۲۳ ارد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون حقوقی قضایی در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

سازوکار تعیین ظرفیت آزمون وکالت مبتنی بر استانداردهای جهانی نیست

طاهر خانی با اشاره به موضوع  تعیین ظرفیت برای قبولی در آزمون وکالت و مشخص نبودن معیارهای تعیین ظرفیت در کشور گفت: در آزمون وکالت هر کس حدنصاب علمی را به دست آورد باید پذیرفته ‌شود و این مسئله برای وکلا انگیزه ایجاد می‌کند که با سازوکاری علمی‌ و هوشمندتر انتخاب شوند و انتخاب این وکلا می‌تواند برای دستگاه قضا بازویی مفید و موثر باشد.

۱۷ ارد ۱۳۹۷
عضو کمیسیون حقوقی قضایی در گفتگو با عیارآنلاین:

مخالفت کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با لایحه تأمین مالی تروریسم

طاهر خانی پیرامون قانون تامین مالی تروریسم گفت: در کمیسیون حقوقی قضایی طبق بررسی‌های صورت گرفته، نمایندگان به این موضوع اشاره کردند که این قانون جلوی تأمین مالی تروریسم را نمی‌گیرد و نیازمند این است که کارشناسی بیشتری حول این موضوع انجام گیرد تا قانون تکمیل شود.

۳۰ آبا ۱۳۹۵

تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی به پایان رسید

تعمیرات اساسی ١٧ سکوی گازی تحت راهبری مدیریت عملیات تولید شرکت نفت و گاز پارس مطابق برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده، با موفقیت به پایان رسید.

۱۲ شهر ۱۳۹۵

طاهرخانی نماینده مجلس: حذف کارت سوخت با سیاست های اقتصاد مقاومتی هم راستا نیست/ مدیریت کشور باید با شرایط تناسب داشته باشد

نماینده مجلس دهم ضمن اشاره به هم راستا نبودن حذف کارت سوخت با اقتصاد مقاومتی گفت: سرمایه گذاری در بخش صنعت، کشاورزی و گردشگری، توجه به اقتصاد دانش بنیان و جلوگیری از تخریب محیط زیست مهمترین اولویت های اقتصادی است که بایستی در الگوی اقتصاد مقاومتی به آنها توجه شود.