولت آینده باید هزینه‌های تولید محصولات کشاورزی را کاهش داده، نهاده‌های ارزان‌قیمت در اختیار کشاورزان قرار دهد و مشوق‌های صادراتی را هم برای محصولات کشاورزی پیش‌بینی کند.

۸ خرد ۱۳۹۶
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

شرکت پشتیبانی امور دام باید تنظیم بازار گوشت را در دست بگیرد

محمودزاده، نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس: روز یکشنبه جلسه‌ای را با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی، پشتیبانی امور دام و معاونان وزیر در مجلس داشتیم که به ما اعلام کردند در بحث تنظیم بازار مشکلی نداریم، آنها به ما گفتند که در انبارها و سردخانه‌ها به اندازه کافی گوشت قرمز و سفید وجود دارد. شرکت پشتیبانی امور دام باید تنظیم بازار گوشت را در دست بگیرد چرا که با توجه به امکانات و سردخانه‌هایی که این شرکت در نقاط مختلف کشور دارد، باید اجازه فعالیت دلالان را در بازار ندهد.

۱ ارد ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

بیش از ۵۰ درصد تجهیزات کشاورزی، فرسوده است

محمودزاده، عضوهیئت رییسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس: هدررفت محصولات، افزایش نرخ سوخت و کاهش کیفی و کمی تولیدات کشاورزی، پیامدهای منفی فرسودگی دستگاه های کشاورزی تلقی می شود. قدمت برخی از تراکتورها در اراضی کشاورزی به ۲۰ سال می رسد؛ بنابراین طبیعی است که ضایعات ما در بخش کشاورزی بیش از حد معمول تمام شود.

۱۸ فرو ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

واردات بی رویه شکر، تولیدکننده داخلی را متضررکرد/ حداکثر ۲۵۰ هزارتن تا خودکفایی شکر فاصله داریم

عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه واردات شکر تنها بر طبق نیاز مصرفی کشور عملیاتی شود،گفت: واردات بی رویه شکر تولیدکننده داخلی را متضرر کرد.

۱۶ اسف ۱۳۹۵
نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خبر داد؛

افزایش ۵۵ درصدی بودجه بخش کشاورزی در سال ۹۶/ بودجه ۳۳۰ میلیارد تومانی برای ریزگردها

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که اعتبارات بخش کشاورزی در سال آینده از رشد ۵۵ درصد برخوردار می‌شود، گفت: با مصوبه مجلس ۳۳۰ میلیارد تومان برای مقابله با ریزگردها در سال ۹۶ اختصاص می‌یابد.

۱۶ اسف ۱۳۹۵
نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

برای سال ۹۶، ۲۴۰۰ میلیارد تومان افزایش اعتبار برای آبیاری تحت فشار در نظر گرفته شده‌است

محمودزاده، نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس: ۹۰ درصد آب شرب کشور در بخش کشاورزی مصرف می‌شود که ۷۰ درصد آن به دلیل کشاورزی سنتی به هدر می‌رود و با اجرای روش‌های نوین آبیاری می‌توانیم، این آب را صرف بخش صنعت یا مصرف مردم کنیم. برای سال ۹۶، ۲۴۰۰ میلیارد تومان افزایش اعتبار برای آبیاری تحت فشار در نظر گرفته شده، در صورتی که این رقم در سال ۹۵، ۲۱۷ میلیارد تومان بوده استصرف بخش صنعت یا مصرف مردم کنیم.