۱۵ دی ۱۳۹۶
رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت مطرح کرد

احتمال دو نرخی شدن بنزین

رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت با اشاره به اینکه استفاده از کارت سوخت برای ۱۱ سال پیش و کاری منسوخ است، گفت: ممکن است استفاده از کارت سوخت مقدمه دو نرخی شدن بنزین باشد. البته اگر بنزین ۱۲۰۰ تومان شود دو نرخی نخواهد شد.

۱ دی ۱۳۹۶
رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت:

بنزین ۱۵۰۰ تومانی در توان مردم نیست

رییس اتحادیه جایگاه داران سوخت با انتقاد از احتمال افزایش ۵۰ درصدی قیمت بنزین گفت: با توجه به رفتار و تقاضای مردم در سوخت‌گیری باید گفت بنزین ۱۵۰۰ تومانی در توان مردم نیست.

۲۹ آذر ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه جایگاه داران

تبعات بنزین ۱۵۰۰ تومانی/ میزان فروش کاهش می‌یابد/ فوب خلیج فارس ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان است

حاج محمدرضا قیمت فوب خلیج فارس را بین ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان عنوان کرد و افزود: در کشور امارات بنزین با نرخ یک درهم عرضه می شود بنا بر این به یکباره افزایش ۵۰ درصدی در ایران تبعات خوبی ندارد.

۳۰ فرو ۱۳۹۶
رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت خبر داد

اولتیماتوم کاهش عرضه بنزین فعلاً اجرا نمی‌شود/افزایش ۲ درصدی کارمزد عرضه بنزین

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: وزارت نفت پیش از رسیدن به پایان فروردین، در تاریخ هفدهم ماه جاری اعلام کرد که کارمزدهای سال ۹۵ نسبت به قبل ۲ درصد افزایش یافته که این ۲ درصد در سال جاری پرداخت خواهد شد.

۲۲ اسف ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت:

اعلام رفع دغدغه جایگاه‌داران دروغ است/اولتیماتوم ۳ماهه قطع عرضه بنزین پابرجاست

رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت گفت: ما به همه زمان بندی جایگاهداران را اعلام کرده ایم و اگر به موضوع کارمزدها و توقف طرح برندینگ توجهی نشود، شاهد کاهش ظرفیت عرضه سوخت و سپس توقف آن در بهار ۹۶ خواهیم بود.

۴ ارد ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت:

دولت و مجلس در تصمیم چند نرخی کردن بنزین بازنگری کنند

رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت با تأکید بر اینکه مصوبه مجلس برای دو نرخی شدن بنزین به حق و ناحق شدن در توزیع این فرآورده می انجامد، گفت: دولت و مجلس باید در تصمیم چند نرخی کردن بنزین بازنگری کنند.

۱۶ اسف ۱۳۹۴

کارت های سوخت کاربری خود را از دست داده است

رئیس انجمن جایگاهداران سوخت اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: کارت های سوخت کاربری خود را از دست داده است.

۹ آذر ۱۳۹۴
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت :

پرونده بنزین ۷۰۰ تومانی با ۴۰۰ میلیون لیتر بسته شد/توصیه به جایگاه داران جهت مراقبت از ورود بسته مشکوک

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت با اشاره به احتمال ورود گروه‌های تکفیری از شرق و جنوب و غرب به کشور به جایگاه داران توصیه کرد که نسبت به ورود هر گونه بسته و یا ساک و کیف مشکوک در جایگاه‌ها حساس باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی به مراجع ذیربط اطلاع داده شود.

۳ آذر ۱۳۹۴

اولین مشکلات پس از تک نرخی شدن سوخت/معطلی در جایگاه‌ها برای سوخت‌گیری

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت از برخی مشکلات ایجاد شده در روزهای ابتدایی تک‌نرخی شدن سوخت خبر داد.

۲۲ شهر ۱۳۹۴

اکتان بنزین‌های معمولی کمتر از ۸۶ شد

ارزیابی بنزین معمولی عرضه شده در جایگاه‌های سوخت کشور توسط برخی نهادهای نظارتی حاکی از کاهش اکتان این فرآورده نفتی به کمتر از عدد ۸۷ است.

۲۰ شهر ۱۳۹۴

گام‌های پی‌درپی جایگاه‌دارن برای حذف کارت سوخت

با وجود تصمیم دولت مبنی بر حفظ کارت سوخت، وزارت نفت نسبت به حال و روز ناخوش فعلی این کارت‌ها، بی تفاوت برخورد می‌کند و برخی جایگاه داران سوخت برای حذف کامل این کارت ها، هر روز اقدام جدیدی می‌کنند.

۱۷ شهر ۱۳۹۴

راهکاری برای نجات بزرگ‌ترین طرح IT کشور

راهکاری مناسب برای استمرار استفاده مردم از کارت سوخت، افزایش قیمت سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران به ۱۵۰۰ تومان در هر لیتر است. در این صورت، هم مردم انگیزه مناسبی برای استفاده از کارت سوخت خود دارند، هم درآمد دولت افزایش می‌یابد و از افزایش قاچاق بنزین جلوگیری می‌شود.

۱۷ خرد ۱۳۹۴

درباره پیشنهاد جمع آوری کارت های سوخت و حذف آن‌ها از فرآیند سوخت رسانی کشور

ضروری است سقف ماهیانه برای سوخت گیری با استفاده از کارت سوخت هر خودرو به میزان حداکثر ۶۰۰ لیتر تعیین شود تا بتواند جلوی عرضه خارج از شبکه و قاچاق بنزین را بگیرد.

۴ خرد ۱۳۹۴

درآمد ۴ هزار میلیارد تومانی بنزین تک‌نرخی یا مشکل فنی؛ سناریوی هدف کدام است؟

علی‌رغم آنکه سناریوهای متعددی درباره دلیل واریز نشدن سهمیه خردادماه بنزین خودروهای شخصی مطرح می‌شود، اظهارات پنهان و آشکار مقامات مسئول حکایت از یک تصمیم در کلیت دولت درباره بنزین دارد که به احتمال زیاد می‌تواند عرضه تک‌نرخی بنزین باشد.

۳ خرد ۱۳۹۴
رئیس انجمن جایگاه داران بنزین:

جایگاه‌داران در برابر عمل انجام شده وزارت نفت/ توان پاسخگویی به مردم را نداریم

رئیس انجمن جایگاه داران بنزین با انتقاد از تصمیم خلق الساعه مسئولان نفتی در خصوص عدم واریز سهمیه بنزین خودروهای سواری شخصی گفت: زمان واریز سهمیه خودروهای شخصی مشخص نیست.