۱۷ تیر ۱۳۹۷
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در گفتگو با عیارآنلاین عنوان کرد:

افزایش ضریب اطمینان بازار با اصلاح قانون چک

طاهرخانی پیرامون اصلاح قانون چک گفت: با ایجاد سامانه اطلاعاتی چک سودجویان نمی‌تواند چک‌های بی‌محل صادر کنند و به همین نسبت نیز مراجعات به دستگاه قضایی کمتر و تضمین در پرداخت‌ها آسان‌تر خواهد شد و همچنین ضریب اطمینان و امنیت بازار افزایش می‌یابد و لذا فروشندگان با اطمینان بیشتری به دارندگان چک کالا می‌دهند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
عضو کمیسیون حقوقی قضایی در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

سازوکار تعیین ظرفیت آزمون وکالت مبتنی بر استانداردهای جهانی نیست

طاهر خانی با اشاره به موضوع  تعیین ظرفیت برای قبولی در آزمون وکالت و مشخص نبودن معیارهای تعیین ظرفیت در کشور گفت: در آزمون وکالت هر کس حدنصاب علمی را به دست آورد باید پذیرفته ‌شود و این مسئله برای وکلا انگیزه ایجاد می‌کند که با سازوکاری علمی‌ و هوشمندتر انتخاب شوند و انتخاب این وکلا می‌تواند برای دستگاه قضا بازویی مفید و موثر باشد.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
عضو کمیسیون حقوقی قضایی در گفتگو با عیارآنلاین:

مخالفت کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با لایحه تأمین مالی تروریسم

طاهر خانی پیرامون قانون تامین مالی تروریسم گفت: در کمیسیون حقوقی قضایی طبق بررسی‌های صورت گرفته، نمایندگان به این موضوع اشاره کردند که این قانون جلوی تأمین مالی تروریسم را نمی‌گیرد و نیازمند این است که کارشناسی بیشتری حول این موضوع انجام گیرد تا قانون تکمیل شود.

۲۸ فروردین ۱۳۹۷
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

باید یک ابزار قانونی نیز برای دفاع از حقوق زنان داشته باشیم

طاهرخانی: همان‌طور که در قانون اساسی برای زنان جایگاه ویژه‌ای در مباحث تقنینی پیش‌بینی‌شده، باید یک ابزار قانونی نیز برای دفاع از حقوق زنان داشته باشیم و این مسئله نیز با حرف و شعار محقق نمی‌شود. باید قوانین بازدارنده‌ای در این خصوص وجود داشته باشند تا اگر در جایی به حریم شخصیتی و اجتماعی زنان به هر علتی تعرض شد، با استفاده از ابزارهای پیش‌بینی‌شده امنیت آن‌ها حفاظت و تأمین شود.

۱ آذر ۱۳۹۵

تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی به پایان رسید

تعمیرات اساسی ١٧ سکوی گازی تحت راهبری مدیریت عملیات تولید شرکت نفت و گاز پارس مطابق برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده، با موفقیت به پایان رسید.

۱۳ شهریور ۱۳۹۵

طاهرخانی نماینده مجلس: حذف کارت سوخت با سیاست های اقتصاد مقاومتی هم راستا نیست/ مدیریت کشور باید با شرایط تناسب داشته باشد

نماینده مجلس دهم ضمن اشاره به هم راستا نبودن حذف کارت سوخت با اقتصاد مقاومتی گفت: سرمایه گذاری در بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری، توجه به اقتصاد دانش بنیان و جلوگیری از تخریب محیط زیست مهمترین اولویت های اقتصادی است که بایستی در الگوی اقتصاد مقاومتی به آنها توجه شود.